آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

ساعت دیواری با دما سنج و آلارم

soltanegham

کاربر
2012-12-09
3
8
با سلام من خیلی به این ساعت نیاز دارم خیلی وقته دنبال ساخت چنین ساعتی هستم نمیدونم چرا وقتی دانلود میکنم نمیتونم فایلهارو با وین رار باز کنم از دوستان اگه کسی فایل رو دانلود کرده ممنون میشم برام ایمیل کنه با سپاس فراوان

\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\

soltanegham

کاربر
2012-12-09
3
8
سلام خدمت عزیزان ساعت واقعا زیبای است اگه خدابخاد میخام درستش کنم اما چند سوال داشتم اول اینکه اگربا دقت به فایل pcb نگاه کنید پنج قسمت از مدارانگار دارای جانپر هستش که وصل نشده میخام بپرسم pcb واقعا کامله پس این پنج قسمت چیه؟ دوم اینکه این ساعت دقیقا با چه ولتاژها وجریانی کار میکنه؟ اگر کسی از دوستان این ساعت رودرست کرده ممنون میشم اطلاع بده باتشکر

parsa2000

کاربر
2009-01-30
79
302
31
شهرکرد
سلام دوستان اگه همکاری بکنن تا این ساعت+1تابلو با دات ماتریس که زیر سون سگمنت ا تاریخ ا ب شمسی و میلادی نشون بده بسازیم .دوستان من مبتدی هستم ولی ب نظر من اگه چند نفر باشیم و هرکدام مون رو 1 قسمتش کار کنیم و از استادای انجمن کمک بگیریم میتونیم بسازیمش/ به قولyas اره اره تو میتونی.

با تشکر

gholipalang

کاربر
2008-02-07
29
46
مدار این ساعت دارای 2 میکرو کنترلر است اما در اینجا یک فایل هگز بیشتر نداریم آیا این فایل برای هر دو میکرو استفاده می شود

jfrras

مدير انجمن تخصصی الکترونیک
مدیر تالار
2007-04-13
3,099
74,087
48
ایران

tahaali9095

مدیر تعمیرات مانیتور LED ، LCD ، CRT و پلاسما
مدیر تالار
2012-01-26
4,611
26,870
مشهد
با سلام آقای رسولی

یعنی فایلها توسط پروتئوس باز سپس pcb ، قطعات و المانهای استفاده شده مشخص میشود ؟
میشه در مورد این قسمت بیشتر توضیح بدید؟
وقتی فایل saat iran tk باز میشود شامل 5 تا فایل دیگر هست دقیقا هر یک از فایلها چه قسمتی از ساعت هستند؟
s.jpg

باتشکر

آخرین ویرایش:

jfrras

مدير انجمن تخصصی الکترونیک
مدیر تالار
2007-04-13
3,099
74,087
48
ایران
با سلام آقای رسولی

یعنی فایلها توسط پروتئوس باز سپس pcb ، قطعات و المانهای استفاده شده مشخص میشود ؟
میشه در مورد این قسمت بیشتر توضیح بدید؟
وقتی فایل saat iran tk باز میشود شامل 5 تا فایل دیگر هست دقیقا هر یک از فایلها چه قسمتی از ساعت هستند؟
مشاهده فایل‌پیوست 85931

باتشکر
سلام
یکی ساعت با 7 سگمنت و دیگری با ال ای دی دورش
و خود pcb هست .

NICHICON

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
VIP PLUS
vip
vip افتخاری
کاربر