آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

درخواست: دورهای تخصصی ECU

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

Ascendant

کاربر
2012-10-19
3
7
البرز
سلام.
اساتید گرامی نظرتون راجع به دوره های آموزشگاه تعمیرات تهران (*****) چیه ؟؟

w w w . *********. c o m

؟

آخرین ویرایش توسط مدیر:

pc-isar

مدیر تعمیرات خودرو
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2009-05-16
819
5,326
ايران
سلام شما با جناب نكويي تماس بگيريد ايشان اگر صلاح ديدن جهت دوره براي كاربران سايت مشكلي نيست يك دوره تخصصي در مورد تعميرات ecu برگزار مينماييم
موفق باشيد

آخرین ویرایش:

sajadabazeri

کاربر
2011-09-30
46
128
کرمان
سلام دوست عزیز **** بدتر از ******* خودرو می باشد بهترین فرد ******* می باشد دوست گرامی میتوانید بیشتر تحقیق کنید

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Ascendant

کاربر
2012-10-19
3
7
البرز
اگر ممکنه شماره ی تماس یا راه ارتباطی با ایشون در اختیار بنده بزارید از طریق پیغام خصوصی..

ممنونم

mahmood1363

کاربر
2014-01-27
134
388
تهران
www.hitech.com
دوست عزیز رفتن به آموزشگاه هدر دادن پول و وقت هست چون من خودم یه زمانی تو این آموزشگاها کار میکردم فقط به در اوردن پول فکر میکنند . و جلو جلو پول رو میگرند . ***** که از همه اینها بدتره چون اطلاعاتشون در حد صفر هست .

آخرین ویرایش توسط مدیر:

t300

کاربر
2011-03-11
46
145
سلام من خودم در کلاس های ****** شرکت کردم فقط تبلیغات هیچی بلدنیستن که یاد بدن به کسی .مهندس خودش تو این سایت و یه چند تا سایت دیگه عضو آموزش ها رو دانلود میکنه به اسم خودش تموم می کنه بعد میگه دیگران اطلاعاتی که من زحمت کشیدم به راحتی منتشر میکنن شما یه ایسیو خراب بهش بده اگه تونست درست کنه!البته من ایسیو خراب دادم که بعد چند ماه نتونست درستش کنه پشتیبانی که هرجی ازش میپرسی یه چیزی بهت میگه اصلا ربطی بهش نداره !کلاهبردار

آخرین ویرایش توسط مدیر:

i.mehrju

کاربر
2014-04-29
6
4
با سلام به همه دوستان من می خواستم برای آموزش ECU ثبت نام کنم می خواستم ببینم کدوم آموزشگاه جزء بهترین ها می باشد. اگه دوستان لطف کنند ممنون میشم چو باید از شهرستان بیام نمی خوام وقت و پول هدر دهم

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,828
ایران
سلام
نمیدونم چه زمانی این تاپیک ایجاد شده و متأسفانه من متوجه نشدم. به چه حقی بدون مدرک از شرکتی بد میگویید؟
بارها گفتیم سوال در مورد شرکتی یا آموزشگاهی و نام بردن از آن در انجمن ممنوع هست.
اینهایی که نوشتید فلان جا خوب نیست هیچ یک حتی یک حرف قانع کننده نزدین. بدون مدرک و کلی صحبت کردن به هیچ عنوان در انجمن معتبری مثل ما پذیرفته نیست.
من حتی آن شرکت را نمیشناسم و نمیخوام دفاع کنم ولی حرفی که بدون سند باشه هیچ استنباطی نمیشه از آن کرد. شاید شما خودتان مقصر باشید در اینکه یاد نگرفتید.
عنوان این تاپیک هیچ ربطی به محتوای آن ندارد. پست اول سوال گذاشتند دوستمان بعد خودشان دو پست بعد آموزش گذاشتند. این چه وضع تاپیک زدن هست؟؟؟

تاپیک بسته شد.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: nima9999
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا