آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: روشن نشدن خودبه خود یخچال ایرانیltc

فرهاد ریگی

مدیر تعمیرات فتوکپی ، پرینتر و فکس
مدیر تالار
2010-10-30
2,564
30,856
بلوچستان
سلام دوستان یخچال خونه من وقتی روشنش میکنم با درجه داخل روشن میشه بعد چند ساعتکارش خاموش میشه باید دوباره درجه اونو بچرخونم تا روشن بشه روی یخچال ltcنوشته ایرانیه از دوستان میخوام راهنمایی کنن تا اگه بشه خودم بتونم درستش کنم اگرم نه حداقل بدونم چشه در ضمن این یخچال رو سه سال میشه گرفتم تا حالا مشکلی هم نداشته

فرهاد ریگی

مدیر تعمیرات فتوکپی ، پرینتر و فکس
مدیر تالار
2010-10-30
2,564
30,856
بلوچستان
سلام دوست عزیز
یخچالتون کیت الکترونیک داره یا تایمری هست
مهندس فکر نکنم کیت الکترونیکی داشته باشه از این ارزون قیمتاس
فکر کنم 300 خریدمش سه سال پیش حالا من باز کنم بهتون میگم

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: COSAR

یاطا

کاربر
2013-02-09
120
112
سلام اگه سرماش خوب نیست دو حالت داره یک اینکه شاید داره گاز خالی میکنه چون سرماش کمه ترموستات دیر عمل میکنه . دوم اینکه ترموستات خرابه که باید عوض شه

belgacom

کاربر
2012-01-04
120
260
ایران
دوست عزیز حتما ایراد از ترموستات میباشد .با تعویض مشکلتون حل میشود.سربلند باشید

ali2176

کاربر
2014-02-13
1
0
سلام یخچال ما اصلا خاموش نمیشه ( من خودم از برق قطعش میکنم ) یک بار هم ترموستاتشو عوض کردیم حدود یک دو ماه کار کرد بازام دوباره مثل اولش اصلا خاموش نمیشه ؟؟

oweis

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2007-04-27
546
1,377
38
بابل
www.oweiskala.ir
سلام دوستان یخچال خونه من وقتی روشنش میکنم با درجه داخل روشن میشه بعد چند ساعتکارش خاموش میشه باید دوباره درجه اونو بچرخونم تا روشن بشه روی یخچال ltcنوشته ایرانیه از دوستان میخوام راهنمایی کنن تا اگه بشه خودم بتونم درستش کنم اگرم نه حداقل بدونم چشه در ضمن این یخچال رو سه سال میشه گرفتم تا حالا مشکلی هم نداشته

یخچال فریزر های دیفراست یا همون ترموستاتی تحت شرایط محیط عکس العمل نشون میده
وقتی فضای محیط سرد باشه خواب دستگاه زیاد میشه
پس وقتی زمستون میشه باید درجه ترموستات رو بیشتر کنی تا بیشتر کار کنه
همین اتفاق توی تابستون اتفاق میوفته ولی برعکسش ، یعنی وقتی هوای محیط گرم باشه خاموشی دستگاه کم میشه که باید توی تابستون ترموستات رو کم کرد

بالا