آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک Amiric تکشو

سوال: در چه صورت از پاک کردن آی سی ناند خودداری شود؟

TNM

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2008-11-08
826
3,757
سلام
برای هر گونه برنامه ریزی جدید ، ابتدا باید ای سی پاک شود.

با عرض سلام وخسته نباشید
در چه صورت از پاک کردن آی سی ناند خودداری شود ؟تا با عیب جدیدی در دستگاه مواجه نشویم
با سپاس وتشکر

asadi1356

VIP+ افتخاری
کاربر
2013-12-14
362
3,451
زیر آسمان شهر
سلام
برای هر گونه برنامه ریزی جدید ، ابتدا باید ای سی پاک شود.

درود
ممنون از راهنماییتون
ولی در یک ال ای دی هم بنده از آی سی ناندش اول کپی برداشتم بعد ریفای کردم آی سی را پاک کردم و در هنگام پاک کردن با خطای بلوک 765مواجه شدم بعد از انتقال برنامه ای که از خودش کپی کردم در بلوک765 اررو میدهد و برنامه ریزی نمیشود

وحالا دیگه اصلا تلویزیون روشن نمی شود قبل از اینکه آی سی را از روی مدار بردارم تلویزیون روشن میشد و به خوبی کار میکرد کنجکاوی کردم وخواستم از آی سیش کپی برداری کنم که این مشکل برایم پیش آمد

حالاحتی با چندین برنامه که از دوستان گرفتم در بلوک765ارور میدهدو آی سی پروگرام نمیشود

ممکن است شما منظور بنده را به درستی متوجه نشده باشید
منظورم این است که در چه زمانی آی سی را با خیال راحت پاک کنیم و از اطلاعات کپی گرفته شده مطمئن باشیم بعد از اینکه از اطلاعات آی سی کپی گرفتیم و ریفای کردیم .بعد از ریفای چه پیغامی دریافت میکنیم که اطلاعات بدون کوچکترین مشکلی ذخیره شده است؟ (لطفا جمله را که بعد از ریفای دریافت میکنیم را دقیق قید بفرمایید)تا اگر خواستیم همان اطلاعات را به آی سی برگردانیم با مشکل جدید مواجه نشویم

در ضمن در حین پاک کردن به بلوکهای معیوب برخورد کردم
آیا امکان دارد قبل از اینکه آی سی را پاک کنیم از بلوکهای معیوب آی سی آگاه شد؟
لطفا راهنمایی بفرمایید

با سپاس وتشکر

آخرین ویرایش:

asadi1356

VIP+ افتخاری
کاربر
2013-12-14
362
3,451
زیر آسمان شهر
درود
ممنون از راهنماییتون
ولی در یک ال ای دی هم بنده از آی سی ناندش اول کپی برداشتم بعد ریفای کردم آی سی را پاک کردم و در هنگام پاک کردن با خطای بلوک 765مواجه شدم بعد از انتقال برنامه ای که از خودش کپی کردم در بلوک765 اررو میدهد و برنامه ریزی نمیشود

وحالا دیگه اصلا تلویزیون روشن نمی شود قبل از اینکه آی سی را از روی مدار بردارم تلویزیون روشن میشد و به خوبی کار میکرد کنجکاوی کردم وخواستم از آی سیش کپی برداری کنم که این مشکل برایم پیش آمد

حالاحتی با چندین برنامه که از دوستان گرفتم در بلوک765ارور میدهدو آی سی پروگرام نمیشود

منظورم این است که در چه زمانی آی سی را با خیال راحت پاک کنیم و از اطلاعات کپی گرفته شده مطمئن باشیم بعد از اینکه از اطلاعات آی سی کپی گرفتیم و ریفای کردیم .بعد از ریفای چه پیغامی دریافت میکنیم که اطلاعات بدون کوچکترین مشکلی ذخیره شده است؟ (لطفا جمله را که بعد از ریفای دریافت میکنیم را دقیق قید بفرمایید)تا اگر خواستیم همان اطلاعات را به آی سی برگردانیم با مشکل جدید مواجه نشویم

لطفا راهنمایی بفرمایید

با سپاس وتشکر

همچنان منتظرم
با تشکر

ghoshiry

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-09-01
1,724
7,479
دامغان
در ای سی های ناند خرابی بلوک امری شایع است
و به دلیل حجم بالا برنامه ممکنه است در بلوک های خراب و یا بلوک خراب قسمتی از برنامه که برای راه اندازی دستگاه و یا قیمت های دیگر است رایت نشود و همین امر موجب شود که در عملکرد دستگاه مورد نظر اختلال ایجاد شده و یا اصلا کار نکند
در مورد کپی برداری باید بگم بهترین حالت که برنامه نقصی نداشته باشه کپی برداری از دستگاه اک میباشد که ای سی ناند آن در سلامت کامل است
موفق باشید

TNM

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2008-11-08
826
3,757
سلام
در مورد آی سی های ناند برخلاف بقیه فلشها ، اطمینان 100 درصد وجود ندارد. اگر آی سی اولیه کار میکند آنرا پاک نکنید ، با یک ای سی مشابه برنامه ریزی شده اش
جایگزین کنید.
ضمنا اگر بلوکهای خراب در 10 درصد اولیه نباشد 80-90 درصد کار میکند حتی اگر در وریفای خطا بگیرید.
درود
ممنون از راهنماییتون

لطفا راهنمایی بفرمایید

با سپاس وتشکر

سلیمانی22

VIP+ افتخاری
کاربر
2015-02-09
399
4,606
با عرض سلام وخسته نباشید
در چه صورت از پاک کردن آی سی ناند خودداری شود ؟تا با عیب جدیدی در دستگاه مواجه نشویم
با سپاس وتشکر

سلام
استاد اسدی دوستان به نکات مهمی اشاره کردندیک تجربه هم در ای سی های ناند دارم که در بعضی موارد برای من پیش امده پایه های ای سی را با تیغ جراحی به ارامی تمیز کردم وبعد از شستشو فایل را ریختم تو ای سی بدون ارور تا اخر پروگرام مشکلی پیش نیامد این کار را در هنگام کپی برداری ای سی هم انجام دهید بایدپایه های ای سی را خیلی تمیز کنی تا فایل ناقص کپی برداری نشود.

آخرین ویرایش:
بالا