آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

سوال: روش تعویض لامپ های بک لایت پشت ال سی دی ساید بای سید دوو 24

علی تحیری 1

کاربر
2012-11-10
494
2,166
تهران- تهران پارس
سلام و عرض ارادت خدمت جناب تحيري عزيز

با سلام و ادب خدمت شما مهندس عزیز، اگر روشی برای این مورد یافتید لطفا در این تاپیک قرار دهید، متاسفانه پیام خصوصی شما بعلت مشکل سایت باز نشد. با آرزوی هوفقیت برای شما.

hamid.nezam

کاربر
2015-04-04
118
111
با سلام و ادب خدمت شما مهندس عزیز، اگر روشی برای این مورد یافتید لطفا در این تاپیک قرار دهید، متاسفانه پیام خصوصی شما بعلت مشکل سایت باز نشد. با آرزوی هوفقیت برای شما.

سلام
بنظرمياد پيام منم سانسور شده
اينجام هم ؟!!!!!!
ادرس لينك تلگرام در گروه تعميراتي يخچال فريزر برد

باباخاني

ناظم انجمن
2010-12-18
6,493
74,604
با سلام خدمت اساتید محترم:اگر کسی روش تعویض لامپ های بک لایت پشت صفحه ال سی دی یخچال فریزر ساید بای ساید دوو 24 را مطابق شکل زیر می داند در این تاپیک قرار دهد.

به نام خدا
مثل اينكه كسي جوابي نداده اون دوستمونم كه 2 تا پست بي مورد زده يااينكه بلدنبوده يانخواسته بگه به هرحال منهم
اين كاره نيستم ولي يكي را قبلا نزد من اورده بودندمدل ديگه اي بود دوو لامپ هاش ال اي دي هست مثل ال اي دي پنل پخش هست
براي تعويض هم بايد باز كنيد

علی تحیری 1

کاربر
2012-11-10
494
2,166
تهران- تهران پارس

به نام خدا
مثل اينكه كسي جوابي نداده اون دوستمونم كه 2 تا پست بي مورد زده يااينكه بلدنبوده يانخواسته بگه به هرحال منهم
اين كاره نيستم ولي يكي را قبلا نزد من اورده بودندمدل ديگه اي بود دوو لامپ هاش ال اي دي هست مثل ال اي دي پنل پخش هست
براي تعويض هم بايد باز كنيد

با سلام و خسته نباشید، خدمت شما مدیر محترم:
من فقط روش باز کردن، این پنل و بیرون آوردن آن را از بدنه یخچال فریزر ساید بای ساید نمی دانم، اگر کسی راهنمایی کند، در تعویض ال ای دی ها بک لایت مشکلی ندارم. با تشکر از جنابعالی

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: V.GHAEDY

V.GHAEDY

مدیریت بازارچه
ناظم انجمن
مدیر تالار
2010-08-19
1,826
7,761
جنت شهر
سلام
این قاب به صورت فشاری جا زده شده است با احتیاط و با یک وسیله مثل پیچگوشتی دو سو طوری که درب فریزر خط نیفتد به سمت بیرون فشار دهید قاب بیرون میاید و میتوانیدبه برد دسترسی پیدا کنید

m6ie_dawoo.jpg

بالا