آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

رهنمایی ونظر سنجی از اساتید ها در مورد خرید پروگرامر

مهرزاد قائم مقامی

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
کاربر
2012-08-31
272
529
بوشهر
اول اینکه من دلیلی به این بحث نمیبینم ولی کلا حالم از شرکتو مسئولین tnm به هم میخوره و نظرم گفتم

و اینکه چون یه کالایی رو جایی دیدین دلیل نمیشه که ساخت کدوم کشور باشه ، خیلی جاهای دیگه هم هست ، میگن خودمون ساختیم ،بذار بگن ، ما که خیری ندیدم ازتون

دوم اینکه داخلش یه ای سی fpga قدیمی کار کردن که انگار برا 30 سال پیشه ، کلا بردش عتیقس
بدنه پلاستیکی هم کاملا مشخصه با ضایعات تزریق میشه انگار یا حد اقل با مواد ارزون قیمت
و اصل مطلب برای یه اینطور ابزاری در اصل لودر و برنامه ایه که رابط کاربره و قطعه که اونم ماشالا . . . .

حالا علت شاکی بودنم

اینهمه میگن پشتیبانی پشتیبانی ، همش دروغه دو ساله یه ایسی نتونستن برام اضافه کنن هیچ ، یه ایراد ساده رو میگه باید بیاری اینجا یه هفته بذاری تازه ببینم چی میشه
انگار طلب کارن از ادم ، هی از این داخلی به اون داخلی وصل میکنن اخرشم هیچی به هیچی
مگه مردم مسخره ان ، خو میریم همون چینیو میگیرم هر وقتم خراب شد میندازیمش دور یه نوشو میخریم ، والا هنوزم ارزون تر درمیاد تا بیای مال اینا رو بخری

حتما یه ویدئو عالی براشون میسازم میذارم یوتیوب تا کل دنیا ببینن
درودی دوباره
خوب الان شد یه چیزی
تو پستهای قبلی طوری ساده گفتین که باعث موضع گیری من شد
گرچه من راضی بودم از خدماتشون
ولی اگر تو قسمت پشتیبانی این شکلی بوده حق با شماست
متاسفانه اغلب فروشندها و توضیع کنندها تو پشتیبانی و ارائه خدمات بد عمل میکنن و نوع برخورد طلب کارانه دارن(اینو کاملا قبول دارم)

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: ali m.g

yx700

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2012-11-03
617
1,681
سلام
سوالی که پیش میاد اینکه یه پروگرمر با استفاده صحیح چرا اصلا باید خراب بشه ( بنده 5000 کارکرده و معیوب خریداری کردم که ایرادش هم بسیار بسیار جزیی بود ولی شرکت بی در پیکری که داره انگار میخوان شاخ غول بشکن)

همون rt رو ادم درست استفاده کنه اصلا چرا باید بی خودی خراب بشه ؟؟؟ که حالا گارانتی لازم داشته باشه!!؟؟

سخن پایانی :
مرگ بر tnm

بالا