آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

ساخت تابلو روان

parsianmob71

کاربر
2022-11-01
13
7
سلام خسته نباشید یک تلفن یا ایدی و سایتی جهت سفارش لوازم ساخت تابلو روان میخوام که جنساش خوب باشه ممنون

ajamee

VIP+ افتخاری
کاربر
2009-09-14
1,727
4,739
سلام
بهترین ماژول در بازر میعاد است اگر در تهران هستید از پاساز امجد تهیه کنید
اگر اندازه تابلو روان بالا است از مین برد ایرانی استفاده فرماید طیف دار
سوالی داشتید در خدمت شما هستم

zmojtaba161

کاربر vip
کاربر
2011-10-17
256
133
سلام
بهترین ماژول در بازر میعاد است اگر در تهران هستید از پاساز امجد تهیه کنید
اگر اندازه تابلو روان بالا است از مین برد ایرانی استفاده فرماید طیف دار
سوالی داشتید در خدمت شما هستم
درود
وقتتون به خیر
دوست عزیز اختلاف قیمت ماژول های میعاد تو بازار برای چیه الان تو سایت های مختلف رو می دیدم از ۲۳۵ تومن قیمت هست تا ۳۵۰ تومن؟
یه راهنمایی هم می خواستم
قصد ساخت تابلو برای مغازه خودم دارم (می خواستم تابلو ال ای دی ثابت درست کنم ولی واقعا حوصله لحیم کاری زیاد رو ندارم) تابلو روان با سه ماژول طول و سه ماژول ارتفاع می خوام درست کنم برای نصب از پشت شیشه، با چی می تونم ماژول ها رو کنار هم ثابت و فیکس کنم که احتیاج به قاب نداشته باشه؟ یه چیزی میخوام درست کنم شبیه تابلوهای کتیبه ولی از داخل نصب بشه و بدون قاب
با سپاس

gasemi.m100

VIP+ افتخاری
کاربر
2018-12-02
477
955
صد ساخت تابلو برای مغازه خودم دارم (می خواستم تابلو ال ای دی ثابت درست کنم ولی واقعا حوصله لحیم کاری زیاد رو ندارم)
سلام اگر هنوز هم تابلو ثابت میخواید بدون دردسر باشه ، هالوژن فلکسی ال ای دی رو سرچ کنید.

zmojtaba161

کاربر vip
کاربر
2011-10-17
256
133
سلام اگر هنوز هم تابلو ثابت میخواید بدون دردسر باشه ، هالوژن فلکسی ال ای دی رو سرچ کنید.
درود
الان هزینه ساعت ال ای دی ثابت چه کلاسیک چه نئون خیلی بالا رفته، می خوام تابلو روان درست کنم که متنشم به فراخور تغییر بدم

zmojtaba161

کاربر vip
کاربر
2011-10-17
256
133
درود
وقتتون به خیر
دوست عزیز اختلاف قیمت ماژول های میعاد تو بازار برای چیه الان تو سایت های مختلف رو می دیدم از ۲۳۵ تومن قیمت هست تا ۳۵۰ تومن؟
یه راهنمایی هم می خواستم
قصد ساخت تابلو برای مغازه خودم دارم (می خواستم تابلو ال ای دی ثابت درست کنم ولی واقعا حوصله لحیم کاری زیاد رو ندارم) تابلو روان با سه ماژول طول و سه ماژول ارتفاع می خوام درست کنم برای نصب از پشت شیشه، با چی می تونم ماژول ها رو کنار هم ثابت و فیکس کنم که احتیاج به قاب نداشته باشه؟ یه چیزی میخوام درست کنم شبیه تابلوهای کتیبه ولی از داخل نصب بشه و بدون قاب
با سپاس
عزیزان لطفا راهنمایی بفرمایید

ajamee

VIP+ افتخاری
کاربر
2009-09-14
1,727
4,739
سلام قیمت ها سایت به روز نیستند باید یک چهار چوب بسازید از ام دی اف بدون قاب سیم و پاور از پشت تابلو بد دیده میشود

ali hoshmand

کاربر vip
کاربر
2014-01-27
221
272
داداش نعون فلکسی درست کن با یه تمن جمع میشه این تابلو روانها باید جنس خوب بگیری تا برات کار کنه 5 تمن اب تو میخوره

zmojtaba161

کاربر vip
کاربر
2011-10-17
256
133
داداش نعون فلکسی درست کن با یه تمن جمع میشه این تابلو روانها باید جنس خوب بگیری تا برات کار کنه 5 تمن اب تو میخوره
درود
دنبال ساخت تابلو روان هستم که بعداً بتونم بیرون از مغازه هم نصب کنم
نئون رنگش خیلی خوبه ولی متأسفانه زیاد به درد اوت دور نمی خوره
دنبال برند خوب ماژول تو بازار هستم که ریزش کمی داشته باشه

بالا