آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

روش تشخیص قطعات اصلی و نظامی با قطعات قلابی ماینر 4

135600

کاربر
2010-10-10
19
22
135600 جان آی سی ad8055 کجاش با tl081 یکی هست و چه تشابهی با هم دارند که شما الکی میگی بجاش از اون بزارید؟ اینهمه آدم اینجا به خاطر حرف شما از رو سادگیشون پامیشن هلک و هلک میرن بازار الکی آی سی میخرن میزارن رو مدار جواب نمیگیرن به خاطر اینکه شما اینجا دروغ میگید. مگر طراحش دیوانست که وقتی tl081 که دونهای 200 تومانه رو ول کنه بجاش یک آپ امپ حداقل 12000 تومانی بزاره رو مدار؟
دوستانبه شکل استاندارد مدار خودتون رو بسازید و از همون قطعاتی که خود کمپانی پالس دتکتور گفته استفاده کنید به خوبی هم جواب میده.

در ضمن شما چطور با لوپ 35 سانتی یک سی نی 30*30 رو در عمق یک مترو هفتاد زدی؟ خود سازندش نگفته اینقد میزنه!!!!
چیزی بهت میدن مردم رو سر کار میزاری؟ مثل اون آقای دیگه که الکی گفته بود اگه بدون لوپ دستگاه رو روشن کنید igbt میسوزه!!!1000نفر سر کار رفتن با یک حرف الکی یک نفر.
چیزی رو که نمی دونی نگو دوست عزیز

در مورد قطعات اصلی و قلابی هم باید بگم کارخونه سازنده تراکو پاور تو سایتش قیمت تراکو پاور را در مالزی 68 دلار اعلام کرده که اینجا دونه ای 50 تومان هم میدن!!! این نتیجه این نیست که قلابیه؟ آقای مهندس MEE هم در یکی از پست هاشون توضیح دادن که "اگر تراکو پاورهاتون اورجینال باشه".
دوست عزیز گفته های من جرا شما را نارحت کرده حتمن شما هم فروشنده هستید

Mr MeTaL

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2012-02-02
408
1,801
39
تهران-مشهد
من tl081 گذاشتم نشد که. فکر می کنم soghra65 درست گفتن.کسی شماره نوژن الکترونیک مشهد رو داره؟ همون که پاساژ مهتاب هست و تو اینترنت هم تبلیغ داره فامیلشون هم صالحی فکر کنم.

jani38

کاربر
2012-01-13
60
101
ماینر فقط یک اسباب بازی گران هست چه با قطعات نظامی چه با قطعات معمولی هر کس نتیجه قابل فبولی رسیده کافی هست با موبایلش فیلم بگیره بزاره گول نخورید فلزیاب خواستید منتاژ کنید فقط انالوگ گول این فروشندهای که به هر شگلی در میان نخورید ....

Mr MeTaL

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2012-02-02
408
1,801
39
تهران-مشهد
آقا جانی من موفق شدم ماینر4 رو بسازم و خوب هم هست اما گفتم چون واسه بابام میخوام باز میگه قویتر هم بساز.از لحاظ مالی مشکلی نیست اما مداری نیست که بسازم اخه.اگه شما نقشه خوبی دارید بزارید تا ببینیم اگه بشه با همکاری هم بسازیم.

jani38

کاربر
2012-01-13
60
101
سلام نساختی منتاژ کردی سازندش کسی دیگه هست و انم گفته با این نرم افزار دست عموم هست بیشتر 1.5 متر نمیزنه چون فقط برای تبلیغ هست که شما با امکاناتش اشنا بشی و دستگاه رو تهیه کنی قبلا گفتم دستگاهای انالوگ منتاژ کنین میتونی از دلتا پالس شروع کنی اگر میخوای تفکیک داشته باشه VLFمنتاژ کنید البته اگر دانش الکترونیک خوبی داشته باشی چون تنظیم کویلش سخت هست

SYBOT

کاربر
2009-09-21
225
342
سلام
jani38 دستگاه vlf سراغ داری که توی خاک بیشتر از 2 متر بزنه. (لازمه بدانید که ماینر با این شرایط میزنه ).اگر داشتی لطف کن در اختیارمان قرار بده.با تشکر

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: d.rmardin

jani38

کاربر
2012-01-13
60
101
من vlf برای تفکیک پیشنهاد دادم نه عمق احتمالا خودتون بهتر میدونید تفکیک توی piبیشتر یک شوخی هست دارای خطای زیادی هست . کل دلتا پالس با قیمت یک ایسی ماینر منتاژ میشه و عمق بیشتری از ماینر میزنه خودتون قضاوت کنید ماینر چی هست

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: d.rmardin

Mr MeTaL

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2012-02-02
408
1,801
39
تهران-مشهد
خود آقای نورمن که طراح اصلی ماینر هست تو چند تا فروم خارجی گفته ماینر فایل اصلی و غیر اصلی نداره و نمایشی هم نیست اونوقت شما میگید نمایشیه؟ جواب این سوالات رو مدیر بخش فلزیاب آقای فری و mee دادن قبلا.کافی بود یکبار کل فروم رو کامل میخوندید. من ماینر رو ساختم و خوب هم جواب میده.حالا هم می خوام یکی دیگه بسازم. به جای اینکه همش بگید بده بده بده اگه چیز بهتری دارید بزارید تا هم من بسازم هم بقیه. بله معلومه که نسبت به دستگاه زوند80 میلیونی بده!! اا کو پول که اونو بخریم؟من که ندارم. در حد توانمون و این مبلغ ناچیز بنظرم بسیار قابل قبول هست.

بالا