آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

درخواست کمک فوری! مشکل نبود صدا با وجود نصب کارت صوتی

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

tahaali9095

مدیر تعمیرات مانیتور LED ، LCD ، CRT و پلاسما
مدیر تالار
2012-01-26
4,611
26,870
مشهد
یکی کمک کنهه:sadwalk::sadwalk:

یکی کمک کنهه:sadwalk::sadwalk:

با سلام
شما در قسمت Device manager نگاه انداخته مطمئنا روی درایور کارت صدا با اینکه نصب شده آیکن زرد رنگ با علامت تعجب وجود دارد (عدم نصب کامل درایور صدا).
در ضمن مسیر زیر هم مطالعه شود.
http://www.irantk.ir/showthread.php?t=43970

A.R.T

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-04-14
3,172
46,420
ایران
درود
قبل از هر کاری توصیه های دوستان و مهندس M.Reza9090 را بکار بگیرید
دوم جامپرهای روی مادربرد مربوط به قسمت صدای جلوی کیس مطمئن شوید در جای خوذش قرار داره( دو عدد جاممپر روی قسمت اول و سوم باید باشه)
اگه هیچ یک از موارد ذکر شده جواب نداد باید چیپ صدا تعویض شود

msh.27

کاربر vip
vip
کاربر
2012-09-06
246
832
تهران
سلام دوستان...
شديدا ب كمك نياز دارم...
ويندوزمو عوض كردم ولي سي دي نصب كارت صدامو گم كردم... ميتونيد كمكم كنيد ك چجوري كارت صدارو نصب كنم؟؟ قابل دانلود شدن هس؟؟؟
اينم مدل مادربوردمهP5GPL-X SE
درودنرم افزار درایور چکر نسخه فری شو دانلود کن باهاش یه اسکن بگیر بعد خودش درایور های مورد نیاز رو دانلود میکنه

daneshrooz

کاربر
2013-10-06
305
471
خوزستان
سلام دوست عزيز آيا كارت صوت آمبورده (روي مادر بورد نصب هست) يا ازكارت جداگانه استفاده ميكنيد، اگرازكارت جداگانه استفاده ميكنيد بايد از قسمت (ديواس منجر)كارت صوت آمبوردراغيرفعال كنيد، در غير اينصورت راحت ترين راه استفاده از auto driver هست كه توي بازار راحت گير مياد

arsa-pc

کاربر vip
کاربر
2013-09-14
111
335
سلام دوست عزیز همچین مشکلی برام پیش اومده بود وچون کارت گرافیک دستگاه HDMIساپورت میکرد خروجی صدا افتاده بود رو HDMIگرافیک.به کنترل پانل برو قسمت SOUND AND AUDIO خروجی صدا تو قسمت AUDIO باید رو چیپ صدا باشه نه به اسم HDMI AUDIO

مهدی امجدی

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2009-12-25
2,476
19,507
ایران
سلام دوستان
من امروز سیستم دوستمو که بالا نمی اومد از فرط ویروس ، ویندوز جدید خودمو نصب کردم ویندوز اکس پی سرویس پک دو رو !
همین سی رو در همیشه به سیستم خودم نصب میکنم و مشکلی پیش نمیاد
اما تو سیستم دوستمم بعد از نصب کارت صوتی بازم صداش در نمیاد ! اهنگ توی مدیا هم پخش نمیشه ! اما تو کا ام پلیر پخش میشه اما صدا نداره !
نمیدونم این مشکل رو چطوری میتونم حل کنم خیلی ممنون میشم زودتر راهنماییم کنین#$V686:smilie_help:
با درود
کاربر گرامی ، لطفا تصویر آواتار را تعویض کنید قوانین انجمن را هم مطالعه فرمایید
موفق باشید

m-reza

کاربر
2009-07-09
6
21
جهرم
سلام دوست عزیز در بعضی از سیستمها این مشکل بوجود می آید اگر قسمت صدای شما بر روی مادربرد میباشد و هانبرد است مشکل شما با نصب ویندوز XP SP3 سرویس پک 3 صدای شما بصورت اتوماتیک کامل نصب میشود

جهان90

کاربر
2011-04-20
4
7
سلام دوست عزیز سه نکته هست کنترل کن :1-اگه مادربردایسوزه دوباره درایورها رونصب کن (مادربرد.گرافیک.صداو...)2-روی علامت بلندگو دبل کلیک کن ببین خروجیها قطع نباشن3-مطمئن شو خروجی اسپیکرهاوبرقشون وصل باشه درضمن هر درایوری که نصب میکنی ریستارت کن

golden12

کاربر vip
کاربر
2009-03-24
12
18
با سلام
جواب تمامی دوستان رو مطالعه کردم. ولی اگه دوستان دقت می کردند مشکل خیلی راحت تر و زودتر حل می شد. شما اشاره کردید از همون سی دی استفاده کردید که برای خودتون استفاده می کردید و این ایراد کار شما بود هر سیستم درایور خاص خودش رو داره که باید با اون نصب بشه حالا شاید روی سیستم دوستتون نصب شده ولی سازگاری نداره و یه اشتباه سیستمی هستش.
بهترین راه حل ممکن دانلود و نصب درایور از سایت سازنده مادربرد می باشد در غیر اینصورت ناچارا از سی دی های مجموعه درایور موجود در بازار استفاده نمایید.
امیدوارم تونسته باشم کمکتون کرده باشم.
یاحق

ajan

VIP+ افتخاری
کاربر
2012-12-21
515
1,472
ایران عزیزم
سلام دوستان و همکاران خوبم

من این حرف های را با سند و اعتبار می نویسم و جواب می دهیم به سوالات بالا عزیزان تور خدا یک سی دی فول درایور خیلی قوی Solution 12
فول درایور خیلی قوی Driver Pack Solution 12

از با زار تهیه کنید و دیگر مشگل داریور صوتی گرافیگی و مشگل صدا و تصویر در کامپیوتر شما حل می شود

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: قیصر
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا