آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

درخواست کمک برای رفع عیب خودروی L90تک گانه

nanosavalan

کاربر
2014-01-06
145
324
ایران
سلام دوستان خودروی نامبرده با خطای (پردازنده مرکزی باکدDF038) بدکارمی کند مثل آنکه استپرموتور گیر کرده ویا زاویه دریچه گاز بیش از مقدار استاندارد است درحالیکه سیم کشی سالم وتمام مقادیر درست است آیا با دانلود ویا مقداردهی اولیه این مشکل حل می شود یا نه؟چون فایلشو ندارم لطفا یاری فرمایید

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: pps2011

nima9999

کاربر vip
کاربر
2007-10-23
20
26
ساری
خطای فوق مربوط به کالیبراسیون فشار در ریل سوخت وانژکتور می باشد.1-برنامه ریزی مجدد ecu درمرحله2-بررسی انژکتورها وریل سوخت(تعویض صافی بنزین؟)

nanosavalan

کاربر
2014-01-06
145
324
ایران
سلام - ایسیو رابازکردم یکی ازدیودهای کنار ایسی رگلاتور مثل آنکه می خواسته بسوزه چون کنارپایه هایش سوخته بودبعدازتعویض آیسی 200bbرا برداشته وبا پروگرامر هرکاری کردم نتونستم پاک ویا برنامه دیگری روش نصب کنم مجبورشدم با یک ایسی نو بدون کد کنم حالا ماشین
بدون خطاکمی پرگازکار می کندچون برنامه مقداردهی اولیه ندارم آیاروشی برای مقداردهی وجود دارد؟

pc-isar

مدیر تعمیرات خودرو
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2009-05-16
819
5,326
ايران
سلام دوست عزيز زمان برنامه ريزي ايسي فلش حتما پايه ها صاف و تميز شود زيرا در برنامه ريزي يا زمان مقايسه با بافر خطا ميدهد و اگر از tnm استفاده مي نماييد حتما به اخرين ورژن سايت اپديت نماييد زيرا tnm در ورژن هاي قديم با اين گونه فلش ها زياد مشكل دارد و بعد از برنامه ريزي حتما مراحل تعريف استپر موتور انجام شود
مراحل تعريف
سوئيچ 15 ثانيه روشن
سوئيچ 15 ثانيه خاموش
سوئيچ 15 ثانيه روشن
سوئيچ 15 ثانيه خاموش
سوئيچ 15 ثانيه روشن
بعد خودرو روشن تا به حالت نرمال برسد
موفق باشيد

بالا