آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

دوربینهای مدار بسته و کرکره برقی

Parsa2309

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
کاربر
2019-02-22
767
2,548
تهران -شانکهای
با احترام .
اینکه تعمیر دوربین به صرفه نیستش رو میدونیم، غرض پربار کردن مجموعه اطلاعاتی هستش برای مبادا ،وگرنه تعویض برد ، دردسر کمتری داره.
سپاس

kataag

VIP+ افتخاری
کاربر
2012-03-27
679
974
اشنایی مقدماتی کرکره
دوستان همان طور که در سطح شهر خود شاهد رشد و شکوفایی این محصول هستید و تقریبا محصول جدیدی هست و اطلاعات در این زمینه کم میباشد بر ان شدم یک اشنایی مقدماتی از این نوع کرکرها براتون بزارم تا در هنگام خرید به مشکل بر نخورید.
اول مزیتهای این کرکره ها
1- پارکینگ منازل و یا فروشگاه های شما را آراسته و زیباتر می کنند و به راحتی قابل شستشو می باشد.
2- با انتخاب رنگ های مختلف می توان نسبت به ایجاد هارمونی در دکوراسیون فروشگاه های خود کوشید.
3- در صورت درخواست می توان از پروفیل های پانچ شده (سوراخ دار) استفاده کرد که با نورپردازی در شب ، فروشگاه شما جلوه بیشتری خواهد داشت.
4- به آسانی قابل تخریب نمی باشند ؛ ضمناً نیاز به قفل و بست نیز ندارد چراکه این مکانیزم در خود موتور تعریف شده است .
5- چنابچه در آینده ابعاد محل نصب تغییر یابد اقلام کرکره قابل بازیافت می باشد.
6- از نظر ایمنی دارای درجه استاندارد می باشند.
7- پروفیل ها در سایز های مختلف به گونه ای طراحی شده اند که هر گونه سلیقه ای را در بر می گیرد.
• نوع 5/5 سانتی Hesa 52) ) که تا عرض 3 متر را پوشش می دهد .
• نوع 8 سانتی ( Hesa 82 ) و 10سانتی (Hesa 92 ) که تا عرض 7 متر را پوشش می دهند .
8- هماهنگي سازگاري با BMS و کنترل هوشمند و امکان بالا دادن کرکره از راه دور به وسيله تلفن يا sms با قابليت پخش تيزر تبليغاتي توسط دستگاه ويديو پروجکشن
بعد از مزایا پردازیم به مشخصات تیغه های کرکره
به طور کلی تیغه های کرکره به سه قسمت تقسیم میشوند.اول تیغهای المینیومی دوم تیغهای گالوانیره و سوم تیغه های شفاف

تیغه های المینومی که از بهترین نوع تیغه در این کار میباشد خود به دو نوع قسمت میشود.تیغه های اکسترود و رول فرم که این نام گذاری بر میگرده به نحوه تولیدشان.در رول فرم ورق المینیوم رو به وسیل قلتکها شکل میدهند و در اکسترود المینیوم رو ذوب کرده و با فشار از فالب مورد نظر رد میکنند.ناگفته نماند استقامت در تیغه های اکسترود بیشتر است.

تیغه های گالوانیزه که فکر نکنم احتیاج به توضیح داشته باشه.فقط اینو بگم که این تیغه به علت سنگینی بیشتر دچار مشکل متر میشود

تیغه های شفاف
طبق آزمایشات (جدول ذیل ) تمایز تیغه های فوق با تیغه های آلومینیومی به شرح زیر میباشد:
1- دارای مقاومت بسیار بالایی می باشد و از آلومینیوم وحتی در مواردی از فولاد (استحکام کششی فولاد = 60MPA) مقاوم تر است .
2- توجه داشته باشید به علت استحکام بالا، این مواد در سپر پلیس های ضد شورش
در سراسر جهان استفاده میشود.
3-در میان فواصل این نوع کرکره شبکه ای از لوله فولاد گالوانیزه (با دمای ذوب 1500سانتیگراد) استفاده شده که از استحکام بسیار بالایی برخوردار می باشد و امنیت کرکره را دو چندان میکند.
4- با اینکه دمای ذوب نانو کامپوزیت پایین تر از آلومینیوم می باشد ولی به علت خاصیت شعله گریزی نانو کامپوزیت های فوق (Fire Resistance) در مقابل حرارت و آتش سوزی مقاومت فوق العاده ای از خود نشان میدهد و در صورت آتش سوزی از سرایت حریق جلوگیری می کند.
5- این کرکره دارای خاصیت ضد اشعه ماوراء بنفش uv میباشد.
6- دارای قابلیت رویت داخل محل که یک مزیت امنیتی و در اماکن تجاری یک مزیت امنیتی-تبلیغاتی است می باشد.
خواص منحصر به فردی همچون ضد حریق بودن , قابلیت دید داخل فروشگاه در زمانی که کرکره پایین می باشد , استحکام کششی بسیار بالا به علاوه زیبایی و پرستیژ خاصی که پس از نصب به مکان مورد نظر میدهد .پاسخ به نیاز مجموعه ای دیگر از مشتریان را یادآوری مینماید.

