آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک Amiric تکشو

مشکل: دستگاه dvrبا مارکک promax روی لوگو میماند

عبدل عرب

کاربر
2014-08-09
120
205
كاشان
کسی از دوستان فایل فلش این مدل رو داره غ²غ°غ±غµغ±غ±غ°غ¸_غ±غ´غ´غ±غ´غ³[1].jpgغ²غ°غ±غµغ±غ±غ°غ¸_غ±غ´غ´غ±غµغ¶[1].jpgغ²غ°غ±غµغ±غ±غ°غ¸_غ±غ´غ´غ³غ³غ´[1].jpgغ²غ°غ±غµغ±غ±غ°غ¸_غ±غ´غ´غ±غ³غµ[1].jpg

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: iranslot

iranslot

VIP+ افتخاری
کاربر
ممنون از اطلاعات دقیقی که دادید .دوست عزیز درمرحله لول باید فلش کنید فایل فلش این مدل در ارشیو شرکت موجود است درصورتی که مهارت کافی ولوازم وتجهیزات این کاررا دارید.امربفرمایید تا فایل را برایتان قراردهم.

ghoshiry

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-09-01
1,724
7,479
دامغان
ممنون از اطلاعات دقیقی که دادید .دوست عزیز درمرحله لول باید فلش کنید فایل فلش این مدل در ارشیو شرکت موجود است درصورتی که مهارت کافی ولوازم وتجهیزات این کاررا دارید.امربفرمایید تا فایل را برایتان قراردهم.
مدیر محترم
شما در تمامی پست هایی که حظور داشتید فقط این نکته را اعلام کردید که ایا تجهیزات کافی دارید حتی یکبار هم خودم فایلی از شما خواستم و شما هم اعلام موجودی کردید ولی همین حرف را زدید وقتی هم جواب مثبتدادم فایلی از سوی شما در سایت قرار داده نشد
اگر شما فایل های را دارید لطفا در یک تاپیک در بخش مربوطه قرار دهید اگر هم نمیخواهید قرار بدید که خب مختارید ولی لطفا اینگونه برخورد نکنید
موفق باشید

عبدل عرب

کاربر
2014-08-09
120
205
كاشان
بازم تشکر از دوستان من پروگرامر و تمام تجهیزاتو دارم.اگر لطف کنید بزارید ممنون میشم.اگر دوستان دوست دارن ک قسمت دوربین وارد قسمت هایvipبشه من ب نوبه خودم هر کاری دستم باشه و اطلاعاتی داشته باشم در خدمت دوستان میزارم

عبدل عرب

کاربر
2014-08-09
120
205
كاشان
دوستانی ک میگن فایلشو داریم و نمیزارن یا از اول بگن فایلو میفروشیم ویا بگن اصلا نداریم ک ادم ب مشتریش قولی نده ک خراب بشیم.ما تعمیر کاریم با تعمیرات و قولامون مشتری مداری میکنیم

hamidreza777

کاربر
2008-12-05
43
41
دقیقا جناب مدیر فقط میخوان پست به پست های انجمن اضافه کنن و هیچ اراده ای برای فایل دادن ندارند.
کمی مهربان تر جناب مدیر.#$V686

بالا