آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

راهنمایی برای خرید اهم متر خوب

sovietiran

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
vip افتخاری
کاربر
2010-06-24
1,878
9,764
خراسان بزرگ!
درود
دوست عزیزم،مقصود بنده امکانات مولتی متر است.
این دو 830 هیچ باجی به هم نمیدهند!

بفرمایید که دستگاه شما چه امکانات متفاوتی دارد؟
مواردی که ذکر کردم برای دستگاه شما نیز صادق است.
حرفه ای نیست(دستگاه حرفه ای باید حداقل 4 رقم کامل داشته باشد)
-سلکتوری است و اتومات نیست-
گران است نسبت به کارایی

این مولتی مترهای سلکتوری سالهاست از رده خاج هستند مگر در انواع خاص که برای اهدافی سلکتوری ساخته میشوند.
نمونه های موجود در بازار ایران که سلکتوری هستند تماما چینی هستند و کپی دستگاههای 30 سال پیش اروپا و ژاپن هستند.
هیوکی 3200( عکسی از اینترنت دریافت و قرار داده ام در زیر) که همه سروران بنده به یاد دارند و هنوز هم بی رقیب است در دهه 60 شمسی به بازار امد و اتومات بود.
پس در حال حاضر از یک مولتی متر دستی برای کارایی تعمیرات انتظار هست که اتومات باشه.

لطفا عکسی از سلکتور مولتی متر خودتان بگذارید تا تفاوت با 830 که بنده معرفی کردم اشکار شود.
این دو از یک الگو پیروی میکنند.
هدف ارایه بهترین گزینه با حداقل قیمت است.

سپاس

بدرود

پیوست‌ها

• 69.7 کیلوبایت بازدیدها: 337
آخرین ویرایش:

علی علی دادی

VIP+ افتخاری
کاربر
2011-08-04
401
3,653
سرزمین مفرغ
درود
عزیزم،مقصود بنده امکانات مولتی متر است.
این دو هیچ باجی به هم نمیدهند.

گران است نسبت به کارایی

این مولتی مترهای سلکتوری سالهاست از رده خاج هستند مگر در انواع خاص که برای اهدافی سلکتوری ساخته میشوند.
نمونه های موجود در بازار ایران که سلکتوری هستند تماما چینی هستند و کپی دستگاههای 30 سال پیش اروپا و ژاپن هستند.
هیوکی 3200 که همه سروران بنده به یاد دارند و هنوز هم بی رقیب است در دهه 60 شمسی به بازار امد و اتومات بود.
پس در حال حاضر از یک مولتی متر دستی برای کارایی تعمیرات انتظار هست که اتومات باشه.

لطفا عکسی از سلکتور مولتی متر خودتان بگذارید تا تفاوت با 830 که بنده معرفی کردم اشکار شود.

بدرود

سلام.ببخشید وارد بحثتون میشم.یکی از دوستان بنده که 60 سال سن داره یکی از همین هیوکی 3200 داره در حد نو!چقدر می ارزه بخرمش؟

karameefarza

کاربر vip
کاربر
2010-11-05
56
310
کرمانشاه
من از این مدل های ارزان قیمت چند تا داشته ام همه انها خراب شده اند ولی یه مارک dec خریدم 7 ساله داره بدون ایراد برام با دقت بدون مشکل کار میکنه البته الان یه مدل جدیدش که اتوماتیک رینج است تو بازار اومده واقعا نسبت به قیمتش می ارزه

sovietiran

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
vip افتخاری
کاربر
2010-06-24
1,878
9,764
خراسان بزرگ!
درود و نیمه شب بخیر!

3200 اگر سالم و کالیبره باشه بد نیست!من به تازگی یک خرابش به دستم رسیده!!داشتن سالمش جالبه!اگرچه امکاناتش در مقابل جدیدها خیلی کمه.و نکته مهم اینکه به هر حال قطعاتش تغییر مشخصه داده اند.

9205 مناسب است.فقط در انتخاب رنج دقت فرمایید.

ضمنا همیشه وقتی کارتان با مولتی متر تمام میشود علاوه بر خاموش کردن آن، رنج را روی بالاترین محدوده ولتاژ متناوب بگذارید.
اینکار باعث میشود تا اگر اشتباها در ابتدای کار به ولتاژ بالا زدید مشکلی ایجاد نشود.
سلکتور این مدلها را تا جایی که ممکن است در حد نیاز بچرخانید.
چون به سرعت خراب شده و کارایی از دست میرود.

در نهایت گزینه دک 330 که اتومات است و مولتی متر رایج این سالهاست واقعا خوبه.همین که دوستمون میفرمایند.
البته تازگی شنیدم 75 تومن شده!!

بدرود

آخرین ویرایش:

sempron

کاربر
2012-01-24
17
31
سلام دوستان
من تا حدودی بلدم با مولتی متر کار کنم:92000000:
برای یادگیری بیشتر باید چیکار کرد
کمک-راهنمایی-دادن لینک اموزشی برای دانلود جهت فراگیری بیشتر ویاغیره.با تشکر:iran:::dast:

jaxtor

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2008-06-29
1,664
18,383
درود
دوست عزیزم،مقصود بنده امکانات مولتی متر است.
این دو 830 هیچ باجی به هم نمیدهند!

گران است نسبت به کارایی

هیوکی 3200( عکسی از اینترنت دریافت و قرار داده ام در زیر) که همه سروران بنده به یاد دارند و هنوز هم بی رقیب است در دهه 60 شمسی به بازار امد و اتومات بود.

این دو از یک الگو پیروی میکنند.

سپاس

بدرود

دوست عزیز من 4 ساله که با همین مولتی مترهای معمولی دارم کار می کنم و هیچ مشکلی نداشتم به نظر من مولتی متر فرقی نداره چه مدلی باشه مهم اینه که باید تعمیرکار باشی چون در این صورت با هر مولتی متری که موجود باشه کار می کنی

با تشکر

sovietiran

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
vip افتخاری
کاربر
2010-06-24
1,878
9,764
خراسان بزرگ!
درود
برای منابع فارسی و نیز ویدیوهای مربوطه میتوانید کلمه مولتی متر را جستجو کنید.

پیوست‌ها

آخرین ویرایش:
بالا