آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک Amiric تکشو

مشکل: راهنمایی جهت شناسایی کارت DVR توسط عکس

mster0072000

کاربر vip
vip
کاربر
اینم از درایوری که من قول دادم
روی ویندوز ایکس پی تست شده
پوشه سرور رو در درایو سی کپی کنید و از پوشه QX2006-drv نصب دیوایس رو انجام بدید به تعداد پورتها ازتون سوال میشه و تک تک نصب میشن
امیدوارم کارتون راه بیفته
البته اگه درایور های دیگه رو تست کردید دیگه شاید ویندوز معیوب شده باشه و نیاز به نصب مجدد باشه
http://www.irantk.ir/attachment.php?attachmentid=82972&stc=1&d=1389697320

iranslot

VIP+ افتخاری
کاربر
باسلام
دوست عزیز بانک تقریبا کامل درایور های کارت dvrرا از یکی از دوستان داخل خیابان جمهوری بهد از پاساژامجد فروشگاه پارسیان سیستم اقای آذرگون میتوانید تهیه کنید .بگید ازطرف معماریان حتما کمکتان میکند

sami2

کاربر
2013-01-08
55
181
دوست عزیز iranslot
درود بر شما
من اهل شمالم شرق گیلان،آیا آقای آذرگون تلفنی پاسخ نمیدن که هزینه رو براشون واریز کنم برام پست کنند؟
اگه اینکارو انجام میدن شمارشونو بدید تا باهاشون تماس بگیرم!
خیلی ممنون از شما و همه دوستانی که لطف میکنن و سعی در رفع مشکلم دارن!

PESARAK

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2008-02-18
196
2,061
تهران
با سلام و درود فراوان خدمت اساتید محترم
من یک( کارت DVR ) دارم که متاسفانه روی اون هیچگونه مشخصاتی درج نشده و سی دی راه اندازش به همراه جعبش رو گم کردم!
حالا بعد از تعویض ویندوز به مشکل بر خوردم و دنبال درایور و نرم افزار این DVR میگردم عکس این کارت دی وی آر رو اینجا گذاشتم که شاید یکی از همکاران با این کارت برخورد کرده باشه که بتونه اسم و مدلشو بگه تا بتونم دنبال بگردم یا شاید اصلا نرم افزار و درایورشو داشته باشه و لطف کنه اونو برام بفرسته!
اگه کمکم کنید خیلی ممنون میشم!

مشاهده فایل‌پیوست 81809
sk-2000 کارت شما

آخرین ویرایش:

sattar62

کاربر
2010-02-02
60
192
NeverLand
من تخصصی در زمینه کارت های DVR ندارم .اما با یک روش میشه هر وسیله ناشناخته ای رو تشخیص و درایور آن رو دانلود کرد.
- در Device Manager ویندوز روی وسیله مورد نظر راست-کلیک و Properties را انتخاب کنید.
- به تب Details بروید و از لیست property گزینه Hardware Ids رو انتخاب کنید.
- روی یکی از آی دی های زیر راست-کلیک کنید و آن را کپی کنید.
-آی دی را در گوگل جستجو کنید.البته برای یافتن درایور، بهتر است از کلمات کلیدی مناسب استفاده کنید.مثلا:
PCI\VEN_1002&DEV_9715&CC_0300 Windows 7 Driver

بالا