آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک Amiric تکشو

در انجمن تعمیرکاران عزادار یکی از اعضای بسیار خوب خود هستیم، جناب استاد کمالی با نام کاربری غزال از مدیران بسیار با تجربه و فعال انجمن بودند و متأسفانه ایشان را از دست دادیم. برای خانواده ایشان آرزوی صبر می‌کنیم. روحشون شاد و یادشون گرامی

سرعت شبکه نسل سومی سونی اریکسون tm506 ده برابر آیفون است

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6/776
29/843
ایران
به نقل از موبنا ، سرعت شبکه نسل سومی گوشی سونی اریکسون TM506 که توسط "تی موبایل" ارایه شده 10 برابر سریعتر از آیفون نسل سومی است.
آزمایش گوشی سونی اریکسون TM506 نشان داده است که این گوشی که به عنوان اولین گوشی نسل سومی توسط "تی موبایل" ارایه شده از سرعت انتقال داده ای بسیار سریعتر از آیفون نسل سومی با همه اعتبار و معروفیت آن برخوردار است.

clear.gif
در حالیکه سرعت انتقال داده آیفون نسل سومی در شبکهAT&T تنها 545 کیلوبایت در ثانیه است، این سرعت در شبکه نسل سومی "تی موبایل" برای گوشی 5037TM506 کیلوبایت در ثانیه برآورد شده است.
این آزمایش برای مقایسه دو گوشی در یکی از آزمایشگاه های کنترل کیفیت در نیویورک انجام شده است.
T-Mobile اپراتور تلفن همراه آلمانی است که به کشورهای آلمان، آمریکا، شیلی، کلمبیا، پاراگوئه، اروگوئه ،مکزیک، پورتریکو، اکوادور، پرو، برزیل، جمهوری دومنیکن، گواتمالا، هوندوراس، نیکاراگوئه، اکوادور و السالوادورسرویس ارایه می دهد.
سرویس های ارایه شده توسط این اپراتور عبارتند از:GSM,GPRS,EDGE,UMTS,CDMA,CDMA2000
این اپراتور تا 11سپتامبر 2007حدود 113 میلیون و 700هزار کاربر داشته است. شرکت "تی موبایل" درآمد خالص خود را در فصل دوم 452 میلیون دلار اعلام کرد.
درآمد این شرکت نسبت به زمان مشابه سال گذشته که 350 میلیون دلار بوده است از افزایش قابل توجهی برخوردار بوده است.
درآمد کلی این شرکت در فصل دوم 2008 میلادی 5.47 میلیارد دلار برآورد شده که در مقایسه با زمان مشابه سال گذشته با درآمد کلی 4.78 میلیارد دلار افزایش داشته است. درآمد سرویس های این شرکت در سال گذشته 4.9 میلیارد دلار بوده است.
این شرکت تصمیم دارد با ارایه سرویس های نسل سومی در سال جاری موفقیت خود را چند برابر کند.​
 
بالا