آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

سوال در مورد سیگنال آمپرمتر گرد JBH

miladkarimi4277

کاربر vip
vip
کاربر
2023-10-19
284
107
یزد
سلام مهندس 5عدد امپر متر سیگنالی مارکjbh نو داریم فاز از داخل سیتی رد کردیم ولی جریانی نشون نمیده صفره دربشو باز کردم مدار کاملا سالم اعداد روی نمایشگر صفره

electronium

VIP+ افتخاری
کاربر
2020-07-30
1,048
2,872
32
سلام مهندس 5عدد امپر متر سیگنالی مارکjbh نو داریم فاز از داخل سیتی رد کردیم ولی جریانی نشون نمیده صفره دربشو باز کردم مدار کاملا سالم اعداد روی نمایشگر صفره

نحوه نصب چراغ سیگنال آمپرمتر گرد JBH​

برای روشن کردن چراغ سیگنال آمپرمتر JBH ، ولتاژی بین۲۰ تا ۵۰۰ ولت به پایه های X1 و X2 بدهید . در این صورت روشن شده و جریان را صفر آمپر به شما نشان می دهد . برای اندازه گیری و نشان دادن جریان ، کافیست ترانس جریان (ct) را به بدنه چراغ سیگنال وصل کرده ، و سپس سیم فازی را که مایل به اندازه گیری جریان هستید از داخل ترانس جریان عبور دهید .

miladkarimi4277

کاربر vip
vip
کاربر
2023-10-19
284
107
یزد

نحوه نصب چراغ سیگنال آمپرمتر گرد JBH​

برای روشن کردن چراغ سیگنال آمپرمتر JBH ، ولتاژی بین۲۰ تا ۵۰۰ ولت به پایه های X1 و X2 بدهید . در این صورت روشن شده و جریان را صفر آمپر به شما نشان می دهد . برای اندازه گیری و نشان دادن جریان ، کافیست ترانس جریان (ct) را به بدنه چراغ سیگنال وصل کرده ، و سپس سیم فازی را که مایل به اندازه گیری جریان هستید از داخل ترانس جریان عبور دهید .
انجام دادم جریانم کشیدم ولی هنوز صفره

electronium

VIP+ افتخاری
کاربر
2020-07-30
1,048
2,872
32
انجام دادم جریانم کشیدم ولی هنوز صفره
اول تغذیه چراغ سیگنالی رو وصل کن ct رو وصل کن بعد سیمی که میخوای جریانش رو بده مثلا فاز رو از حلقه به ct عبور بده بده از سیم بار بکش تا آمپر رو نمایشگر نشون بده

miladkarimi4277

کاربر vip
vip
کاربر
2023-10-19
284
107
یزد
اصلا خیلی عیب جالبی هست برق وصله ctوصله حتی مذار هم چک کردم ctچک کردم

بالا