آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

درخواست کمک فوری

tondarshoja

کاربر
2010-08-01
7
6
با سلام خدمت دوستان عزیز.مشخصات یک ژنراتور را به صورت زیر در اختیار دارم و لی نمیدونم تو بازار به چه اسمی دنبال این ژنراتور بگردم.مثلا بازاریا که نمی دونند آلترناتور چیه.با این حال لطفا به مشخصات زیر وجه کنید و بگید که رفتم پیش یه فروشنده بگم که چی نیاز دارم.خیلی ممنونم
The generators for our S-series turbines are permanent magnet generators.

The S594 generator specs:

4.5 kW rated (peak)
473 VAC
54 Hz max frequency
6.96 A
3 phase
300 RPM max
Class H insulation
NEMA 4X enclosure
60 degrees C max ambient temperature

gadraj

معاون مدیر کل
معاونت انجمن
2007-05-09
5,023
106,558
با سلام خدمت دوستان عزیز.مشخصات یک ژنراتور را به صورت زیر در اختیار دارم و لی نمیدونم تو بازار به چه اسمی دنبال این ژنراتور بگردم.مثلا بازاریا که نمی دونند آلترناتور چیه.با این حال لطفا به مشخصات زیر وجه کنید و بگید که رفتم پیش یه فروشنده بگم که چی نیاز دارم.خیلی ممنونم
The generators for our S-series turbines are permanent magnet generators.

The S594 generator specs:

4.5 kW rated (peak)
473 VAC
54 Hz max frequency
6.96 A
3 phase
300 RPM max
Class H insulation
NEMA 4X enclosure
60 degrees C max ambient temperature
سلام :
اين مشخصات كه گذاشتين فكر كنم مشكل داره :
ژنراتورها معمولا يا 1500 دور هستند و يا{ ندرتا 3000} دور در دقيقه كه شما 300 دور گذاشتين .
منظور از توربين {ژنراتور ابي {كه توسط فشار اب ميگرده }} هستش ؟؟؟ در اين صورت يك ژنراتور انحصاري خواهد بود {مخصوصا همون 300 دور } و بايد با شركت هاي توليدي مكاتبه كنيد .
اگر از اين گزينه ها صرف نظر كنيد دنبال يك ژنراتور سه فاز 5 كيلوواتي بگرديد و خلاص ....
موفق باشيد .

tondarshoja

کاربر
2010-08-01
7
6
سلام :
اين مشخصات كه گذاشتين فكر كنم مشكل داره :
ژنراتورها معمولا يا 1500 دور هستند و يا{ ندرتا 3000} دور در دقيقه كه شما 300 دور گذاشتين .
منظور از توربين {ژنراتور ابي {كه توسط فشار اب ميگرده }} هستش ؟؟؟ در اين صورت يك ژنراتور انحصاري خواهد بود {مخصوصا همون 300 دور } و بايد با شركت هاي توليدي مكاتبه كنيد .
اگر از اين گزينه ها صرف نظر كنيد دنبال يك ژنراتور سه فاز 5 كيلوواتي بگرديد و خلاص ....
موفق باشيد .

سلام خیلی ممنونم که پاسخ دادین ولی اگه به جمله زیر توجه کنید نوع ژنراتور دی سی هست چون ژنراتور با آهنربای دائمی ذکر شده

generators for our S-series turbines are permanent magnet generators
فکر میکنم یه چیزی مثل دینام دوچرخه باشه .مشکل من همینه که تو بازار ژنراتور با آهنربای دائمی یا آلترناتور رو چطور به طرف بفهمونم.در ضمن توربین بادی مقیاس کوچک هست که به صورت مجزا از شبکه سراسری تولید انرژی رو انجام میده چون دور توربین کم هست.اگه ژنراتوری برای توربین بادی مقیاس کوچک در نظر دارین لطفا نوعش رو ذکر کنید.با تشکر

آخرین ویرایش:
بالا