آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

درخواست: راهنمایی جهت تعویض اتومات یخجال ارج

hamed-pc

VIP+ افتخاری
کاربر
2006-10-21
336
775
سلام
دوستان محترم مشگلی توی یخجال ما به وجود اومده و اون اینه که اتومات نمیکنه و دایما در حال کار است و
درجه اتومات را که داخل یخجال است را نگاه کردم دیدم کلی زنگ زدگی و جرم داره . خواستم درش بیارم که دیدم یک لوله فلزی بهش متصله . و چون نمیدونستم چطوری باید بازش کنم خواستم از شما خواهش کنم که لطفا بفرمایید چطوری میتونم بازش کنم و تعویضش کنم
عکس هم این جا میزارم که بهتر مشخص بشه جایی که با علامت قرمز رنگ مشخص شده همون لوله فلزی مانند هستش که نمیدونم چطوری باید بازش کنم
ممنونم
DSC000032.jpg
DSC00002.jpg

جمکران

کاربر
2013-03-22
1
1
سلام لوله مورد نظر از داخل کابین بالا رفته وپشت سردخانه بیرون می اید و در بغل سردخانه وصل میشود متوانید لوله ترموستات را روی کار به محل خودش نصب کنید مواظب باشید لوله را زیاد خم نکنید که بشکند و گاز درون ان خالی میشود برای خرید ترموستات یخچالی به فروشگاهای لوازم برودتی مراجعه کنید

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: hamed-pc

mahdi sam

VIP+ افتخاری
کاربر
2012-02-05
597
13,764
خراسان رضوي.سرخس
سلام دوست عزیز .اونجایی که شما علامت گذاشتید به ترموستات وصله ودرصورت شکستن دیگر بلا استفاده میشود هر چندکه اینطور که شما عنوان کردید ترموستات خراب است وباید نمونه اصلی انرابخرید ومثل قبلی جایگزین کنید البته بستن ان هم فوت وفن خودرا دارد که اگه لازم شد راهنمایی میکنم.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: hamed-pc

hamed-pc

VIP+ افتخاری
کاربر
2006-10-21
336
775
سلام
ممنونم . بله بنده این \ست و عکس را گذاشتم که راهنمایی بفرمایید . الان دقیقا من چطوری میتونم این ترموستات رو از لوله جدا کنم و یک ترموستان جدید ببندم
ممنون میشم دقیق بفرمایید که اون لوله آسیب نبینه
با تشکر

majid..

کاربر
2013-04-05
237
321
سلام دوست عزیز تنها راه تعویض ترموستات چونکه زنگ زده لوله ترموستات را از ترموستات قطع کن و ترموستات جدید رو از روکار پشت سردخانه ببند در ضمن درموقع خرید ترموستات باید بست نگه دارنداز فروشنده بخوای چون این مدل قدیمی نیست موفق باشی

hamed-pc

VIP+ افتخاری
کاربر
2006-10-21
336
775
ممنون . منظورتون از اینکه لوله ترموستات رو قطع کنم چیه ؟ یعنی ببرمش ؟ ! نمیشه از اون بخشی که توی عکس با فلش قزمز مشخص کردم باز بشه و یک ترموستان مثل خودش بگیرم؟

hamed-pc

VIP+ افتخاری
کاربر
2006-10-21
336
775
دوستان لطفا راهنمایی کنید . من چطوری باید لوله را جدا کنم ؟ لوله را باید از بخشی که توی عکس دیده میشه جدا کنم . یا از پشت بخش فریزر یخجال؟

mehrdad7788

کاربر
2011-04-23
2
1
باید این ترموستات رو بیخیال بشی و با یک عدد ترمستات 0021 یا همون دوفیش یخپالی از بازار تهیه کنی و به جاش نصب کنی.

بالا