آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

ست نشدن تلفن ANTEL

سلام اساتید عضو تازه نفس هستم امید وارم منو تحویل بگیرید . ::smiley_on_tredmi:: یه تلفن آن تل مدل KX-T388 آوردن که با گرفتن کلیدهای کد با هم ست نمیشه در بررسی که شد فکر میکنم که از دسته بیسیم باشه بخاطر اینکه وقتی کلید کد بیس را میگیرم تستر نوئیز پخش میکنه تااینجا جلو رفتم البته سرویس عمومی هم شده شستشو برد بازرسی برد حالا بقیش زحمت شما ما زیر سایه امام رضا دعاتون میکنیم .

~H03in~

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-08-20
899
7,085
سلام داداش خوش اومدی ما چاکر شما هم هستیم...........
ای کاش یک عکس هم از برد گوشی قرار میدادید تا اساتید بهتر راهنمایی کنند.
شما ابتدا عیب را محدود کنید که ایراد از گوشی هست یا بیس و معمولا به دلیل سیار بودن,گوشی بیشتر دچار ایراد میشود و این ایراد در صورت وجود از آی اف یا تنظیم نبودن آن-کریستال و در آخر هم از آی سی میتونه باشه ف ی ل ت ر را هم در نظر بگیرید مدار را از لحاظ قعطی و رطوبت بررسی کنید.
دست عــــــــــلی یارت

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Khalili

maryam_teh0

کاربر
2012-03-16
144
513
با سلام به دوست جدیدمون.امیدوارم بتونیم کمکت کنیم.

معمولا که از کریستال و پایه هاش میشه.بیسیم رو با ولتاژ بالاتر هم ست کن ببین میشه.مثلا اگه باطریش 3.6 ولته با مثلا 5 ولت گوشی رو ست کن ببین چی میشه.

Khalili

سرپرست مدیران
ناظم انجمن
2008-01-04
3,247
57,501
دوستان سعی کنید از نوشتن اختصاری مدل وبرند شرکت سازنده خود داری کنیدکامل مدل دستگاه را بیان کنید حالا چون عضو جدیدی سعی کنید در مراحل بعد نوع ومدل وشرکت سازنده ان را همراه با عیب بیان کنید. اما همانطور که دوستان فرمودند ابتدا عیب را محدود که برای اینکار میتوانید با درست کردن یک تستر ساده با یک میتر اهم متر ودو عدد دیود 1n60 ویک انتن با گذاشتن گوشی روی اینتر کام مشخص کنید عیب از مادر است یا گو.شی.این هم عکس تقدیمی وطریقه ساخت ان را هم میتوانید در این سایت مشاهده کنید

پیوست‌ها

• 126.2 کیلوبایت بازدیدها: 91

maryam_teh0

کاربر
2012-03-16
144
513
آقای خلیلی میتونید درباره این مدارتون بیشتر توضیح بدید؟امکان داره عکسای بیشتری بذارید؟با تشکر

بالا