آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

سيستم هاي تصويري

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

stefani55

کاربر
2009-03-03
95
109
دوستان عزیز به جای جر و بحث برید علم خودتون رو زیاد کنید و خودتون حداقل بتونید نه اینکه فلزیاب بسازید البته دور از ذهن هم نیست ولی یک فلزیاب رو بتونید خوب تقویت کنید. نظر شما در مورد مطلبی که در این وبلاگ در مورد قسمت تغذیه فلزیاب دلتا پالس گذاشته چیه ؟ http://**************

آخرین ویرایش توسط مدیر:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: gallardo1

digital84

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
vip افتخاری
کاربر
2006-10-03
376
4,979
اصفهان
دوستان عزیز به جای جر و بحث برید علم خودتون رو زیاد کنید و خودتون حداقل بتونید نه اینکه فلزیاب بسازید البته دور از ذهن هم نیست ولی یک فلزیاب رو بتونید خوب تقویت کنید. نظر شما در مورد مطلبی که در این وبلاگ در مورد قسمت تغذیه فلزیاب دلتا پالس گذاشته چیه ؟ http://************

کاربر محترم نظر من در مورد این وبلاگ اینه که اولا حتـــــمــا ایشون هیچ ارتباطی با شما ندارن..!!؟

دوما ایشون مهندس کم سوادی هستند که هنوز نام خودشون رو به زبان لاتین نمیتونن صحیح تایپ کنن...!!؟

سوما شمارو به سمت اخراج از سایت سوق میدن تا دیگه لینک داخل پستهاتون قرار ندید

آخرین ویرایش توسط مدیر:

stefani55

کاربر
2009-03-03
95
109
با سلام به digital84 اولا راجب سوما هدف از دادن لینک سایتها و وبلاگها در سایتهای معتبر انتقال تجربه و هم فکری در ساخت و نتیجه گرفتن از کاری که انجام می دهیم کما اینکه در سایتهای بزرگی همچون ژوتک و... این کار صورت می گیره و من ایرادی نمی بینم فکر می کنم دوستان دیگه هم موافق باشند دوما راجب دوما حالا اصلا این اقا به قول شما بی سواد باشه یا نه مهم اینه که همه چیز را همگان دانند شاید شما واسه خودت پروفسور هستید و همه چیز رو می دونید ! ؟ بعد از موارد کسی از شما نظر نخواست من از بچه ها ی سایت سوال کردم . شما خودت با اقا فری دستت تو یه کاسه است و این کمال بی ظرفیتی شما رو می رسونه که می خوای منو اخراج کنی

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: gallardo1

gallardo1

کاربر
2008-11-20
136
160
www.doctormob.com
سلام به همگی
جناب
digital84
یه جورایی حق با جناب استفانی و دیگر دوستان است
ما که نمی تونیم مثلا به فروم 10 صفحه ای از سایت مثلا
thunting
را کاملا اینجا کپی کنیم که به دیگران بفهمونیم مثلا این قسمت دستگاه باید به این شکل باشد
تازه لینک دادن تو تمام سایت های بزرگ و پر مخاطب چیز عادی هست من نمیدونم چرا شما مخالفت میکنید با این امر شاید میترسید افراد به خاطر کیفیت و امکانات بالای دیگر سایت ها از این
جا بروند و قطعا هم همین طور هست
به جای این گیر دادن ها بهتر نیست به مشکلات بچه ها برسید و چون توی این سایت یک نفر هم نیست که مشکل ما را حل کنه و فقط باید خودمون دنبال راه حل باشیم

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: stefani55

digital84

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
vip افتخاری
کاربر
2006-10-03
376
4,979
اصفهان
با سلام به digital84 اولا راجب سوما هدف از دادن لینک سایتها و وبلاگها در سایتهای معتبر انتقال تجربه و هم فکری در ساخت و نتیجه گرفتن از کاری که انجام می دهیم کما اینکه در سایتهای بزرگی همچون ژوتک و... این کار صورت می گیره و من ایرادی نمی بینم فکر می کنم دوستان دیگه هم موافق باشند دوما راجب دوما حالا اصلا این اقا به قول شما بی سواد باشه یا نه مهم اینه که همه چیز را همگان دانند شاید شما واسه خودت پروفسور هستید و همه چیز رو می دونید ! ؟ بعد از موارد کسی از شما نظر نخواست من از بچه ها ی سایت سوال کردم . شما خودت با اقا فری دستت تو یه کاسه است و این کمال بی ظرفیتی شما رو می رسونه که می خوای منو اخراج کنی

