آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

راهنمایی برای خرید یک فلز یاب

meysamm

Banned
2008-08-22
399
579
دوست عزیز tomas-edison
برای شروع کار قبل از هر چیزی ابتدا باید تجربه تون رو بالا ببرید.
و بعد از اون هم من یه پیشنهاد بهتون می کنم .اینکه برای کار با فلزیاب آنتی به دنبال ژنراتور فرکانس نباشید .من فکر می کنم که اگه تجربه تون رو بالا ببرید با دوتا میله خالی هم که بهش خوراک بدید میتونید به نتیجه برسید.دوست عزیز فلزیابهای آنتنی خطای خیلی زیادی دارند مخصوصا برای کسانی که در این زمینه تجربه کافی ندارن
گفتم من این دستگاه آنتنی رو ساختم ولی وقتی از ژنراتورش استفاده کردم نتیجه بر عکس داد.
چیز دگیری که اینجا وجود داره اینه که فرکانس دقیق طلا و نقره مشخص نیست .هر کسی یه چیزی میگه.یکی میگه 5.6 یکی میگه 7و...
شاید علت اینکه این دستگاه نتیجه بر عکس داد همون نادرست بودن فرکانس باشه.
امیدوارم تونسته باشم منظورم رو رسونده باشم.بازم
موفق باشید

sisco1

Banned
2009-02-02
39
83
دوستان عزیز به هیچ وجه پولتون رو بابت خرید دستگاههای انتنی مانند omnitron و scan master هدر ندهید چون هیچ کاربردی ندارند و شما با این دستگاهها به هیچ نتیجه ای نمیرسید و وقت و ÷ول خودتون رو هدر میدید

دستگاههای شرکت okm مانند gems با عمق حقیقی 8 متر و rover dolux با عمق حقیقی 15 متر از جمله بهترین دستگاهها در جهان بعد از کبری و زوند میباشند.

چون در ساخت این دستگاهها تمام اتسالات اصلی مدار با طلا میباشد و دستگاه دارای خطای کمی است ولی در بقیه دستگاهها این طور نیست و شما با یک تحقیق کوچک میتوانید از دستگاههای okm وکارکد انها بیشتر بدانید

در ضمن برای خرید okm به هیچ وجه از ایران خرید نکنید چون شرکتهایی مثل kxs و امثال این از این دستگاه ک÷ی برداری کرده اند و به قیمت ÷ائین تری که هیچ کاربردی ندارد و بیش از 2 متر هم نمیتواند سنس کند به مردم نصف قیمت اصل ان میفروشند

detector

Banned
2009-10-07
83
218
سلام دوست من میثم جان فرمایشات شما صحیح ولی omnitron کارکرد ش واقعا بی نظیره این دستگاه رو ما به

شخصه در عمق 11 متر وشعاع 400 متر تست کردیم و شما یک پنجم از اطلاعات کار با دستگاهای آنتنی را

دارید در این جا نمی گنجد که من توضیح بدم اما اگر بخواهید در پیام خصوصی ادرستون رو بفرستید تا من

کاتولوگ فارسی omnitron رو براتون بفرستم وبعد از مطالعه شما هم با من هم عقیده خواهید شد وبهتر می

توانید با انتنی کار کنید ضرر که نداره .

detector

Banned
2009-10-07
83
218
اما در رابطه با این آقا سیسکو اینو من خیلی خوب می شناسم ایشون خودشون دستگاهای آنتنی

درست می کنند ومی فروشند البته فقط کپی کردن رو بلدن نه نحوه کارکرد دستگاه آنتنی رو اونم

دستگاه آنتنی مینرو رو که به خاطر عدم کارایی در کارخونه این دستگاها تخته شده اقای سیسکو

اگر کسی از شما دستگاه آنتنی بخره وقت وپولشو هدر داده یا به خاطر این که می خوای از فروش

جمس 8 میلیون تومان سود کنی اونو تبلیغ می کنی ومی گی شماره سریال دستگاه منو با شماره

سریال اکی ام یکی من هم همو ن دستگاه رو می دم 8 میلیون کمتراز شما همه می دونن که دستگاه

جمس در حد حرفه ای نیست . اقا سیسکو شما کار خودت رو کن ماهم کاره خودمونرو

با کار ما کاری نداشته باش شما اگر آدم درستی بودید از مدیریت بخش فلزیابها برکنار

نمی شدید.

آخرین ویرایش:

meysamm

Banned
2008-08-22
399
579
ممنون دوست عزیز detect جان

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: pps2011

gallardo1

کاربر
2008-11-20
136
160
www.doctormob.com
سلام به همه دوستان
پیشنهاد من دستگاه اسکنر pin pointer pro
با قیمت 6 ملیون و 700 هزار تومان هست حتی در حالت دویدن هم میتونی اسکن کنی یکی از دوستام داشت و خیلی ازش تعریف میکرد
میگفت تفکیکشم عالی هست
ببینید نظر دوستان چیه

tx-mafia

VIP+ افتخاری
کاربر
2008-06-14
332
2,632
سلام
با تشکر از تمامی دوستان خوبی که در این بحث شرکت کردند و من را راهنمایی کردند
دوباره یک سئوال برای من پیش اومده
برای خرید یک فلز یاب چطوری میتونم اون رو تست کنم که بدونم در تمامی شرایط خوب جواب میده و مشخصاتی که فروشنده گفته را کاملا" جواب میده

detector

Banned
2009-10-07
83
218
سلام هنگام خرید دستگاه اون رو تست می کنند روی خاک هیچ شرکتی زیر خاک تست نمی کنه ولی من حاضرم

دستگاه omintron رو زیر خاک هم برای شما تست کنم در هر عمقی که بگید زیر 15 متر وشعاع 500 متر

tx-mafia

VIP+ افتخاری
کاربر
2008-06-14
332
2,632
سلام به همه دوستان
پیشنهاد من دستگاه اسکنر pin pointer pro
با قیمت 6 ملیون و 700 هزار تومان هست حتی در حالت دویدن هم میتونی اسکن کنی یکی از دوستام داشت و خیلی ازش تعریف میکرد
میگفت تفکیکشم عالی هست
ببینید نظر دوستان چیه

سلام
ببخشید دوست عزیز میشه طی پیغام خصوصی بگید از کجا میتونم تهیه کنم
متشکرم

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: ma1369
بالا