آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

سوال: درخواست کمک برای تعمیر فریزر هیمالیا

i.j007

کاربر
2015-11-27
1
1
سلام. لطفا راهنمایی کنید.
ما یه یخچال فریزر دوقلوی نسبتا قدیمی هیمالیا داریم. الان چند روزه فریزرش در قسمت دیجیتالش ارور f1 میده. فریزر کار میکنه ولی دماشو نشون نمیده و دماشم پایین تر از همیشه هستش. بعد از چند ساعت هم بوق هشدارش به صدا درمیاد که با زدن دکمه قطع میشه. به نمایندگی هم زنگ زدن اومدن دیدن ولی گفتن که از سنسور بردش هستش پیدا نمیشه و رفتن. البته بگم که قبل اینا مشکل با صدای بوق ممتد شروع شد که خودم بالاشو باز کردم و دیدم یکی از فیشاش شل شده و اتصالی داره و سفتش کردم مشکل حل شد ولی بعد از چند ساعت که بسته بودم و داشت کارشو میکرد و دماشم نشون میداد یهو این اروره اومد و بعد اون این مشکل درست شد. در ضمن بعد اینکه از نمایندگی دیدنش باز خودم بازش کردم و توی قسمت برد بزرگترش فیش سنسور رو به یه ورودیه دیگه که خالی بود زدم و دیدم ارور رفت و دما رو هم نشون داد ولی دیدم که کمپرسور داره مدام و بدون توقف داره کار میکنه. نزدیک به ۴ ساعت. چون نمیدونستم نرمالش چقدره و بعد از چن دقیقه یا ساعت باید قطع کنه ترسیدم و دوباره فیشو به جای اولش زدم . حالا تور رو خدا راهنمایی کنید سریعتر . ایراد واقعا از سنسوره یا اون فیشه جابه جا شده بوده و کارکرد کمپرسور طبیعیه؟؟؟؟؟ چیکارش کنم؟؟؟ در ضمن بهم میگید که سنسور برد در بدنه فریزر چطوری باز میشه و کجا هستش؟؟ فقط سیم و فیش خروجیشو میبینم که وارد بدنه فریزر شده

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: bsaeed

م.زبردست

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
یه عکس از داخل کابین بذار ویا دقیقا مدلشو ذکر کن

ارور فریزر هیمالیا
F1 = وجود مشکل در سنسور داخل کابین فریزر
F2 = اتصالی سنسور داخل کابین فریزر
F3 = وجود اشکال در سنسور اوپراتور
F4 = اتصالی سنسور اوپراتور
F5 = کمبود سرما

آخرین ویرایش:

ahmad moradi

کاربر vip
کاربر
2012-02-29
27
31
استان فارس
روی برد هیمالیا کانکتور ها رنگ دارن اگه روی رنگ خودش باشه جاش درسته اگه عکس هم بذاری بهتر میشه راهنمایی کرد

بالا