آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

راهنمایی برای رله کمپرسور یخچال جنرال استیل قدیمی

پاپ

کاربر vip
vip
کاربر
2017-01-21
107
43
سلام خدمت شما اساتید
یک یخچال جنرال استیل هست ساده تک درب کمی قدیمی رله نداره ولی بقایای یک رله اورلد با یک رله سنگی سفید رنگ هست.الان فروشگاه های بروتی میگن نمیدونیم چه رله ای است متأسفانه راهنمایی نمی کنند.بنظر شما رله ای برای استارت این کمپرسور وجود نداره؟با رله اورلد و رله سنگی دیگه راه اندازی نمیشه؟لطفا راهنمایی بفرمایید ممنونم

پاپ

کاربر vip
vip
کاربر
2017-01-21
107
43
عکس کمپرسور

پیوست‌ها

• 247 کیلوبایت بازدیدها: 46

daniyal18

کاربر vip
کاربر
2022-11-26
364
188
29
Yazd
درود
سلام خدمت شما اساتید
یک یخچال جنرال استیل هست ساده تک درب کمی قدیمی رله نداره ولی بقایای یک رله اورلد با یک رله سنگی سفید رنگ هست.الان فروشگاه های بروتی میگن نمیدونیم چه رله ای است متأسفانه راهنمایی نمی کنند.بنظر شما رله ای برای استارت این کمپرسور وجود نداره؟با رله اورلد و رله سنگی دیگه راه اندازی نمیشه؟لطفا راهنمایی بفرمایید ممنونم
درود لطف میکنید از جای رله ی عکس و اگه امکانش هست از بقایا به اشتراک بذارید

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: پاپ

پاپ

کاربر vip
vip
کاربر
2017-01-21
107
43
سلام ممنونم بابت محبت شما از رله چیزی باقی نمونده ولی مدل کمپرسور zem gl 60 aa است فک کنم رله استارت واورلد پک کامل باهم بود،راهنمایی بفرمائید با چه رله ای راه اندازی کنم.ممنونم

پاپیون

کاربر
2014-07-18
6
5
عکس از یخچال.ولی عکس آخر خودم از اینترنت گرفتم.احتمال میدم رله خراب شده این شکلی بوده

پیوست‌ها

daniyal18

کاربر vip
کاربر
2022-11-26
364
188
29
Yazd
عکس از یخچال.ولی عکس آخر خودم از اینترنت گرفتم.احتمال میدم رله خراب شده این شکلی بوده
درود سه پین هست !!
شما بگید به فروشنده خودشون بهتون ی پک دوتایی ازش رو بهتون میده یکی گرد و اون یکی که دوتااز پین ها به پایین متصل میشه و گرده ی سیم که دارای فی هستش به سر مثلث بالا اگه بتونم تصویرش رو براتون میذارم

• Like

daniyal18

کاربر vip
کاربر
2022-11-26
364
188
29
Yazd
اتصالات_wazi.png
این دومدل کلی و مال شما اولیه که رله اورد و رله استارت داره رله در قسمت پشتش دوتاپین داره و اورد سیم که به سر مثل میخوره

پیوست‌ها

• Like

daniyal18

کاربر vip
کاربر
2022-11-26
364
188
29
Yazd
سلام ممنونم بابت محبت شما از رله چیزی باقی نمونده ولی مدل کمپرسور zem gl 60 aa است فک کنم رله استارت واورلد پک کامل باهم بود،راهنمایی بفرمائید با چه رله ای راه اندازی کنم.ممنونم
تو پک ی رله استارت و کنارش اورلود هست ..که رله اکثرا به دوپین پایین و اورلود به سر مثلث اگه هم میخوایید کامل بدونید در سرچ طریقه نصب رله سنگی و اورلود رو مشاهده کنید هم تست تشخیص پایه هارو متوجه میشید هم نصب راحت

• Like

daniyal18

کاربر vip
کاربر
2022-11-26
364
188
29
Yazd
شما با همون ساده ها میتونید و این مدل که دارای خازن راهانداز است و این امکان رو به موتور جهت راه اندازی نرم تر رو میده این مدل که من عکسش رو میذارم برای توان ۱.۶ مناسبه

پیوست‌ها

• Like

پاپ

کاربر vip
vip
کاربر
2017-01-21
107
43
خیلی خیلی ممنونم از شما لطف کردید.من یک رله مثل بالا تهیه کردم با اینکه تعداد فیش نزدیک کمپرسور زیاد بود نول را به بالا و فاز دادم به ترموستات و برگشت ترموستات دادم کمپرسور و بقیه فیش حذف کردم.کمپرسور راه اندازی شد.دوست من بنظر شما کار من درست بوده.
آیاهمه کمپرسورها معمولی با این مدل رله استارت راه اندازی میشه یا بسته به قوی یا ضعیف بودن رله هم باید قوی ضعیف باشه و یا رله باید مدل دیگه ای باشه ؟ لطفاً راهنمایی بفرمایید ممنونم

بالا