اولا چون جواب سلام واجب هست علیکم السلام

دوما هر جائی قانون خودشو داره و پیروی نکردن از قوانین هر جائی عواقبه خودشوداره

سوما شما فرمودین لینکهای معتبر اگه منظورتون همین لینکی هست که من ویرایش کردم قاعدتا هم معتبره چون فقط شما تائید میکنید و هم پر محتوا واسه نمونه چند نمونشو برای دوستان عرض میکنم :

-١ فلزیاب مینی پالس ٣ با تغییرات در مدار برد حدود ۴ متر
قیمت ٧۵٠٠٠٠ تومان
٢ - فلزیاب pi2005 ساخت خودم ولتاژ کاری ٣٠ ولت برد ۶ متر
قیمت ١۵٠٠٠٠٠ تومان
٣- فلزیاب pd3200 با السیدی بزرگ منو های پیشرفته با تغییرات در مدار
وکارکرد مناسب برد واقعی ٣ مترو ۵٠ سانتی متر قیمت ٨٠٠٠٠٠ تومان
۴- hamerhad انالوگ برد حدود ٢ متر قیمت ۶٠٠٠٠ تومان
۵-٢ clone pi السیدی کوچک دارای تفکیک برد ٣ متر قیمت ۴٠٠٠٠٠
تومان

دوست عزیز اگه انتقال تجربیات اینها هست لطف کن تجربیات رو جای دیگه منتقل کن چون امثالهم زیاد امدند و اخراج شدند

چهارما بلکه بیسواد تشریف دارید کسی میاد توی عرصه نت و میخواد بحت تبلیغات و فروش رو انجام بده حداقل بایدبلد باشه اسمشو چجوری لاتین مینویسن تا کسی به سوادش و اینکه چجوری با این وضعیت میشه بهش اعتماد کرد که از عهده وعده هاش بر میاد یا نه!

پنجما من پروفسور نیستم ولی توی این حدود 5 سالی که سایت خودمون راه اندازی شده اینقدری با امثالهم برخورد داشتم که بدونم چه شخصی با چه منظوری تشریفشو میاره و امثال تجربیاتی که از شما اون بالا گذاشتم رو داخل سایت میگذاره تا بعد حالا کدوم نگون بختی بیوفته توی دام الله اعلم

ششما من هم جزء بچه های سایت هستم و شما هم از بچه های سایت نظر خواهی کردی اگه غیره از اینه بیجا میکنی که در معرض عموم نظر خواهی میکنی

هفتما من اگه دستم توی کاسه فری بود اولا بنر ایشون رو پائین نمیاوردم ثانیا پست اول همین تاچیک در این آدرس رو ویرایش نمیکردم اگه چشمات ضعیف نباشه میتونی تاریخ ویرایش رو یه مطالعه بفرمائی اینم ادرسش

http://www.irantk.ir/showthread.php?t=6802

http://www.irantk.ir/showthread.php?t=6802&page=2

هشتما ظرفیتم بالاست که بعد از کل کل کردن تاپیکهای بالا اخراج نشدی تا حالا ولی به صورت موقت یک هفته اخراج میشی تا پر روئیتو ببری توی وبلاگ خودت خرج کنی

ودر آخر با تمام عزیزانی هستم که توی بخش فلزیاب تشریف میارن اولا کل کل کردن غیره علمی ممنوعه این صد بار به هم بد و بیراه گفتن و مسخره کردن ممنوعه اونائی که مثله کاربر mee با اخلاص و بی شیله پیله هستند و فقط برای راهنمائی و کمکم به دوستانشون تشریف میارن توی سایت قدمشون سره چشم و در غیره اینصورت از سایت اخراج و آی پیشون بسته میشه بدون اخطار و بدون اطلاع پس حواستون رو جمع کنید چون پر حاشیه ترین بخش سایت فعلا همین بخشه و در صورت تکرار شدن بیش از حد موارد این بخشو میبندیم

