آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

راه اندازی سیستم پرداخت تلفنی صورتحساب تلفن همراه توسط اپراتور اول صورت گرفت

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,823
ایران
اپراتور اول سیستم پرداخت هزینه تلفن همراه از طریق تلفن ثابت را راه اندازی کرد.
از این پس مشترکان اپراتور اول می توانند در صورت داشتن هر یک از کارت های عضو شبکه شتاب با تماس با شماره "2784-021" فقط با وارد کردن شماره تلفن همراه، هزینه های صورتحساب خود را پرداخت کنند.
چنانچه مشترک بخواهد با تلفن همراه خود، هزینه های آن را پرداخت نماید ، حتی نیاز به وارد کردن شماره تلفن همراه نیست، مگر اینکه بخواهد هزینه های تلفن همراه مشترک دیگری را نیز پرداخت کند.
ویژگی مهم این سیستم آن است که مشترک بدون وارد کردن شناسه قبض و شناسه پرداخت قبض تلفن همراه، می تواند صورتحساب خود را پرداخت کند.
طبق اعلام شرکت ارتباطات سیار ایران، این سیستم با هدف گسترش خدمات غیرحضوری به منظور کمک به صرفه جویی در وقت مشترکان راه اندازی شده است.
تلفن ارتباط مردمی09990 پاسخگوی سوالات مشترکان خواهد بود.
پرداخت حضوری قبوض تلفن همراه به دلیل نبود فرهنگ سازی مدون در استفاده از خدمات غیرحضوری و الکترونیکی، هم اکنون به یکی از معضلات مشترکان تبدیل شده است چرا که این مشترکان مجبورند برای پرداخت هزینه صورتحساب خود مدت ها در صف بانک منتظر بمانند و با پرداخت کارمزد، فیش خود را بپردازند.
به همین دلیل اپراتورهای تلفن همراه در کشور درصدد بکارگیری خدمات غیرحضوری و اطلاع رسانی در خصوص روش های پرداخت به مشترکان خود هستند.
 
بالا