آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: دستگاه سخنگو سمند

mohsen_maboo

کاربر vip
کاربر
2012-01-16
168
257
سلام خدمت اساتید محترم یک دستگاه سخنگو سمند سورن هست که کلیدهای جلو از کارافتاده .دوستانی که تجربه دراین زمینه دارن لطفا راهنمایی کنن

متشکرممشاهده فایل‌پیوست 140922مشاهده فایل‌پیوست 140923

کابل فلت یک به یک چک شود.اگر مشکل قطعی فلت نبود مشکل گرافیت دارید بهترین گزینه که عمری هم میشه چسبوندن پولک هستش.یک کنترل پلیر چینی که سایز کوچیک هستش و در همه کنترل فروشی ها موجوده رو تهیه کنید چسب روی کنترل رو بکنید همه پولک ها روی چسبه.با قیچی پولکهارو جدا کنید و روی تک تک کلیدهای سخنگو با چسب شیشه ای بچسبونید درست میشه

فرشید گودرزی

کاربر vip
vip
کاربر
2014-12-04
13
16
سلام دوستان خرابی دکمه ها بر می گرده به پرینت مدار به علت رطوبت واب خوردگی دکمه ها مدارش قطع می شود بادقت مسیر راباز سازی کنید .اگر عدد ۱و۳ کارنمی کند گرافیک بگذارید واگر الارم ۱و۳ شنیده می شود ولی باز نمی کند ترانزیستور مربوطه خرابه موفق باشید

Sorankarimeh

کاربر vip
کاربر
2020-03-04
2
0
سلام خدمت دوستان ووهمکاران گرامی
یه دستگاه سخنگوی سمند برام اومده روشن نمیشود
ایراد ممکنه از کجا باشه
چون اولین باره سخنگوی ماشین رو عیب یابی میکنم

moaski

کاربر
2009-08-07
16
3
کرج
با سلام . یک عدد سخنگوی سمند ال ایکس خریدم و نصب کردم . روشن می شه و صدای اعلام هم داره . اما تنظیم نمی شه . ok را که نگه می دارم هیچ عملی انجام نمی ده . لطفا راهنمایی کنید .

میثم.ف

کاربر
2019-01-02
63
100
23
سلام دوستان بنظر شما بهتر نیست مشکلتون جدا یه پست کنین الکی چنتا مشکل بیان کردین هیچ کدومتون هم به هیچ نتیجه نرسیدین ببخشیدا

akhk5177

کاربر
2021-06-04
5
0
کدوم ترانزیستور با چه شماره ای؟
دکمه ۱ صدا داره ولی درها را باز نمیکنه؟

akhk5177

کاربر
2021-06-04
5
0
سلام دوستان خرابی دکمه ها بر می گرده به پرینت مدار به علت رطوبت واب خوردگی دکمه ها مدارش قطع می شود بادقت مسیر راباز سازی کنید .اگر عدد ۱و۳ کارنمی کند گرافیک بگذارید واگر الارم ۱و۳ شنیده می شود ولی باز نمی کند ترانزیستور مربوطه خرابه موفق باشید

سلام کدوم ترانزیستور چه شماره ای؟

بالا