آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

دیکشنری سخنگوی انگلیسی به فارسی (وبالعکس) نوکیا Nokia Mobile Dict v1.0.0-ParsPDA

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,826
ایران
Nokia Mob Dict یک دیکشنری استخراج شده از گوشی های نوکیاست که قابلیت نصب و افزودن هر گونه زبانی رو داره.
این دیکشنری حاوی فرهنگ های زیر هست :

1. فارسی به انگلیسی
2. انگلیسی به فارسی
3. انگلیسی به انگلیسی

این برنامه دارای قابلیت تلفظ کلمات هم هست و برای این کار از قابلیت Voice Command موجود در گوشی های نوکیا بهره میبره.

نکته : طبق گفته های دوستان در تاپیک نسخه ی اصلی برنامه، این برنامه بر روی گوشی هایی چون N82 ،N73 جواب نداد. اما روی 5700 و N95 و ... به راحتی نصب میشه.

4l31ytx3ydnv7u3ddi9p.jpg

http://rapidshare.com/files/16952611...rsPDA.zip.html

راستگار

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2006-10-03
1,289
11,197
ديكشنري

nokia mob dict یک دیکشنری استخراج شده از گوشی های نوکیاست که قابلیت نصب و افزودن هر گونه زبانی رو داره.
این دیکشنری حاوی فرهنگ های زیر هست :

1. فارسی به انگلیسی
2. انگلیسی به فارسی
3. انگلیسی به انگلیسی

این برنامه دارای قابلیت تلفظ کلمات هم هست و برای این کار از قابلیت voice command موجود در گوشی های نوکیا بهره میبره.

نکته : طبق گفته های دوستان در تاپیک نسخه ی اصلی برنامه، این برنامه بر روی گوشی هایی چون n82 ،n73 جواب نداد. اما روی 5700 و n95 و ... به راحتی نصب میشه.

25.jpg

[url="http://rapidshare.com/files/16952611...rspda.zip.html"]http://rapidshare.com/files/16952611...rspda.zip.html[/url]

با سلام : از زحمتي كه كشيدي متشكرم اما متاسفانه لينك مشكل دارد و حتي از راپيد بازهم دانلود نشد . متشكرم

nekooee

مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,826
ایران
بله متاسفانه لینکهای راپید بعد از مدتی از بین میروند

دوستان عزیز فعلا کاملترین و بهترین دیکشنری سخنگو UniDictionary v2.0 است که در تایپیک زیر قرار دادم :

موفق باشید

0098

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2007-06-06
53
134
بله متاسفانه لینکهای راپید بعد از مدتی از بین میروند

دوستان عزیز فعلا کاملترین و بهترین دیکشنری سخنگو UniDictionary v2.0 است که در تایپیک زیر قرار دادم :

موفق باشید

سلام دوست من
با تشکر از لطف شما :boos:
من هم دانلود کردم ولی متاسفانه باید ساین بشه
ایا روشی اسان برای ساین کردن وجود داره؟
گوشی من n95 8g هستش ایا روش یا نرم افزاری وجود داره که نخواد ساین بشه البته ه همون طور که قبلا لینک یه سایت زحمت کشیدید گذاشتید که اونم برنامه های زیر یک مگ رو ساین می کنه
من برنامه های زیادی از اینترنت دانلود کردم ولی متاسفانه به خاطر مسله ساین گذاشتمش کنار
اگه روش خاصی میدونید لطفا راهنمایی کنید

nekooee

مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,826
ایران
دوست عزیز شاما میتوانید به راحتی فایل ساین رو برای گوشی خود از سایت opda دریافت کنید البته شما با روش هک جدیدی که آمده میتوانید گوشی خود را هک کنید و با نرم افزار rompatcher دو تا هک را هم اجرا کنید سپس با دو تا فایل ساین که برای همه گوشی ها جواب میدهند تمامی فایلها را ساین کنید
آموزش هک هم در تایپیکهای مهم هست و آخرین روش که در پست آخر هست بر روی گوشی شما هم جواب میدهد
موفق باشید

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: 0098
بالا