با سلام هر چند این پست مال قبله اما لازم دونستم منم یه توضیحاتی بدم.
اول اینکه این کرکره ها تا جایی که من‌دیدم امنیت پایینی دارن و قطعا باید از قفل هم استفاده کرد.وگرنه با یک فشار کوچک دیلم به راحتی در بالا میره.من دور و بر خودم چندین و چند مورد دیدم که این کرکره ها به راحتی توسط سارقین باز شدن.
دوم اینکه بعد از یکی دو ماه از نصب صداس بالا رفتن این درها واقعا ازار دهنده است.

mehrdad540

کاربر
2020-02-27
453
635
شیراز
با احترام .
اینکه تعمیر دوربین به صرفه نیستش رو میدونیم، غرض پربار کردن مجموعه اطلاعاتی هستش برای مبادا ،وگرنه تعویض برد ، دردسر کمتری داره.
سپاس
اطلاعاتی خوب و کارامد هست که ازش استفاده بشه
وقتی بصرفه نباشه حتی ارزش خوندنم پیدا نمیکنه دوست عزیز

mehrdad540

کاربر
2020-02-27
453
635
شیراز
با سلام هر چند این پست مال قبله اما لازم دونستم منم یه توضیحاتی بدم.
اول اینکه این کرکره ها تا جایی که من‌دیدم امنیت پایینی دارن و قطعا باید از قفل هم استفاده کرد.وگرنه با یک فشار کوچک دیلم به راحتی در بالا میره.من دور و بر خودم چندین و چند مورد دیدم که این کرکره ها به راحتی توسط سارقین باز شدن.
دوم اینکه بعد از یکی دو ماه از نصب صداس بالا رفتن این درها واقعا ازار دهنده است.
در مورد امنیت باهاتون موافقم متاسفانه هر کاری کنی دزد یک قدم جلوتر از ماهاست
در مورد سر و صدای آزار دهنده هم بستگی به جنس لوازم و نوع کار نصبی که انجام شده داره
بیشتر از بلبرینگ موتور میتونه باشه که معمولا موتورهای ساید 4 تا 5 بلبرینگ دارن یکیشم که خراب بشه به صدا میوفته

javamobira

VIP+ افتخاری
کاربر
2012-02-22
387
986
همدان کوی ولیعصر
در مورد تعمیر بردهای ccd بله بندهم معتقدم تعویض به صرفه تر ولی در بعضی مواقع مخصوصا در مواقعه ای که برد اصلی خراب نشده و برد دوم ان مشکل پیدا کرده باشد بتوان تعمیر کرد چندی پیش همین مشکل برای من پیش امده بود که داری برد دوم تغذیه بود که ای سی تغذیه هشت پایه ان را داشتم وبا تعویض ان مشکل حل شد به طور کلی بایددر مواردی بردهای ccd هم تعویض کرد هم در مواقعی که از لحاض وقت وپولی به صرفه باشد تعمیر کرد

amir*as

کاربر vip
کاربر
2020-03-07
123
232
باسلام واحترام یه مورد کرکره برقی امروز تماس گرفتن کرکره باکلیددستی که داخل مغازه کارمیکنه ولی باریموت کارنمی کنه باطری ریموت عوض شده درضمن یه ریموت دیگه هم داره که با اونم کارنمی کنه یعنی که ازریموتش نیست ممکنه یه راهنمایی بفرمایید.

mehrdad540

کاربر
2020-02-27
453
635
شیراز
باسلام واحترام یه مورد کرکره برقی امروز تماس گرفتن کرکره باکلیددستی که داخل مغازه کارمیکنه ولی باریموت کارنمی کنه باطری ریموت عوض شده درضمن یه ریموت دیگه هم داره که با اونم کارنمی کنه یعنی که ازریموتش نیست ممکنه یه راهنمایی بفرمایید.
سلام وقت بخیر
بورد باید چک بشه ولی بیشترین موارد مربوط به خرابی بورد رادیو و کریستال دستگاه هست

mehrdad540

کاربر
2020-02-27
453
635
شیراز
تشکر از راهنمایی جناب مهرداد ۵۴۰عزیز
خواهش میکنم دوست عزیز
بورد رادیو معمولا 4 سیمه هست دوتاشون تغذیه 5ولت بورد رو فراهم کرده اول ببین تغذیه میشه یا برقش قطعه
قطع بود جایی که برق نمیرسه بهش رو چک کن
وصل بود بورد رو تعویض کن

Bavaria 88

کاربر
2019-05-04
83
94
24
شیراز
هر ریموت که برای کرکره برقی هست رو میشه روی یک درب دیگر ست کرد؟ یا اینکه ریموت هر درب فقط برای همون درب کاربرد داره؟

بالا