آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

درخواست نحوه کار با امولاتور cpu

farzad_yousefi

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2011-02-01
829
4,580
سراسیاب ملارد(کرج)
سلام دوست گلم من همیشه عاشق این بودم که علم هر چند ناقص خودم رو به دوستان انتفال بدم
.من این پستو شخصا نوشتم تا دوستان با امیلاتور اشنا بشن .این پست 150 بازدید داشته ولی 10 تشکز ایا این مطلب پرایوت که در اینترنت نمونش نیست و به تعمیر کاران کمک فراوان میکنه ارزش نداره
ولی همچنان مخلص شما هستم و تا اخر عمر تو این سایت می مونم و می نویسم شب خوش

آخرین ویرایش:

Yek.Doost

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-04-07
1,976
32,477
اهواز
دوست با صفا سلام
خسته نباشید
این همه اسمش رو شنیده بودم ولی نمیدونستم چه کار میکنه

الان دقیقا فهمیدم چه میکنه
دمت گرم
قیمتش چنده و برای چه سی پی یو هایی باید بیشتر به کار بگیریم ؟
بهترین مارکش ؟
و در آخر هر کجا مطلب مهم و ارزنده ای داشتید میتونید کمی از پست رو مخفی کنید تا طرف مجبور بشه و کلید تشکر رو بزنه
مثل این
[hide]:11681:[/hide]
موفق باشید

farzad_yousefi

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2011-02-01
829
4,580
سراسیاب ملارد(کرج)
دوست با صفا سلام
خسته نباشید
این همه اسمش رو شنیده بودم ولی نمیدونستم چه کار میکنه

الان دقیقا فهمیدم چه میکنه
دمت گرم
قیمتش چنده و برای چه سی پی یو هایی باید بیشتر به کار بگیریم ؟
بهترین مارکش ؟
و در آخر هر کجا مطلب مهم و ارزنده ای داشتید میتونید کمی از پست رو مخفی کنید تا طرف مجبور بشه و کلید تشکر رو بزنه
مثل این
hidden content may not be quoted
موفق باشید

سلام دوست گلم ممنون بابت حسن نیت شما بله این نکته شما رو می دونستم ولی یک بار این کار رو کردم یکی از دوستان گفت بابت این کار نباید تقاضای تشکر کنیم
من هم گفتم مطلب می نویسم اگر دوستان خواستن تشکر کنن ولی دوستان فقط خواننده هستند

ولی در مورد مار کها بگم که دقیقا مثل سی پی یو هست در دو مدل اینتل و ای ام دی و و دوباره اینتل تقسیم می شه به چند مدل مثل 478 775 و غیره و ای ام دی هم به این صورت

mostafa@racer

کاربر
2008-02-14
71
207
با سلام و خسته نباشید خدمت دوستان
آیا خاموش بدون چراغ INIT به بایوس هم ربط داره یا کلا خاموش بدون هرکدام از چراغ ها، بعد می خواستم بدون که وقتی مادربرد رو روشن می کنیم باید کل چراغ ها روشن باشه یا وقتی مادربرد خاموشه، چون بعضی از مادربردها رو وقتی روشن می کنم فقط همین 9 LED معرفی شده روشنه بعضی هم تمام چراغ ها کدام صحیح است؟
با تشکر

mostafa@racer

کاربر
2008-02-14
71
207
با سلام و خسته نباشید خدمت دوستان
آیا خاموش بودن چراغ INIT به بایوس هم ربط داره یا کلا خاموش بودن هرکدام از چراغ ها، بعد می خواستم بدون که وقتی مادربرد رو روشن می کنیم باید کل چراغ ها روشن باشه یا وقتی مادربرد خاموشه، چون بعضی از مادربردها رو وقتی روشن می کنم فقط همین 9 LED معرفی شده روشنه بعضی هم تمام چراغ ها کدام صحیح است؟
با تشکر

منبع : http://www.irantk.ir/showthread.php?t=32658&page=2#ixzz2cc73MVkO

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: masoud_n
سلام دوست عزیز من یک پک کامل توی یک سایت دیدم که داره می فروشه امیلایتور رم هم موجوده به نظر شما ارزش خریدش داره قیمتش هم صد تومن هست در ضمن من تعمیر کار لپ تاپ هستم
با تشکر فراوان :untroubled:

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: masoud_n

aryakorush55

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
باسلام

دوست عزیز با تشکر از اساتید خصوصا جناب یوسفی ولی عاقلانه تر اونه که اصلا از این مدلها استفاده نکنید چون عملا بیهوده و کارکردش بسیار ضعیفه موفق و پایدار باشید

aryakorush55

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
سلام

دوست عزیز این تستر سوکت cpu در مدلهای CPU Socket LED Tester
( CPU BUS LED Tester 478 - CPU BUS LED Tester 775 - CPU BUS LED Tester AM3 - CPU BUS LED Tester 1155 - CPU BUS LED Tester 1156 هست , و صرفا در مدلهای نامحدود و به نوع خوده سی پی بستگی داره ولی در جهت تعمیر عملی مین برد باید تجربه کنید موفق باشید

بالا