آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

آموزشی: دیکشنری تجهیزات مداربسته

iranslot

VIP+ افتخاری
کاربر
باسلام
ممنونم مهندس جان من هر چی بلد هستم از دوستان همچون شما ودیگر اساتید می باشد که سعی میکنم جمع اوری کرده ودر اختیار دوستان قرار دهم -سیستم های امنیتی هنوز به صورت کامل جا نیوفتاده است به امید روزی که این بخش هم همچون قسمت های دیگر فعالیت داشته باشند

mahmood1363

کاربر
2014-01-27
134
388
تهران
www.hitech.com
باسلام
ممنونم مهندس جان من هر چی بلد هستم از دوستان همچون شما ودیگر اساتید می باشد که سعی میکنم جمع اوری کرده ودر اختیار دوستان قرار دهم -سیستم های امنیتی هنوز به صورت کامل جا نیوفتاده است به امید روزی که این بخش هم همچون قسمت های دیگر فعالیت داشته باشند
اختیار دارید مهندس معماریان من یکی به نوبه خودم شاگرد شما هستم . متاسفانه سیستم های امنیتی و حفاظتی زیاد جدی گرفته نشده و مثل سایر انجمن های سایت فعال نیست در صورتی که این سیستم ها روز به روز در کشور ما درحال پیشرفت است و کمک بزسایی در تامین امنیت اجتماعی و فردی کرده است و این واقعا دور از انصاف هست .امیدوارم سایر مدیران سایت نگاه ویژه ای به این انجمن بندازند . ببخشید اگه پست من ربطی به این تایپک نداره با تشکر از شما استاد عزیز

iranslot

VIP+ افتخاری
کاربر
دیکشنری تجهیزات مداربسته
[hide]حروفTt-Uu-Vv-Ww-Yy-Zz
[/hide]
[hide][/hide]
[hide]
باتشکر از کلیه دوستان قسمت اخر دیکشنری تقدیم میگرددوبه زودی طریقه کار وروش تست هر کدام را به امید خدا قرار خواهم داد. IRANSLOTپسورد فایل
[/hide]

پیوست‌ها

آخرین ویرایش:

farhadi-1

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2014-03-01
573
597
درود
مهندس جان لطفا پسورد فایلها را قراردهید ممنون

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: pps2011

mahmood1363

کاربر
2014-01-27
134
388
تهران
www.hitech.com
دوربین سونی را ریست کردم ، ]ی پی اش چیست
دوست عزیز سوال شما هیچ ربطی به این تایپک نداره برنامه ip scanner روی سیستم نصب کن pc اتوماتیک تمام آی پی وصل شده را نشون میده

sasany

کاربر
2014-10-12
2
6
بالا