آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

راه اندازي دوربين مدار بسته با امكانات زير

mehdiomnia

کاربر
2010-10-21
93
864
با سلام
دوستان عزيزم من ميخوام يه دوربين مدار بسته راه بندازم
موادي كه دارم
يك عدد كامپيوتر خانگي مدل 3 سال پيش تقريبا با رم 512 و هارد 80 و پردازنده 2.6
كارت كپچر KWORD مدل دو سال پيش اونم با ورودي COMPOSITE
ديگه ميخوام يه دونه هم از اين دوربين كوچولو ها كه ديدم يه سيم قرمز و زرد هم دارند فكر كنم (دقيقا نميدونم) قيمتشون بيشتر از 20 تومن نباشه

با اينا ميسه دوربين راه انداخت اگر بله چه برنامه اي براي ضبط فيلم و نگهداري لازم دارم ؟ چون فكر كنم وربين به برق بزنم و سيمشو وصل كنم به كارت كپچر تصويرو تو سيستم نشون ميده اما اينكه چي ميخواد كه ضبط كنه و خود به خود بتونه از اينطرف كه ضبط ميكنه از اونطرف پاك كنه و مثلا بشه بدون سر كشي بهش هر وقت خواستي فيلم 12 تا 24 ساعت قبل رو ديد باهاش
كمك كنيد بهم حداكثر مبلغي كه بتونم هزينه كنم همون بابت دوربيه هست اونم تا30 تومن يا اون حوالي اگر با وي كم هم بشه بشه بد نيست يه وب كم دارم 3 مگا پيكسه پارسال خريدم اونم كيفيت تصويرش بد نيست بنظرم

mehdiomnia

کاربر
2010-10-21
93
864
اين بخش كلا كاربر فعلا نداره يا مردم كم از اين سيستم ها استفاده ميكنند يا متخصصين امر با اينترنت آشنايي ندارن يا درامدش خوبه كسي نمياد اطلاعات بروز بده خلاصه الله اعلم

glaxi_x

کاربر
2009-04-04
16
34
دوست من این کار شما بچه بازی بهتون بر نخره یعن نه پول میخوای خرج کنی نه سیستمت خوبه
اگر کارت کپچر دوربین بخری هاردت کم ظرفیت خیلی بتونی یک یا حد اقل دوروز ظبط کنی که باید پی سی هم روشن باشه با برنامه یولید کار کن جحم فایل امپج کن بعد رنج تصویر 640 بگذاری کیفیت عالی نیست اما حجم پایین میاره با وبکم هم میتونی برنامه WebCam Companion 3 ظبط کنی
اما به نظر من یک رکوردر ال جی بگیر تا سی روز با هارد اکسترنال و دوربینی که بگیری برات ظبط میکنه قیمت 280000 تومن دیگه نیاز به کامپیوتر و... نداری

اگر هم ظبط حرفه ای با کامپیوتر بخای 4 تا دوربی یا یک دوربین سیستم خوبی نداری

mehdiomnia

کاربر
2010-10-21
93
864
دوست من این کار شما بچه بازی بهتون بر نخره یعن نه پول میخوای خرج کنی نه سیستمت خوبه
اگر کارت کپچر دوربین بخری هاردت کم ظرفیت خیلی بتونی یک یا حد اقل دوروز ظبط کنی که باید پی سی هم روشن باشه با برنامه یولید کار کن جحم فایل امپج کن بعد رنج تصویر 640 بگذاری کیفیت عالی نیست اما حجم پایین میاره با وبکم هم میتونی برنامه WebCam Companion 3 ظبط کنی
اما به نظر من یک رکوردر ال جی بگیر تا سی روز با هارد اکسترنال و دوربینی که بگیری برات ظبط میکنه قیمت 280000 تومن دیگه نیاز به کامپیوتر و... نداری

اگر هم ظبط حرفه ای با کامپیوتر بخای 4 تا دوربی یا یک دوربین سیستم خوبی نداری
اوكي ضبط حرفه اي نميخوام بكنم فقط ميخوام با دوربينه بتونم تا حداقل 2 ساعت قبل ببينم
براي سيستمم هاردش رو ميتونم عوض كنم يه 250 دارم رمشم ميتونم عوض كنم يك گيگ بذارم مشكلي نيست منتها برنامه هايي كه فرموديد اگر سيستم بطور مداوم روشن باشه عمل ضبط انجام ميده ديگه درسته ؟ و اينه مثلا رسيد به آستانه دو ساعت ميتونن خودشون از اونور پاك كنن فيلم و از اينور مجدد ضبط كنن ؟
چون الانم نرم افزار windvr دارم اما اون براي تماشا هست و موقع ضبط اگر سرش نباشي و ظرفيت هارد پر بشه ضبط متوقف ميكنه

