آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

آموزشی: روش هواگیری ترمز انواع خودرو

علی تحیری 1

کاربر
2012-11-10
494
2,164
تهران- تهران پارس
با سلام خدمت شما کاربران گرامی:
در این تاپیک روش هواگیری ترمز انواع خودرو برای شما کاربران گرامی با فایل p.d.f حدود 140 کیلو بایت تهیه شده امید است مورد استفاده شما عزیزان واقع گردد. این روش برای هواگیری با سیستم ترمز معمولی و a.b.s فرقی نمی کند. اما در سیستم a.b.s فقط قبل از جک زدن زیر چرخ، سر باتری منفی را جدا کنید و اگر به احتمال بسیار ضعیف خطا داد پس از اتمام کار و روشن کردن خودرو، چند بار با سرعت به عقب و جلو حرکت کرده و ترمز شدید بزنید خطا بدون دیاک پاک می شود. ( من خودم به این روش کلیه روغن ترمز 206 تیپ 5 را تعویض، هواگیری و چون سر باتری را قطع نکرده بودم سویچ خودرو در وضعیت روشن بود که خطای a.b.s داد با چند بار عقب و جلو رفتن و ترمز زدن خطا بدون دیاک پاک شد.). با آرزوی موفقیت برای شما.

مشاهده فایل‌پیوست 110206

علی تحیری 1

کاربر
2012-11-10
494
2,164
تهران- تهران پارس
باسلام

مهندس جان فایل حذف شده است.
با سلام خدمت شما آقا رضا و جناب فرهاد ریگی
من بعد از این که این تاپیک را نوشتم فایل مربوطه را لود و پس از اتمام کار برای اطمینان، آن را بدون مشکل باز کردم، اما وقتی تذکر شما عزیزان را دیدم و چک کردم تعجب کردم که چرا فایل باز نمی شود، علت آن را نمی دانم لذا یک بار دیگر این فایل را لود و برای شما عزیزان می فرستم. لذا ار مدیران محترم خواهشمندم اگر در این فایل مشکلی وجود دارد با پیام خصوصی اینجانب را مطلع فرمایند.
مشاهده فایل‌پیوست BRAKE.pdf

علی تحیری 1

کاربر
2012-11-10
494
2,164
تهران- تهران پارس
سلام :
در این تاپیک روش هواگیری ترمز انواع خودرو برای شما کاربران گرامی با فایل p.d.f حدود 140 کیلو بایت تهیه شده امید است مورد استفاده شما عزیزان واقع گردد. این روش برای هواگیری با سیستم ترمز معمولی و a.b.s فرقی نمی کند. اما در سیستم a.b.s فقط قبل از جک زدن زیر چرخ، سر باتری منفی را جدا کنید و اگر به احتمال بسیار ضعیف خطا داد پس از اتمام کار و روشن کردن خودرو، چند بار با سرعت به عقب و جلو حرکت کرده و ترمز شدید بزنید خطا بدون دیاک پاک می شود. ( من خودم به این روش کلیه روغن ترمز 206 تیپ 5 را تعویض، هواگیری و چون سر باتری را قطع نکرده بودم سویچ خودرو در وضعیت روشن بود که خطای a.b.s داد با چند بار عقب و جلو رفتن و ترمز زدن خطا بدون دیاک پاک شد.). با آرزوی موفقیت برای شما.

http://www.irantk.ir/attachment.php?attachmentid=111219&d=1425657173

آخرین ویرایش:
بالا