آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

سوال: تبدیل آیفون سیاه و سفید به رنگی را کسی هست کامل توضیح بده؟

masood_4x3

کاربر
2021-07-09
5
2
یزد
دوستان عزیز کسی هست که بتونه راهنمایی کنه چه ال سی دی باید برای آیفون سیاه و سفید کوماکس بگیرم و آیا نیازی به تغیر در منبع تغذیه هست یا نه

FX55

کاربر vip
کاربر
2014-10-18
272
325
اصفهان
سلام دوست عزیز.
اگر سوال شما را درست متوجه شده باشم میخواهید نمایشگر آیفون سیاه وسفید را تبدیل به نمایشگر رنگی کنید!
تقریبا امکان پذیر نیست.
بایستی پنل رنگی بخرید و آنهم به شرط اینکه دوربین پنل درب هم قابلیت نمایش رنگی داشته باشد و تغییراتی در آن اعمال کنید و بنظرم هزینه و وقتی که میگذارید ( بشرط آشنایی و تسلط ) منطقی نیست.

موفق باشید.

masood_4x3

کاربر
2021-07-09
5
2
یزد
سلام دوست عزیز.
اگر سوال شما را درست متوجه شده باشم میخواهید نمایشگر آیفون سیاه وسفید را تبدیل به نمایشگر رنگی کنید!
تقریبا امکان پذیر نیست.
بایستی پنل رنگی بخرید و آنهم به شرط اینکه دوربین پنل درب هم قابلیت نمایش رنگی داشته باشد و تغییراتی در آن اعمال کنید و بنظرم هزینه و وقتی که میگذارید ( بشرط آشنایی و تسلط ) منطقی نیست.

موفق باشید.
قبلا یک سری ماژول با ال سی دی در بازار بود که به جای لامپ تصویر وصل میشد و با تعویض دوربین این کار انجام میشد من الان نمیدونم هنوز هست یا نه

Farzad.axiom

کاربر
2022-12-27
6
1
29
قبلا یک سری ماژول با ال سی دی در بازار بود که به جای لامپ تصویر وصل میشد و با تعویض دوربین این کار انجام میشد من الان نمیدونم هنوز هست یا نه
بله هنوزم هس من بیشتر ال سی دی ۴.۳ استفاده می کنم چون نسبت به ۳.۵ ارزون تر درمیاد

بالا