موفق باشید

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: kazer

digital84

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
vip افتخاری
کاربر
2006-10-03
376
4,979
اصفهان
سلام به همگی
جناب
digital84
یه جورایی حق با جناب استفانی و دیگر دوستان است
ما که نمی تونیم مثلا به فروم 10 صفحه ای از سایت مثلا
thunting
را کاملا اینجا کپی کنیم که به دیگران بفهمونیم مثلا این قسمت دستگاه باید به این شکل باشد
تازه لینک دادن تو تمام سایت های بزرگ و پر مخاطب چیز عادی هست من نمیدونم چرا شما مخالفت میکنید با این امر شاید میترسید افراد به خاطر کیفیت و امکانات بالای دیگر سایت ها از این
جا بروند و قطعا هم همین طور هست
به جای این گیر دادن ها بهتر نیست به مشکلات بچه ها برسید و چون توی این سایت یک نفر هم نیست که مشکل ما را حل کنه و فقط باید خودمون دنبال راه حل باشیم

سلام ببینید دوست عزیز ما با لینک سایتهای خارجی هیچ مشکلی نداریم ولی متاسفانه بیشتر سایتهای ایرانی که اطلاعات در این موارد دارند غالبا قصدشون جذب مشتری هست نه کاربر ضمنا ما با رفتن برخی شبه کاربرهای این بخش مشکلی نداریم حتما شما دوست عزیز !
و چرا شما روی مرز خودتون نیستید تا کسی بهتون گیر نده مشکلات بچه ها رو من قرار نیست حل کنم ما اینجا رو تبدیل کردیم به یک مکان علمی که دوستان خودشون بحث و تبادل علمی کنن و نتیجه گیری کنن نه اینکه به جون همدیگه بیوفتن ماهم برای این موارد نه وقت داریم و نه هزینه در مورد مدیر آگاه هم ما هنوز نفر مورد اعتماد رو پیدا نکردیم شما اگه سراغ دارین ما از پیشنهاد شما و هر عزیزی استقبال میکنیم البته با صحبتهائی که با آقای mee داشتم متوجه شدم که ایشون برازنده مدیریت این بخش هستند و به ایشون پیشنهاد هم دادم که متاسفانه به علت شرایط شغلیشون پیشنهاد من رو رد کردند با این حال بازم کیس مناسب پیدا کنیم در فکرش هستیم

روی حرفم با شما آقای gallardo1 شما هم نسنجیده صحبت نکن

موفق باشید

Service Manual

D e b u g g e R
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-06-19
13,681
176,839
iRanTK.iR
سلام

عزيز م هزار بار گفتيم که گذاشتن لينک ممنوع هست ، اينو هم به قوانين اضافه کردم تا کسي نگه داخل قوانين نخوندم !

قوانین استفاده از سایت (قابل توجه کلیه کاربران سایت)

کسانيکه از اين به بعد لينک سايت هاي ديگه رو بگذارند باهاشون برخورد ميشه ..........

موفق باشيد .

Service Manual

D e b u g g e R
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-06-19
13,681
176,839
iRanTK.iR
اقاي صحرايي شما جلوي كاراي خودت رو بگير و ديگران رو قول نزن

دوستان detector كسي نيست جز همان كيوان صحرايي كه با ماينر و .... سر امثال من و شما رو كلاه گذاشت و دستگاههاي بي اعتبار خودش رو فروخت

حواستون جمع كنيد چون اين شخص هيچ چيزي از مدار و فلزياب نمي داند و فقط به فكر بالا كشيدن پول شما ميباشد

ديگه چي توي اون سر خلاصت ميگذره

ماشاالله شما رو كه هيچ كس نمي شناسه آقاي جاني پور من كلاهبردارم

آقاي رمضاني كلاهبرداره آقاي كاظمي كلاهبرداره آقاي جليلي كلاهبرداره

همه كلاهبردارن فقط شما درستي و به فكر پول نيستي همه ي ما رو

كلاهبردار كردي امدي وبلاگمون فهش مادر ********** دادي چيزي نگفتم من

اينجا اطلاع رساني مي كنم به كسي هم كار ندارم و اينجا چيزي هم نمي

فروشم پا تو از كفشم بيرون كن من هم مجوز دارم شما هم كاري نكن كه

بد بشه

شما دستگاه رورسي رو كه13 م ت 35 م ت مي دادي به فكر پول

نبودي قطعات ماينرو 950 هزار تومان مي دادي پول مردم رو بالا نمي

كشيدي سيم تايواني كه متريش 1500 تومنه 4 متريشو 220 هزار

تومن مي دادي به فكر پول نبودي پروندت كه پر دست از سر كچل ما

بردار

بدبخت بيچاره من نه جاني پورم و جليلي من ايمان هستم و دوسال هستش كه اينجا عضوم و با كسي هم كاري ندارم ولي شماها و امثال شما يك عده دزد و كلاه بردار هستيد كه رفيق جيب مردميد نه كار براي انها و درضمن قيمت روور سي همه جا 15 مليون هستش و شما هم داري شعر مگي

