آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

درخواست نقشه تلفن و فکس فقط در اين تاپــــــــيک

arash_bax60

کاربر
2011-11-14
4
11
پاسخ : نقشه و راهنماي سرويس تلفن و فکس هاي پاناسونيک | Service Manual and Schematic Diagram for Panasonic Fax Machine - Phone

با سلام خدمت اساتید محترم
اگه امکان داره شماتیک kx-a36a آپ کنید یا اگه موجود نیست روش حل مشکل کلیدهاشو آموزش بدین
قبلا از لطفتون ممنونم و موفق باشید:thumbsup:

Service Manual

D e b u g g e R
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-06-19
13,696
176,896
iRanTK.iR
پاسخ : نقشه و راهنماي سرويس تلفن و فکس هاي پاناسونيک | Service Manual and Schematic Diagram for Panasonic Fax Machine - Phone

با سلام خدمت اساتید محترم
اگه امکان داره شماتیک kx-a36a آپ کنید یا اگه موجود نیست روش حل مشکل کلیدهاشو آموزش بدین
قبلا از لطفتون ممنونم و موفق باشید:thumbsup:

سلام

KX-A36A شماره باتري هست نه مدل گوشي ؟

Panasonic KX-A36A.jpg

ضمنا يک تاپيک براي درخواست نقشه وجود داره و اگر هم قصد مطرح کردن مشکل را داريد بايد يک تاپيک مستقل ايجاد کنيد .

arash_bax60

کاربر
2011-11-14
4
11

ممنون از راهنمایی . کاملا درست من به اشتباه مدل باطری رو تایپ کردم . مدل مورد نظرم kx-tc2000bxb . ببخشید که اینجا مطرح کردم . در واقع تجربه وب ندارم و نمیدوونم تاپیک جدید چجوری میسازن. بازهم ممنون از لطفتون. پیروز باشید.

alireza geram

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2007-09-04
230
825
پاناسونیک کاشان

دوست عزیز این مدل گوشی چیز خاصی نداره که نیاز به کاتالوگ داشته باشه لطفا بفرمایید چه مشکلی دارید تا بتونیم برات رفع کنیم.

arash_bax60

کاربر
2011-11-14
4
11

دوست عزیز این مدل گوشی چیز خاصی نداره که نیاز به کاتالوگ داشته باشه لطفا بفرمایید چه مشکلی دارید تا بتونیم برات رفع کنیم.
با سلام و ممنون از توجهتون.
مشکل گوشی بنده عدم کارکرد کلیدهای 1 تا 9 . باقی کلیدها کار میکنند . اگه راهنماییم کنید ممنون میشم .

جمشيدا

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2009-03-13
4,050
19,275
تهران - ساوه

مشکل گوشی بنده عدم کارکرد کلیدهای 1 تا 9 . باقی کلیدها کار میکنند . اگه راهنماییم کنید ممنون میشم .
دوست عزيز منظور از عدم كاركرد صحيح دكمه ها همه كليد ها است يا مثلا 3 يا 8 .....
ببينيد بر روي برد صفحه كليد شكستگي يا به احتمال زياد كثيف بودن به چشم ميخورد
:32000000:

~H03in~

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-08-20
899
7,085

با سلام
داداش برای اینکه نظم سایت رعایت بشه تو لینکه زیر جوابتو میدم اینجا بخش نقشه و راهنما هستش.شما میتونی سوالتونو تو اون بخش مطرح کنید.
http://www.irantk.ir/irantk113-21/ پست 206

آخرین ویرایش:

eftekharb

کاربر
2011-11-17
1
3

سلام باعرض خسته نباشيد من نقشه تلفن بي سبم پاناسونيك مدل kx-tc1743bرا لازم دارم مخصوصا Handset اگر مي توانيد دراختيار من قرار دهيد

mastam

کاربر vip
کاربر
2010-01-15
182
1,131
خنج
با سلام خدمت دوستان
سرويس منوال تلفن پاناسونيك مدل kx-tg1803bx رو ميخواستم دوستان لطف كنيد برام اپلود بفرماييد.

بالا