آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

در خواست راهنمایی از دوستان در خصوص دیاگ ایران خودرو

ali_r714

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2008-08-25
404
2,338
خراسان رضوی
دوستان شنیدم در نمایندگی ایران خودرو پژو 206 را از طریق یک پورت که زیر داشبورد یا در کاپوت است پرو گرام میکنند کسی مطلبی در این مورد می داند که آیا از این طریق میشود ایسی کیلومتر رو هم پروگرام کرد یا نه؟

ali m.g

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
کاربر
2008-01-04
1,869
11,843
TEHRAN
دوستان شنیدم در نمایندگی ایران خودرو پژو 206 را از طریق یک پورت که زیر داشبورد یا در کاپوت است پرو گرام میکنند کسی مطلبی در این مورد می داند که آیا از این طریق میشود ایسی کیلومتر رو هم پروگرام کرد یا نه؟

موفق باشید

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: قیصر

ali_r714

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2008-08-25
404
2,338
خراسان رضوی
علی آقا من این قسمت رو نگاه کرده بودم اما جون بسته شده نتونستم پست بزنم
بعد هم میخواستم بدونم از این راه هم میشود یا نه چون یک نفر گفت در نمایندگی اطلاعات را از این راه با ماشین تبادل میکنند ( 206 تیپ 6 )

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: قیصر

digital84

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
vip افتخاری
کاربر
2006-10-03
376
4,979
اصفهان
ببینید علی آقا در زیر داشبور بهتر بگیم تابلو برق پژو یا همون bsi وجود داره که داخل اون آی سی ایپرومی وجود داره که اطلاعات کد کلید و کیلومتر و خیلی چیزهای دیگه داخل اون ثبت میشه و دائو با پانل کیلومتر هم دذر تماس هست بطوری که شما اگه یک bsi نو بجای اون قرار بدید اطلاعات پانل کیلومتر روی اون ضبط میشه و بالعکس اگه پانل کیلومتر رو نو کنید دقیقا همون اطلاعات روی پانل ثبت میشه به همین خاطر برای کم کردن کیلومترهای پژو 206 حتما باید ابتدا تغییراتی در اطلاعات bsi داده بشه و بعدا مقدار کیلومتر ثبت شده در پانل کیلومتر رو کم کرد تا هر دو باهم به اصطلاح مچ بشن والا با مشکل روبرو میشین در ضمن بله از طریق پورت هم امکان پذیره ولی احتمالا دستگاه گرون قیمتی از آب در خواهد آمد
موفق باشید

ali_r714

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2008-08-25
404
2,338
خراسان رضوی
ببینید علی آقا در زیر داشبور بهتر بگیم تابلو برق پژو یا همون bsi وجود داره که داخل اون آی سی ایپرومی وجود داره که اطلاعات کد کلید و کیلومتر و خیلی چیزهای دیگه داخل اون ثبت میشه و دائو با پانل کیلومتر هم دذر تماس هست بطوری که شما اگه یک bsi نو بجای اون قرار بدید اطلاعات پانل کیلومتر روی اون ضبط میشه و بالعکس اگه پانل کیلومتر رو نو کنید دقیقا همون اطلاعات روی پانل ثبت میشه به همین خاطر برای کم کردن کیلومترهای پژو 206 حتما باید ابتدا تغییراتی در اطلاعات bsi داده بشه و بعدا مقدار کیلومتر ثبت شده در پانل کیلومتر رو کم کرد تا هر دو باهم به اصطلاح مچ بشن والا با مشکل روبرو میشین در ضمن بله از طریق پورت هم امکان پذیره ولی احتمالا دستگاه گرون قیمتی از آب در خواهد آمد
موفق باشید
چون این ماشین هنوز نو است (واقعا صفر است ) . من نمیخوام به ترکیب اون دست بزنم
میتوانید برای من یک لطف کنید و اطلاعاتی در مورد هزینه این کار به من بدهید ببینم می ارزد یا نه؛ چون مشتری دارم و ریسک نمیخوام بکنم

digital84

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
vip افتخاری
کاربر
2006-10-03
376
4,979
اصفهان
چون این ماشین هنوز نو است (واقعا صفر است ) . من نمیخوام به ترکیب اون دست بزنم
میتوانید برای من یک لطف کنید و اطلاعاتی در مورد هزینه این کار به من بدهید ببینم می ارزد یا نه؛ چون مشتری دارم و ریسک نمیخوام بکنم

والا توی اصفحان مبلغ بین 25 تا 35 هر کسی تیغش ببره میگیره خودش کم میکنه نیاز به ریسک هم نداره شما اگه ادواتتون جور باشه مشکلی ندارین البته بدترین ریسک زمانی هست که شما از اطلاعات هر دو آی سی بک آپ تهیه نکرده باشین در مورد اینکه شما نخواین به ترکیبش دست بزنین من میگم به هر حال باید آی سی ها از روی مدار آزاد بشن یا توسط گیره های ظریف به پروگرامر متصل بشن تا اطلاعات خونده و نوشته بشه جز اینکار هم چیزه دیگه ای هم به نظرم نمیرسه

digital84

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
vip افتخاری
کاربر
2006-10-03
376
4,979
اصفهان
استاد گرامي ببينيد من اين دو فايل را درست كم كرده ام ممنون

دوست عزیز این فایلها هیچکدام سالم نیستند و اطلاعاتشون مورد داره چون نه با 206 ست هستند و نه با پراید من فکر میکنم من در آوردی اطلاعات رو تغییر دادین نه .!!

sardar shams

کاربر
2008-01-05
132
537
قوشاچاي
فايل ايپرام پژو 405

استاد گرامي ببخشيد كه دوباره مزاحم شدم ببينيد كدام يك از اين فايلهابراي24900 كيلومتر براي پژو 405 درست است

پیوست‌ها

ali m.g

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
کاربر
2008-01-04
1,869
11,843
TEHRAN
ایپرام و..........206-405-406و....

باسلام

آقا مهدی عزیز

من فایلهای اصلی ایپرام وفلش وbsi و باز کردن اون قسمتهای کیلومترها وبه تعدادی از فایلهاکه آشنا نیستم و..........206-405-406و....

راحتی با لینک راپیت شیر

دارم . اگر نیازه وبدرد میخوره آپ کنم

( البته باتوجه به صلاحدید خواستم آپ کنم)

موفق باشید

آخرین ویرایش:
بالا