آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

اخبار: درخواست کمک مهندس صدیقی از سوی اساتید برجسته و اعضای اتحادیه صنف کامپیوتر و دیگر عزیزان حاظر در سایت

yaghob20

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-12-07
600
2,865
سلام مهندس
موضوع شكايت بايد ببينيد چيه
دليلش فكر مي كنم به اشتراك گزاشتن جزوه هاي آموزشگاه هاي ديگه به صورت رايگان در اينترنت باشه
كه بنده چند بار به شما هشدار داده بودم
اگر دليلش نوشتن كتاب است
كه باز بايد ببينيد دليل شكايات چيست
واظح تر توضيح بديد تا شايد بشود كاري كرد
موضوع بايد از لحاظ حقوقي برسي شود

MGNBUTCHER

کاربر
2014-02-28
103
149
38
با سلام هیچ عیبی توی کار ایشون نمیبینم,دلیل اینکه علیه شما قد علم کردن 2 علت داره:
1-میخواهند شاگردانی که تحویل میدهند عاری از اطلاعات باشند.
2-اینکه همیشه وابسته بهشون باشی هر تعمیری رو ببری پیششون و نشون بدن که بلدن(چون چیزی به شما یاد ندادن)
اگر نگرانن شاگرداشون کم بشه خیالشون راحت از بین 50 نفری که ثبت نام میکنن 2 الی 3 نفر واقعا یک چیزی در میان که اونم به خاطر علاقشون به این کاره
چون برای این کار 3 عامل رو باید داشته باشی:1-علاقه و پشتکار 2-حوصله زیاد و اعصاب قوی 3-اطلاعات به روز باشه و خلاقیت
که خیلی ها ندارند,
مهندس هر وقت کتابتون چاپ شد خبر بدین برم بگیرم:yes:
خدا یارو یاورتون باشه

farzad_yousefi

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2011-02-01
829
4,580
سراسیاب ملارد(کرج)
با سلام مهندس شما كامل توضيح بديد تا كامل متوجه بشيم موضوع چيه

در مورد جزوه هم اينو بگم كه جزوه نوشتاري رو هر جا بخوان ميتونن انتشار بدن مگه توافق ژنو هست كه كسي ندونه چيه ...مگه اموزشگاه هاي ما تخم دو زرده ميزارن بي سوادترين ادم ها در همين به اصطلاح اموزشگاه ها هستن و اسم استاديرو يدك مي كشن .... يا مگه اين به اصطلاح اموزش گاهها چي ميگن كه كسانه ديگه نميدونن

آخرین ویرایش:

amer007

VIP+ افتخاری
کاربر
2015-02-21
962
3,235
IRAN IN MY HEART
سلام دوست عزیز دلبندم
ازینکه در راه آموزش هموطنامون تلاش کردین بی نهایت از حضرتعالی به نوبه خودم سپاسگذارم ولی دلیل اعتراض آموزشگاها رو متوجه نشدم ؟؟؟
آیا شما در آموزشاتون به اسناد آموزشی اونا استناد کردین ؟؟؟
لازم بذکر است بنده حقیر مربی آموزش فنی وحرفه ای هستم وبا آموزشگاهای آزاد در ارتباطم لطف کنید بیشتر توضیح بفرمایید تا بنده حقیر کمترین
در صورت توان کمکتون کنم %

pese

کاربر
2013-05-26
257
1,548
اصفهان
www.servicekaran.ir
سلام
دلیل شاکی بودن ان ها فقط تلاش من برای نوشتن کتاب بوده متاسفانه یک تا دو آموزشگاه که یکی از آن ها در داخل شهر خودم هست و یکی دیگر هم زیاد با من کاری نداره و توسط آموزشگاه دیگر متاسفانه علیه من تشویق شده است.
دلیل اصلی جزواتی که من گذاشتم نیست چون جزواتی که من گذاشته بودم قبلا هم در چند سایت دیگر بوده و جزوه های دست نویس هم زیاد کارایی نداره دلیل اصلی این است که چرا من می خواهم تلاش کنم و یک کتاب کامل از تعمیرات سخت افزار را در بازار به اشتراک عموم بگذارم.

متاسفانه آموزشگاهی که داره دیگر آموزشگاه ها را علیه من ترغیب می کنه خودش تا به امروز زیر سوال است و مدارکی هم که صادر می کنه معلوم نیست اعتباری داره یا نه حتی تا دو سال پیش هم خبر تخلف این اموزشگاه در سایت شبکه خبر منتشر شد و مداراکش هم موجود هست .

من خودم تا آنجا که بتوانم دوست دارم موضوع خیلی ارام حل شود ولی چنانچه آن ها روی درخواستشون پا فشاری کنند من هم با مدارکی که علیه ان ها دارم قطعا آشکار می کنم. متاسفانه این آموزشگاه خودش داره از اسم چند از انستیتو های معروف کشور سو استفاده می کنه
من نه از این ها ترسی دارم و نه دلنگرانی چون چیزی که متعلق به من هست و خودم براش زحمت کشیدم را به اسم کسی دیگری صادر نمی کنم.

البته چیز خاصی هم تا حالا ننوشتم بیشتر مباحث الکترونیک عمومی بوده که کتاب ها و مقالاتش و توضیحات در بازار و اینترنت هست و چیز انحصاری نیست.
ان شالله مشکل را بتوانم به زودی حل کنم.
قانون حق را به من می دهد ولی من دوست دارم موضوع را به صورت دوستانه حل کنم تا خدای نکرده ضرری به کسی نرسد.
همین که شما دوستان شاهدین من هستید که در این چند سال من در عرصه تعمیرات سخت افزار در بستر اینترنت فعالیت داشتم و با این تاپیک به من روحیه می دهید کافیست من سال هاست که داشتم برای کسب تجربیات و ایجاد مقالات سخت افزاری تلاش می کردم و یک دفعه به اینجا نرسیدم و این امر کاملا مشخص هست و بر کسی پوشیده نیست
با تشکر از همه دوستان

sam21

VIP+ افتخاری
کاربر
2007-10-06
1,373
12,601
World eye
www.rasa-shop.blogfa.com
سلام

قدرت انسانهای امروزی به جیبشون هست اما نمیدانند که نمیشه خدارو خرید و خدا شاهده که شما حق باشید یا نا حق

و جزای خوب و بد را او قسمت تو خواهد کرد وهیچ وقت هم از بنده عاجز خدا درخواست کمک نکن به او تکیه کن

AMD

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2013-06-28
10,548
40,206
تهران
جناب مهندس اگر شما از جزوات آموزشگاه برای نوشتن کتاب استفاده کردید . با توجه به حق مولف میتونند از شما شکایت کنند . شما بهتره قبل از دادگاه رضایت شاکی رو بگیرید . چون به احتمال زیاد به جریمه سنگین یا مجازات دیگه محکوم میشید که ابدا به صلاح شما نیست .

بالا