mehdiomnia

کاربر
2010-10-21
93
864
من بيشتر مشكلم نرم افزار هست كه يه چيز هوشمند ميخوام بتونه خودش عمل ضبط و پاك كردن فايلاي قديمي رو انجام بده و در حين ضبط هم بتونه فيلم ساعات قبل نشون بده
اينو پيدا كردم اما نميدونم اسم برنامش چيه؟ يكي از سايتاي نمايندگي ال جي ميفروشه به قيمت 15 تومن
narm1.jpg

meahdi

VIP+ افتخاری
کاربر
بهترین برنامه ای که ممکنه برای این کار استفاده کرد رو من الان رو سیستمم نصبه
حتی انتقال تصاویر هم داره
اما چون جنبه تجاری داره و برای نصب و راه اندازی خود برنامه 50 تا 70 تومن میگیرم نمیتونم عمومی کنمش
حتی میتونید مثل یه برنامه حرفه ای براش زمان بندی کنید که چه روزی از هفته شروع به ظبط کنه و کی غیر فعال کنه
چند روز ذخیره کنه و تا کی نگه داره
یا اینکه در صورت وجود تردد ظبط و در صورت سکون غیر فعال کنه عمل ظبط رو
اگه واقعاْ احتیاج دارین ایمیل بدین یا ایمیل بزنین
تو پروفایلم هست
در ضمن
این کاری که بخواهید با کارت کپچر یا TV کارت یه سیستم دوربین مدار بسه راه بندازین بچه بازی نیست.
زرنگیه
که پول مفت به کارت DVR یا دستگاه standalone ندید

آخرین ویرایش:

khoshbin

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2008-09-22
559
11,397
با سلام دوست عزیز شما می توانید
با چند تا وب کم یک سیستم مدار بسته معمولی ببندید که تمام کارهای یک سیستم حرفه ای هم انجام می دهید
برای این کار متراژ سیم های وب کم نباید بیشتر 3 الی چهار متر شود
در اولین فرصت چندین برنامه براتون می فرستم و امتحان بکنید که کدامیک برای شما مناسب تر هست.

meahdi

VIP+ افتخاری
کاربر
برای احترام به هم کسانی که تو این سایت برای رفع مشکلات کمک میکنن لینک دانلود رو میزارم امیدوارم به دردتون بخوره
من خودم 16 تا وبکم وصل کرم و کاملاْ کار میکنه
مثل یه کارت DVR حرفه ایhttp://www.irantk.ir/attachment.php?attachmentid=49568&stc=1&d=1335110882
رمز فایل : 1

پیوست‌ها

• 4.4 مگابایت بازدیدها: 147

mehdiomnia

کاربر
2010-10-21
93
864
برای احترام به هم کسانی که تو این سایت برای رفع مشکلات کمک میکنن لینک دانلود رو میزارم امیدوارم به دردتون بخوره
من خودم 16 تا وبکم وصل کرم و کاملاْ کار میکنه
مثل یه کارت DVR حرفه ای
رمز فایل : 1
خدا خيرتون بده ايشالا مرسي
فقثط وب كم هارا از طريق همون usb نصب كرديد ديگه درسته ؟
دستتون درد نكنه دارم دانلود ميكنم من يه دوربين بيشتر نميخوام بزنم يه اتاق 15 متري ديگه چيزي نداره فوقش براي بقيه جاها هم بزنم يكي ديگه مهم نرم افزارشه كه چيزي ميخوام كه اتوماتيك تنظيمش كنيم تا دوساعت صبط كنه و دو امكان مهم داشته باشه
اول هنگام ضبظ بشه فيلم ساعات قبل و يا چند دقيقه قبل رو ديد و نياز به توقف ضبط نباشه
دوم خود به خود وقتي مثلا بايد دو ساعت ضبط كنه وقتي رسيد به اتمام دو ساعت مجبور نباشيم دستي فايلاشو جابجا كنيم خودش اتومات از ته فيلم پاك كنه و مجدد از اينطرف به ضبط كردنش ادامه بده
مرسي

glaxi_x

کاربر
2009-04-04
16
34
اگر وبکم میخوای بیشتر از ده متر هم استفاده کنید باید ولتاژ برق وب کم از آدابتور تامیین کنی که میشه با آدالتور موبایل استفاده کرد و سیم دیتا رو هم به پی سی بزنید برای اینکار دوسیم وسط یو اس بی دیتا هستن و کناری ها ولتاژ

بالا