من خودم از اقاي جاني پور لوپ 1*1 رو 25000تومان خريدم نه 250هزار تومن و ماينر هم ديگه نميفروشه و گذاشته شما كلاه بردار بفروشيد

پس چرا كاسه داغتر از اش شدي از كجا مي دوني از فلزياب چيزي نمي دونم اون وقت كه جاني پور لوپ 1*1 رو تو سايتش 220 هزار تومن زده بود ماينر 4 رو يك ميليونو پانصد هزار تومن مي فروخت فايل اصليشو 150 هزار تومن مي فروخت وبه خاطر همين مسئله از مدير بخش فلزياب ها بر كنار بود وپستشم هنوز باقيه شما كجا بودي راجب جاني پور با من بحث نكن كه بد پرونده اي پيش همه داره شما يا جاني پوري يا ازش پورسانت مي گيري يا حتما در عوض سرپرستي سايتش پسوردتو بهش دادي

من نه طرف جاني پورم و نه طرف شما

چون كسي كه از فلزياب سردر بياره از اينجور كلمات ركيك استفاده نمي كنه detector

شما اگر مي دونستي تو قسمت نظرات وبلاگم جاني پور چي ها مي نوشت حق رو به من مي دادي

اقاي عزيز شما ميدونيد همين اتفاق در وبلاگ خود اقاي جانيپور هم افتاد و .....وبلاگ دوستان ديگر

عزيز من اگر كسي بخواد شما و هر كس ديگه اي رو ناسزا بگه مياد اسم خودش رو مينويسه ....
ميدونيد كه توي اينجور مسائل هركي توي كار خودش يك سري دشمن داره و ممكن يكي با اسم كس ديگري اينكار را بكنه و بزن تو اسم كس ديگه اي پس شما هم كمي فكر كن دوست من حالا كدورت ها رو تمام كنيد و با هم اين سال جديد رو اشتي كنيد من هم باهاشون صحبت مي كنم تا از اخراج شما صرف نظر كنه پس تا دير نشده بيايد با هم اشتي كنيد و حالش رو ببريد توي سال جديد

دوستان تورو خدا جنجال الکی را تموم کنید

من آقا ایمان را میشناسم او جانیپور نیست که مرد مومن
من خودم تلفنی هم با جانیپور صحبت کردم و هم با اقا ایمان و شما اشتباه میکنی
بیخیال ما میخوایم یه فلزیاب خوب درست کنیم نه این که بهم فوش بدیم

دوستان عزیز به جای جر و بحث برید علم خودتون رو زیاد کنید و خودتون حداقل بتونید نه اینکه فلزیاب بسازید البته دور از ذهن هم نیست ولی یک فلزیاب رو بتونید خوب تقویت کنید. نظر شما در مورد مطلبی که در این وبلاگ در مورد قسمت تغذیه فلزیاب دلتا پالس گذاشته چیه ؟ http://**************

سلام

دوستان اين آقاي biman همون آقاي mmlove2007 هستش که قبلا در سايت عضو بود و جنجال هم درست کرد ، آي دي هاي ديگه اين شخص عبارتند از :

aliketabi

gogolii

King of love

و چند تا آي دي ديگه که وقت نوشتنشو اينجا ندارم ......

موفق باشيد .

MP3

Banned
2009-09-07
27
41
كمال تشكر وقدرداني از مديريت محترم سايت دارم كه اطلاع رساني مي كنند وهويت اين جاني پور را فاش مي كنند كه باعث اختلال در سايت شده وتشنج ايجاد مي كند وسايت را ازمسير اصلي منحرف مي سازد.

MP3

Banned
2009-09-07
27
41
بدبخت بيچاره من نه جاني پورم و جليلي من ايمان هستم و دوسال هستش كه اينجا عضوم و با كسي هم كاري ندارم ولي شماها و امثال شما يك عده دزد و كلاه بردار هستيد كه رفيق جيب مردميد نه كار براي انها و درضمن قيمت روور سي همه جا 15 مليون هستش و شما هم داري شعر مگي

من خودم از اقاي جاني پور لوپ 1*1 رو 25000تومان خريدم نه 250هزار تومن و ماينر هم ديگه نميفروشه و گذاشته شما كلاه بردار بفروشيد

آقاي جاني پور يعني شما از خوتون لوپ مي خريد يد - مرد هزار چهره

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا