آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

ست نشدن گوشی بیسیم پاناسونیک مدل KX-TC1221BXB

Esi_h

کاربر vip
کاربر
2008-01-21
65
153
با سلام و خسته نباشید به اساتید محترم :
یه تلفن بی سیم پاناسونیک دارم که با گوشی مادرش ست نیست و پیغام اتصال برقرار نمی شود می دهد قلع مردگی گوشی بیسیم چک شده و مشکل برطرف نگردیده است می خواستم ببینم چگونه میشه این دو رو ست کرد یا اگه مشکلش با تعویض قطعه حل میشه .لطفاً راهنماییم کنید .
با تشکر

Khalili

سرپرست مدیران
ناظم انجمن
2008-01-04
3,247
57,501
با سلام شما ابتدا سوکت های شارژ پایه وبیس را به لحاظ برقرار کردن اتصالات تست کنیدوگوشی را چند ثانیه روی پایه قرار دهید باید دستگاه کد بگیرد اما اگر نگرفت باید ابتدا عیب را محدود کنید یعنی در صورت امکان گوشی را روی پایه دیگر تست بگیرید وبا این کار مشخص میشود عیب از گوشی مادر ویا گوشی سیار است این کار ها را انجام داده ونتیجه را اعلام کنید

NICHICON

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
VIP PLUS
vip
vip افتخاری
کاربر
2012-03-01
1,477
12,060
روی بیسم گوشی
ابتدا منو رو بزنید بعد گزینه اخر پروگرم رو انتخاب کنید.سپس عدد 1 را بزنید بعد میتوانید از 00 تا 99 برای خود کد انتخاب کنید عددی را که انتخاب میکنید روی مادر همان لحظه انتخاب میشود و دستگاه صدای بیب میدهد.
اگر نشد قسمت RF و مخصوصا کریستال را چک کنید

Esi_h

کاربر vip
کاربر
2008-01-21
65
153
با سلام دوباره خدمت دوستان تمام اتصالات چک شد ولی گوشی مادر دیگری ندارم که تستش کنم ببینم مشکل از برد مادر هست یا از گوشی بیسیم در ضمن اون کاری که دوست گرامیمون گفتاً که برم قسمت پروگرم عدد 1 رو بزنم رو هم امتحان کردم اصلاً اونجا عددی نمیگیره که بخوام عدد بعدی رو بهش بدم . همچنان منتظر راهنمایی های شما دوستان گرامی هستم .

با تشکر

Khalili

سرپرست مدیران
ناظم انجمن
2008-01-04
3,247
57,501
بهترین روش تفکیک وتشخیص عیب است یک دستگاه برای تست قبلا در سایت گذاشتم که با دو عدد دیود 1n60 ویک میتر وانتن میتوانید یک تستر درست کنید وگوشی وبیسیم را تست کنید موفق باشیدذ

NICHICON

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
VIP PLUS
vip
vip افتخاری
کاربر
2012-03-01
1,477
12,060
بهترین روش تفکیک وتشخیص عیب است یک دستگاه برای تست قبلا در سایت گذاشتم که با دو عدد دیود 1n60 ویک میتر وانتن میتوانید یک تستر درست کنید وگوشی وبیسیم را تست کنید موفق باشیدذ

با سلام این هم ادرس تستر مورد نظر http://www.irantk.ir/irantk10473/

alireza geram

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2007-09-04
230
825
پاناسونیک کاشان
دوست عزیز ابتدا برد بیسیم رو شستشو بده سپس یه هیت نرم بگیر اگه مشکل حل نشد IC مین که بزرگترین آی سی هست باید تعویض بشه البته در صورت تنظیم بودن آی اف ها شماره IC:MN10C30AKE

بالا