آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: روشن نشدن ایفون تصویری Commax DPV-4pn بعد از نصب سوکت در جای اشتباه

hamed_a

کاربر
2008-06-15
11
24
با سلام خدمت همگی دوستان

ایفون تصویری کوماکس Dpv-4pn رو بابت سیم کشی برقش از جاش در اوردم . متاسفانه در نصب مجدد عجله کردم و دیاگرام پشت رو ندیدم و دو سوکت شبیه به هم داشت که ابتدا به سوکت اشتباهی سیم ورودی از ساختمان رو زدم که به نظرم جای رکورد بوده ! یکی دو صدای تق از گوشی ایفون تصویری امد و بعد از اون هیچ عکس العملی نشان نداد . الان هم به برق میزنم اصلا چراغ سبز روشن نمیشه . مشکل از کدام قطعه میتونه باشه ؟

hamed_a

کاربر
2008-06-15
11
24
s9.picofile.com/file/8282010392/3_500x500.jpg
این هم نقشه دیاگرام که من جای بالایی به وسطی زدم

amirh263

کاربر
2012-10-02
120
236
با سلام خدمت همگی دوستان

ایفون تصویری کوماکس Dpv-4pn رو بابت سیم کشی برقش از جاش در اوردم . متاسفانه در نصب مجدد عجله کردم و دیاگرام پشت رو ندیدم و دو سوکت شبیه به هم داشت که ابتدا به سوکت اشتباهی سیم ورودی از ساختمان رو زدم که به نظرم جای رکورد بوده ! یکی دو صدای تق از گوشی ایفون تصویری امد و بعد از اون هیچ عکس العملی نشان نداد . الان هم به برق میزنم اصلا چراغ سبز روشن نمیشه . مشکل از کدام قطعه میتونه باشه ؟
با عرض سلام خدمت شما . ایا ولتاژ تغذیه دستگاه رو چک کردید و لطفا عکس از داخل مانیتور و واضح قرار بدین

hamed_a

کاربر
2008-06-15
11
24
سلام و ممنون بابت پاسخ

مشکل از سوکت پریز برق بود و حل شد . اما یک مشکل دیگه هست که یک تاپیک مجزا براش باز کردم و ممنون میشم پاسخ بدید

S_nasiri

کاربر
2019-09-20
4
3
سلام دوستان منم این مشکل رو دارم و زمانی که قطع کن صدا رو عوض کردم پیش اومد، ولتاژ ۱۵ تا برد صدا دارم، رگولاتور ۷۸۱۲ هم سالمه دیگه چی رو باید تست کنم؟

بالا