آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

روشن نشدن امپلی فایر پریمیر

ایلیا۹۱

VIP+ افتخاری
کاربر
2021-10-16
494
305
با سلا خدمت عزیزان یک امپلی فایر پریمیر که و قتی به ۱۲ ولت وصل میکنم جریان میکشه اما روشن نمیشود چراغ قرمز هم خاموش می باشد ای سی tl494 تعویض شد و ولتاژ ای سی ۴۹۴ برقرار است همچنین خروجی تغذیه هم موجود می باشد رفع قلع مردگی هم گردیده است اما حتی چراغ قرمز هم روشن نمیشود کمک اساتید گره گشا خواهد شد زیرا که من در امپلی فایر سر رشته انچنانی ندارم

ایلیا۹۱

VIP+ افتخاری
کاربر
2021-10-16
494
305
این هم عکس برای اینکه اساتید بهتر بتوانند راهنمایی کنند

پیوست‌ها

• 805.9 کیلوبایت بازدیدها: 51
  • 576 کیلوبایت بازدیدها: 51

Reza313r

کاربر
2023-04-05
23
6
یزد
با سلا خدمت عزیزان یک امپلی فایر پریمیر که و قتی به ۱۲ ولت وصل میکنم جریان میکشه اما روشن نمیشود چراغ قرمز هم خاموش می باشد ای سی tl494 تعویض شد و ولتاژ ای سی ۴۹۴ برقرار است همچنین خروجی تغذیه هم موجود می باشد رفع قلع مردگی هم گردیده است اما حتی چراغ قرمز هم روشن نمیشود کمک اساتید گره گشا خواهد شد زیرا که من در امپلی فایر سر رشته انچنانی ندارم
سلام دوست عزیز اعلام نکردی چند امپر جریان میکشه ترانزیستور هایه 50n06 در بیار دونه دونه چک کن هرکدوم خراب تعویض کن یکی از دلایل امپر کشیدن یا پایه وسط دیود شاتکی هارو در بیار و ببین بازم امپرمیکشه یا نه ک حد عقل تفکیک بشه عیب کار

ایلیا۹۱

VIP+ افتخاری
کاربر
2021-10-16
494
305
سلام دوست عزیز اعلام نکردی چند امپر جریان میکشه ترانزیستور هایه 50n06 در بیار دونه دونه چک کن هرکدوم خراب تعویض کن یکی از دلایل امپر کشیدن یا پایه وسط دیود شاتکی هارو در بیار و ببین بازم امپرمیکشه یا نه ک حد عقل تفکیک بشه عیب کار
سلام و درود ۲۵۰ میلی امپر جرایان می کشه ترانزیستور ها چک شده اند سالم هستند احتمال میدم که بعد از افتادن ازمیز کار اینجوری شده باشد اما هر کجا را هم چک میکنم هیچ جا قلع مردگی ندارد اما جهت احتیاط رفع قلع مردگی می کنم اما من مانده ام که چراغ قرمز چرا روشن نمیشود در صورتی که ای سی۴۹۴ سالم میباشد

هویدا

کاربر vip
کاربر
2014-03-07
222
263
درود دوست گرامی یه عکس از هنگامی که به 12ولت وصل کردی بفرست

ایلیا۹۱

VIP+ افتخاری
کاربر
2021-10-16
494
305
و این هم روش بستن و جریان کشی امپلی که البته امپر متر منبع تغذیه ما خراب است و ۲ برابر نشان میدهد و چراغ قرمز هم که روشن نمیشود

پیوست‌ها

ایلیا۹۱

VIP+ افتخاری
کاربر
2021-10-16
494
305
درود بر دوستان عزیز امروز با تعویض ولوم ها از هر طرف یک باند خواند اما با صدای خش خش زیاد اما قطعات نا سالمی هم در برد دیده نمیشه و در ضمن اینکه چرا چراغها روشن نمیشن مانده ام

ایلیا۹۱

VIP+ افتخاری
کاربر
2021-10-16
494
305
متاسفانه الان هم چراغ سبز روشن میشود اما خروجی صدا ندارد و ترانزیستورهای کوچک در و سط اکثرا داغ میکنن به نظر دوستان علت چی میتونه باشه

morteza khod

VIP+ افتخاری
کاربر
2017-08-01
2,246
4,264
سلام ولتاژ قسمت پری ۱۵ولت یا۱۲ولت مثبت و منفی برقراره؟ ولوم خیلی کم خراب میشه شاید در حالت بسته بوده ولوم . کلیدها را تست بوق بگیرید . هنگام لحیم کاری جایی اتصال نشده باشه. خود لامپهای الیدی ببینید سالم هست؟

ایلیا۹۱

VIP+ افتخاری
کاربر
2021-10-16
494
305
سلام ولتاژ قسمت پری ۱۵ولت یا۱۲ولت مثبت و منفی برقراره؟ ولوم خیلی کم خراب میشه شاید در حالت بسته بوده ولوم . کلیدها را تست بوق بگیرید . هنگام لحیم کاری جایی اتصال نشده باشه. خود لامپهای الیدی ببینید سالم هست؟
سلام لامپ ال ای دی سالم است و لومها تعویض شدند همه اتصالات را با ذره بین چک کردم در ضمن وقتی که بلنگو را وصل میکنم جریان بیشتری میکشد باعث میشود که ولتاژ تغذیه به ۸ ولت افت کند

بالا