آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

در خواست طراحی pcbاز کاربران محترم

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

ELECTEROALFA

کاربر
2009-09-11
28
165
سلام دوست عزیز
من زیاد اقرار نمی کنم بلدم یا نیستم ولی حاضرم در طراحی pcB مداراتون به نحو احسن کمک کنم
شماره من /////////////////
ایمیل من///////////////////////

خوشحال میشم کمکی بکنم

آخرین ویرایش توسط مدیر:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: gadraj

Masoud_Y

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2007-05-30
1,379
7,185
لطفا اگه کسی طراحی pcb رو کامل وارده یه کلاس بذاره و اونو در انجمن اموزش بده مثلا از مدارات ساده و ابتدایی تا مدارات بزرگتر
در نتیجه طرفداران زیادی خواهد داشت

majid_tech

کاربر vip
vip
کاربر
لطفا اگه کسی طراحی pcb رو کامل وارده یه کلاس بذاره و اونو در انجمن اموزش بده مثلا از مدارات ساده و ابتدایی تا مدارات بزرگتر
در نتیجه طرفداران زیادی خواهد داشت

سلام من آماده همکاری هستم البته با نرم افزار پروتئوس

Masoud_Y

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2007-05-30
1,379
7,185
سلام من آماده همکاری هستم البته با نرم افزار پروتئوس

با سلام و تشکر از شما دوست محترم
لطفا با اجازه مدیران و در قسمت اموزش الکترونیک و در یک تایپیک مجزا فعالیت خودتون رو شروع کنید مثلا اموزش گام به گام طراحی نقشه pcb مدارات الکترونیک

ELECTEROALFA

کاربر
2009-09-11
28
165
سلام من هم آماده همکاری با شما هستم
منم با پرتوس . البته پروتل هم بلدم چون حرفه ای هست و برای مبتدی ها خوب نیست پروتس عالیه

ELECTEROALFA

کاربر
2009-09-11
28
165
SAFYEجان اینم PCB مدارات ببین خوب در اومده اگه از طرز قرار گیری و حجم مدار خوشت نیاد اندازه جعبه رو بگو من به تناسب آن طراحی کنم . در ثانی برای طراحی PCB مقدار قطعات لازمه تا اندازه طرح قطعه معلوم شه
دانلود فایل پروتوس http://rapidshare.com/files/278617132/ELECTERIC_DAZER.rar.html

اندازه فیبر 67.5 * 65.5 میلیمتر
ترانزیستورها روی صفحه آلومنیومی به اندازه که رو طرح است سوار و از هم به وسیله واسر سیلیکون و میکا ایزوله میگردند.
زیر صفحه آلومینیومی اسپیسر 1 سانت بسته شود تا صفحه الومینومی از فیبر بالا نگه داشته شود تا با قطعات زیرین اتصال پیدا نکند

1252776467.bmp

آخرین ویرایش:

gadraj

معاون مدیر کل
معاونت انجمن
2007-05-09
5,023
106,555
با سلام :
و با تشكر از تمامي دوستان كه در مورد اين تاپيك اعلام امادگي و همكاري كرده اند .
يك تاپيكي در بخش اموزش گام به گام كه مخصوص طراحي pcb مدارات با نرم افزار هاي پروتل و پروتيوس و.... باز ميكنم و بنده نيز در حد توان و ايجاب وقت در خذمت شما دوستان خواهم بود اميدوارم با شركت شما دوستان تاپيك گرم و موفقي را داشته باشيم .
با تشكر .
موفق باشيد .

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا