آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: روشن نشدن پاور گرین 430

hoss_bakh

VIP+ افتخاری
کاربر
2013-11-16
562
6,550
IRAN-Karaj
سلام.من هم همین مشکل را دارم . همه این کارها را انجام دارم نشد؟؟؟

یعنی 5 ولت استندبای رو دارین (سیم بنفش و سبز) ؟

پاورتون از سری قدیمی های گرین هست یا جدید؟

از پشت و روی برد پاور و همچنین از لیبل روی بدنه پاور عکس بزارید تا بشه راهنمایی کرد

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: bsaeed

Jason_AI

کاربر
2021-06-26
2
0
سلام منم این مشکل و دارم ،دوتا ترانزیستور هتسینگ اول سوخته بود عوض مردم ،یدونه دیود شاتکی خراب بود عوض کردن،خازن ها رو تمام عوض کردم ، ولی به اشتباه دو تا پایه اپتوکوپلر سمت خروجی رو بهم وصل کردم بعد مقاومت r25 سوخت عوض کردم ولی بعد از اون با تعویض مقامت هر بار با تستر روشنش کردم دوباره می سوزه ،ممنون میشم راهنمایی کنید،ممنون.

Mersad1116

VIP+ افتخاری
کاربر
2018-11-26
448
901
اصفهان
aqayetamir.ir
سلام منم این مشکل و دارم ،دوتا ترانزیستور هتسینگ اول سوخته بود عوض مردم ،یدونه دیود شاتکی خراب بود عوض کردن،خازن ها رو تمام عوض کردم ، ولی به اشتباه دو تا پایه اپتوکوپلر سمت خروجی رو بهم وصل کردم بعد مقاومت r25 سوخت عوض کردم ولی بعد از اون با تعویض مقامت هر بار با تستر روشنش کردم دوباره می سوزه ،ممنون میشم راهنمایی کنید،ممنون.

شما تاپبک جدا باز کن و عکس از روی برد هم بزار برای عکس آپلود کردن و استفاده از خدمات بیشتر انجمن هم‌ هزینه اشتراک باید پرداخت کنید
این تاپیک مال ۲۰۱۹ هست شما اوردیش بالا

سلام خسته نباشید سوال داشتم از شما در مورد پاور ببخشید پاور گرین ۴۳۰ قدیم داشتم که کلا سیم برق بهش متصل میکردم صدا داشت ولتاژ استندبای نداشت با باز کردن تعویض ۴ تا خازنهای ۲۲۰۰ ۱۶ ولت و خازن های ۴.۷ و ۱۰ میکرو فاراد ولتاژ استندبای دقیقا ۵ ولت و ولتاژ سبز و مشکی ۴.۱ شد ولی پاور سوییچ نمیشه دلیل چیه آیا ترانزیستور tl431 یا h945 یا ic tl494 مشکل داره؟؟؟

بالا