آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

سوال: راهنمایی در مورد تعمیر برد پنل آیفون صوتی الکتروپیک مدل 875

mrx00171

کاربر
2023-04-27
1
1
تهران
سلام دوستان
یک برد الکتروپیک دستم رسیده برای راهندازیش روی میزکارم کمک لازم دارم،
ورودی و خروجی هاش رو نمیدنم چقدره و از کجاست
IMG_%DB%B2%DB%B0%DB%B2%DB%B27%DB%B0%DB%B5%DB%B2%DB%B3_%DB%B1%DB%B2%DB%B0%DB%B4%DB%B4%DB%B8.jpg
سلام وقت بخیر ؛ این برد رو از کجا باید تهییه بکنیم؟ من یک مشکلی با این مدار دارم ، دربازکن کار نمیکنه ، اما صدا میره و میاد ، رله داخلی و دم در سالمه و همچنین سیم کشی ،کسی میدونه مشکل از کجاست؟

Moh3en615

کاربر
2023-10-04
1
0
قرچک
سلام دوستان
ما یک آیفون صوتی الکتروپیک تک زنگ مدل 875 داریم که مدتی است از کارافتاده
امروز که پنل بیرونی اون رو باز کردم، پل دیود سوخته و حرارت اش برد پنل رو خراب کرده
فکر کنم بشه باتعویض پل دیود تعمیرش کرد
ولی متاسفانه دیود زنر ای که بغل پل دیود هست موقع خارج کردن از برد شکست و مشخصات اون برای من قابل خواندن نیست
حالا اگر شما دوستان بتونید در مورد مدل این دیود زنر من رو راهنمایی کنید خیلی عالی میشه

سلام به دوستان و استادان حرفه ای و با انصاف که اینجا حاضر میشن و به سوال های ما جواب میدن
آقا مشکل بنده این هستش که بعد از پل دیود و دیود زنر دقیقا یک مقاومت بغل زنر هست که برای بنده اون مقاومت کاملا سوخته و راهی پیدا نکردم برای پیدا کردن مقدارش
توی عکس های برد های سالمی هم که توی سایت ها و غیره هم گذاشتن اون قسمت دقیق مشخص نیست که کد رنگی مقاومت چی هستش
ازتون درخواست کمک دارم اگه امکان داره منت سر بنده بذارید و اگه نمونه سالم این برد رو دارید اندازه این مقاومت رو یا رنگ هاشو بهم بگید خیلی ممنونم و دعاگوی شما هستم

electronium

VIP+ افتخاری
کاربر
2020-07-30
1,046
2,867
32
سلام به دوستان و استادان حرفه ای و با انصاف که اینجا حاضر میشن و به سوال های ما جواب میدن
آقا مشکل بنده این هستش که بعد از پل دیود و دیود زنر دقیقا یک مقاومت بغل زنر هست که برای بنده اون مقاومت کاملا سوخته و راهی پیدا نکردم برای پیدا کردن مقدارش
توی عکس های برد های سالمی هم که توی سایت ها و غیره هم گذاشتن اون قسمت دقیق مشخص نیست که کد رنگی مقاومت چی هستش
ازتون درخواست کمک دارم اگه امکان داره منت سر بنده بذارید و اگه نمونه سالم این برد رو دارید اندازه این مقاومت رو یا رنگ هاشو بهم بگید خیلی ممنونم و دعاگوی شما هستم
330 ohm

ehsan_sedghi

کاربر
2024-03-25
2
0
ارومیه
سلام دوستان
ما یک آیفون صوتی الکتروپیک تک زنگ مدل 875 داریم که مدتی است از کارافتاده
امروز که پنل بیرونی اون رو باز کردم، پل دیود سوخته و حرارت اش برد پنل رو خراب کرده
فکر کنم بشه باتعویض پل دیود تعمیرش کرد
ولی متاسفانه دیود زنر ای که بغل پل دیود هست موقع خارج کردن از برد شکست و مشخصات اون برای من قابل خواندن نیست
حالا اگر شما دوستان بتونید در مورد مدل این دیود زنر من رو راهنمایی کنید خیلی عالی میشه

1N4740A 5T

ehsan_sedghi

کاربر
2024-03-25
2
0
ارومیه
1k
قهوه ای سیاه قرمز طلایی

بالا