آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

دستگاه bga در حد اکبند فروشی

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

alifereshteh

کاربر
2015-10-22
12
28
با سلام دستگاه رو جهت افتتاح مغازه تعمیرات گرفتم که متاسفانه علی رغم خرید کلی تجهیزات تعمیر موفق به زدن مغازه نشدیم لذا از دستگاه فقط در حد تست یکبار استفاده شده که اکنون بدلیل نیاز به پولش حاضرم زیر قیمت بفروشم
گول تبلیغات و قیمتهای اینترنتی رو نخورید چون من این دستگاه رو چهار میلیون و سیصد هزار خریداری کردم ولی الان قیمت پایه رو دو میلیون و سیصد هزار تومان گذاشتم که هر کس پیشنهاد بالاتر داشت تقدیمش میکنم
مشخصات دستگاه : DH-A08 SE با قابلیت تعویض انواع چیپ لبتاب و مادربرد و دیگر بردهای الکترونیکی مانند کنسولهای بازی
وضعیت: فقط یکبار برای تست استفاده شده و با اکبند هیچ فرقی نداره
قیمت پایه : دو میلیون و سیصد هزار
ضمنا مکان شهرستان نهاوند
در ضمن انواع سی پی یو مجازی و دیباگر لبتاب و پی سی و تستر رم و پروگرامر 5000 tni با انواع پایه ها که همگی وسایل نو هستند مو جود میباشد
2525.jpg

bardia.t

مدیریت بازارچه
مدیر تالار
2009-07-15
4,796
25,751
با درود //دوست گرامی لطفا اگر لوازمی که در بالا قید شده هنوز موجوده همراه با عکس و قیمت در یک پست مجزا قرار دهید

kamran631

کاربر
2015-11-09
7
5
سلام خوب هستید
اگر ممکنه شماره ای ازخودتون بهم بدیدتادررابطه با دستگاه bga صحبت کنیم.من خریدارم ولی به شرط تخفیف

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: V.GHAEDY

as-it

کاربر vip
vip
کاربر
2013-06-09
37
21
سلام همون دو میلیون و سیصد میدی ؟؟؟

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: V.GHAEDY

afu1320

کاربر
2009-08-29
2
0
سلام
من بbga و بقیه وسایل شما رو خریدارم چون میخوام مغازه بزنم .
قیمت پایه رو که گذاشتی دو و سیصد ولی من دو و چهارصد میخرم . بقیه وسایلم هر چی داری قیمت منصفانه بدی همه رو میخرم.
خواهشا ادرس و شماره تماس اعلام کنید . ممنونم علی یاوری

afu1320

کاربر
2009-08-29
2
0
خواهشا شماره تماس بدید من عجله دارم و پولم هم نقده نقده
منتظر جوابم .
علی یاوری

V.GHAEDY

مدیریت بازارچه
ناظم انجمن
مدیر تالار
2010-08-19
1,826
7,761
جنت شهر
سلام
لطفا جهت خرید bga با شماره //////////////// تماس بگیرید. ممنون

سلام
لطفا قوانين را رعايت بفرمائيد متشكرم

10 . قرار دادن آدرس ، شماره تلفن ، آدرس وب سايت يا ايميل ، شماره حساب بانکي ، بين فروشنده و خريدار فقط از طريق پيام خصوصي بايد انجام شود و در صورت مشاهده ويرايش شده يا تاپيک به صورت کامل حذف مي شود .

alifereshteh

کاربر
2015-10-22
12
28
سلام
دوست گرامی شما فرموده بودید پولتون نقده ، ولی در عمل مبلغیشو قرضی میخواین پرداخت کنید، به همین خاطر متاسفم، انشالله هروقت کامل پولتون نقد شد در خدمتم، ببخشید

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا