آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

سوختگی در برد کرکره برقی نوبل ۲۴ ولت

ایلیا۹۱

VIP+ افتخاری
کاربر
2021-10-16
493
301
با سلام دوستان گرامی یک بردی دستم رسیده که در قسمتی از برد سوختگی ایجاد شده و رله هم سوخته بود که در اوردم متاسفانه در زیر رله برد نیز سوخته است و مسیر سیم کشی مشخص نیست لذا خواستیم از دوستانی که از این برد در دم دست دارند یک عکسی از دو طرف برد ارسال کنند تا با لطفشان مشکل ما مرتفع شود

ایلیا۹۱

VIP+ افتخاری
کاربر
2021-10-16
493
301
این هم از برد که دوستان بهتر راهنمایی کنند

پیوست‌ها

• 631 کیلوبایت بازدیدها: 51
  • 367 کیلوبایت بازدیدها: 49

soranarasteh

کاربر vip
کاربر
2016-03-16
22
8
سلام و درود
این قسمت چیز خاصی نداره
دوتا سیم از خروجی ترانس میاد به ورودی پل دیود
خروجی پل دیود وصل شده به یه خازن بزرگ
در نهایت با بررسی جزئی می تونید ایرادیابی کنید. اگر حل نشد بفرمایید تا نمونه مشابه پبدا کنم و عکس بفرستم خدمتتون

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: HS13&86

ایلیا۹۱

VIP+ افتخاری
کاربر
2021-10-16
493
301
سلام و درود
این قسمت چیز خاصی نداره
دوتا سیم از خروجی ترانس میاد به ورودی پل دیود
خروجی پل دیود وصل شده به یه خازن بزرگ
در نهایت با بررسی جزئی می تونید ایرادیابی کنید. اگر حل نشد بفرمایید تا نمونه مشابه پبدا کنم و عکس بفرستم خدمتتون
بسیار ممنون از لطف شما استاد گرامی فقط در مورد اینکه پایه های رله به کجا وصل بشه مونده ام و دوم هم خواستیم کار را یکبار انجام دهیم تا چیزی ایراد نمونه مشتری باز دوباره بیاد

soranarasteh

کاربر vip
کاربر
2016-03-16
22
8
جایی که شما عکس دادین و سوخته فقط بخش کانکتور ورودی AC هست که از خروجی ترانس میاد. سه تا رله روی برد اون سر دستگاه هستش که دوتا رله T مربوط به چپ و راست موتور کرکره و اون یکی رله میلون مربوط به قسمت شارژ هستش.
اگر می دونید یه عکس واضح از کل برد بفرستید تا من ببینم مشابه کدوم یکی از موارد هست و تصاویر رو تقدیم کنم.

ایلیا۹۱

VIP+ افتخاری
کاربر
2021-10-16
493
301
با سلام ممنون از شما دوست عزیز همون جایی که سوخته زیر یک رله میون هست بدلیل سوختگی زیاد من خودم رله را در اورده ام فردا یک عکس واضحی اپلود میکنم

بالا