آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: ریست درنصب ویندوز فوجیستو V3515

a.ferdosi

کاربر
2013-12-16
184
297
تهران
دوست عزیز با حداقل میزان رم امتحان کن و برای تک تک اسلات ها این کار رو انجام بده.بعلاوه از memtest یا memory diagnostic برای حصول اطمینان بیشتر استفاده کن.
پیروز باشی.
رمهای مختلف بصورت تکی روی اسلاتها همه جوره امتحان کردم مشکل پابرجاست فقط نصب ویندوز با درایور اکسترنال مونده که فعلا ندارم البته ظاهرا دی وی دی رام مشکلی نداره

مسرور

کاربر vip
vip
کاربر
2013-08-02
168
291
bios رو دیفالت کن،تست کن.ظاهرا مین مشکل داشته باشه.اگر برد رو با تینر نمیز کنی و یه هیت ملایم بگیری بد نیست.
تا جایی که بایوس اجازه میده وسایل جانبی رو غیرفعال کن و بعلاوه از ورژن های بروزتر ویندوز 7 استفاده کن چون برای این کد خطا ماکروسافت fix داده.
آپدیت بایوس رو هم پیگیری کن.اگر sata mode رو هم میتونی با حالت های مختلف امتحان کن.
شاد باشی.

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: a.ferdosi

غفور

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2012-01-22
966
1,962
golestan
دوست عزیز این مشکل دربیشترموارد که بنده تا دیروز هم داشتم که یا سی دی خش دارد یا رایتر با دیتاها مشکل دارد با اکسترنال تست کن
درضمن فلشتو بوتیبل کن زیاد برای اکسترنال وقت صرف نکن
درضمن من دیویدی رایتر اینترنال نو را با هارد باکس اکسترنال میکنم دراین جور مواقع

آخرین ویرایش:
  • Like

a.ferdosi

کاربر
2013-12-16
184
297
تهران
دوست عزیز این مشکل دربیشترموارد که بنده تا دیروز هم داشتم که یا سی دی خش دارد یا رایتر با دیتاها مشکل دارد با اکسترنال تست کن
درضمن فلشتو بوتیبل کن زیاد برای اکسترنال وقت صرف نکن
درضمن من دیویدی رایتر اینترنال نو را با هارد باکس اکسترنال میکنم دراین جور مواقع
باتشکر از شما
بنده همه جور سی دی ویندوز تست کردم فرقی نداشت رم ها 4 -5 تست کردم مشکل پابرجا بود فقط درمورد رایتر (که البته دی وی دی رام آی دی هم هست) میمونه که اکسترنال ندارم ، فلش هم بوتیبل کردم همینطور بود ولی فلشی که ساختم بایه برنامه بود که ظاهرا درست نبوده ، اگر شما برنامه خاصی یا روش راحتری مدنظرتونه بفرمایید.

غفور

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2012-01-22
966
1,962
golestan
دویت عزیز فلشتون چه مدلی هست؟چند گیگه؟
ویندوزی که استفاده میکنی چیه؟
اسم برنامه ات چیه؟

• Like

a.ferdosi

کاربر
2013-12-16
184
297
تهران
دویت عزیز فلشتون چه مدلی هست؟چند گیگه؟
ویندوزی که استفاده میکنی چیه؟
اسم برنامه ات چیه؟
فلش 8 گیگ سیلیکون
ویندوز سون
برنامه[h=2]UNetbootin 6.08[/h]فقط ظاهرا باید از سی دی ویندوز یک ایمیج ایزو بگیری که در مرحله ایمیج گرفتن سی دی با برنامه نرو یک ارور داره نمیدونم همین مشکل بوده بانه؟ درضمن بایوس لپ تاپ دیفالته تنظیم خاصی هم برای تنظیمات ide هم نداره چون ظاهرا روی ide باشه درنصب ویندوز سون صفحه آبی میره

a.ferdosi

کاربر
2013-12-16
184
297
تهران
bios رو دیفالت کن،تست کن.ظاهرا مین مشکل داشته باشه.اگر برد رو با تینر نمیز کنی و یه هیت ملایم بگیری بد نیست.
تا جایی که بایوس اجازه میده وسایل جانبی رو غیرفعال کن و بعلاوه از ورژن های بروزتر ویندوز 7 استفاده کن چون برای این کد خطا ماکروسافت fix داده.
آپدیت بایوس رو هم پیگیری کن.اگر sata mode رو هم میتونی با حالت های مختلف امتحان کن.
شاد باشی.
sata mode نداره و فقط ide هست
البته هارد لپ تاپ ساتا هست ولی رایتر ide
اینم برام سوال هست

a.ferdosi

کاربر
2013-12-16
184
297
تهران
با سلام
با فلش بوتیبل کاملا سالم که از روش ویندوز روی سیستم دیگه نصب شده هم تست شد مشکل برطرف نشد!
دقیقا (تصویر پیوست) به این مرحله (1%) که میرسه به صفحه آبی میره
(تصویر پیوست)
کارهای انجام شده:
1-رمها 4-5 مورد تعویض شد دراسلات های مختلف- فرقی نکرد
2-انواع ویندوزها امتحان شد- فرقی نداشت
4-هارد هم روی سیستم دیگه تست شد کاملا سالمه و ویندوز روش نصب میشه
ودرآخر با فلش بوت ویندوز (کاملا سالم )تست شد - تا چند درصد میره وصفحه آبی فرقی نداشت!

از محیط بایوسم عکس گذاشتم

پیوست‌ها

• 46.4 کیلوبایت بازدیدها: 49
  • 68.7 کیلوبایت بازدیدها: 49
  • 70 کیلوبایت بازدیدها: 52
  • 59.1 کیلوبایت بازدیدها: 50
بالا