آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

درخواست مدار ردیاب انتنی

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

IIII

کاربر
2013-03-07
128
276
جل الخالق قند گذاشتی زیر زبونت انوقت قندان تو محوطه حیاط با ردیاب پیدا کردی؟؟ دیگه خرابترش نکن III عزیز

قسم خوردن نداره !! ولی پیدا کرد !! نه که فکر کنین دقیق زد ولی آنتن هارو چند بار تست کردم و به سمت جنس رفت ! البته میتونه علتش نزدیک بودن به جنس هم باشه!!

واینکه آنتن ها ماده ای رو پیدا میکنند که ما به عنوان نمونه در دسته ها قرار میدیم!

من خودم یکی از افرادی هستم که 100 درصد میگم نباید حتی یک دقیقه هم برای ردیاب آنتی حتی بهترین نوعش وقت گذاشت !!

چون هم سخته هم به شدت خطا داره ! تا زمانی که نقطه زن هست چه به ردیاب !

آخرین ویرایش:

masih123

کاربر
2010-07-05
2
2
سلام من این مدارو ساختم میخواستم بدونم نقشه دیود led . دکمه رست و او ولوم در مدار چیه؟ سویچی که برای تغییر فرکانس از نقره به طلا وجود داره از کجا بفهمیم کدومش فرکانسه طلاست کدوم نقره؟

da77

کاربر
2010-04-30
7
21
رد: پاسخ : درخواست مدار ردیاب انتنی

با سلام
من ردیاب آنتنی ترکیه ای را ساختم ال یی دی روشن میشه اما دسته ها تکان نمی خوره به نظر هم سالم است در ضمن ای سی lm 386داغ میشه !مشکل از کجاست ؟در ضمن مدار شماتیک که شما گذاشتید( تر کیه ای نه ) پایه 8-7 آی سی 8038یه هم وصل است ولی در شکل مداری وصل نیست !الطفا راهنمایی کنید
با تشکر[

bad-boy

کاربر
2013-01-11
82
171
زیر اسمون خدا
سلام به همه دوستان
در ابتدا از اساتید محترم بسیار تشکر و قدرانی می کنم از اینکه بی ادعا همه بچه رو راهنمایی کردند و می کنند.
دوستان به حرف و حدیثها که بعضیها ادعا دارن و میزنن گوش ندین.شما اگر روش اپراتوری رو خوب یاد بگیرین و مدار رو درست تهیه کنین میتونین یه دستگاه خوب داشته باشین.اگر تو pcb مشکل دارین از روی شماتیک درست کنین که کار سختی نیست همه چی مشخصه.در ضمن آنتنها رو بدون گیرنده و دستگاه مادر استفاده نکنین که دچار خطا مبشین حتما یه گیرنده دیجیتال به آنتنها متصل کنین .اگر مدارشو ندارین براتون میزارم.من این سیستم رو که با یکم دستکاری ساختم و عالیه.البته باید در زمینه ساخت دستگاه هم تجربه داشته باشین.با عرض پوزش از اساتید محترم که بی ادبی کرده و اضحار نظر کردم.بسازین.نترسین.عالیه
دوست عزیز سلام لطف کنید مدار گیرنده رو هر چه سریع تر در سایت قرار بدین تا ما هم استفاده بکنیم تشکر

abasfarze

کاربر
2013-04-03
6
17
پاسخ : رد: پاسخ : درخواست مدار ردیاب انتنی

با سلام
من ردیاب آنتنی ترکیه ای را ساختم ال یی دی روشن میشه اما دسته ها تکان نمی خوره به نظر هم سالم است در ضمن ای سی lm 386داغ میشه !مشکل از کجاست ؟در ضمن مدار شماتیک که شما گذاشتید( تر کیه ای نه ) پایه 8-7 آی سی 8038یه هم وصل است ولی در شکل مداری وصل نیست !الطفا راهنمایی کنید
با تشکر[

دوست گرامی به دیتاشیت 386 مراجعه کن.به احتمال قوی پایه هارو درست نزدی.من درست کردم البته با یکم تغییر خوب کار میکنه.پاییه 7و8 رو بذار همون طور بمونه و به جایی متصل نکن.در ضمن برای میله ها از مدار فرکانسی استفاده کن تا خطا کمتر بشه.حالا یا ترکیه یا جای دیگه نگران نباشید دقت کنید کار میکنه.

reza vir

کاربر
2011-12-27
21
47
برادر اون دو خروجی که آزاده یکی پالس مربعی داره یکی مثلی که ما فقط از 3 خروجی اونی که مثلثی هست رو استفاده میکنیم .

reza vir

کاربر
2011-12-27
21
47
این مدار از نوع الکترو مغناطیسیه و برای اینکه آنتنها بهتر بار رو بگیرن از ژنراتور استفاده میکنه و این ژنراتور شبیح ساز فرکانس طلا است و نقره است و زمین رو با همون فرکانس میشه گفت بار دار میکنه و از خروجی مربعی و مثلثی نباید استفاده کرد و نیاز به برد آنتن نداره و اطلاعات کامل و دقیقو میتونین از انجمنهای فلزیاب بدست بیارین .

abasfarze

کاربر
2013-04-03
6
17
دوستان از پایه ای که خروجی سیسنوسی داره استفاده کنین.از اون دوتای دیگه که مثلثی و ... استفاده نشه.ازاد بمونه.بسازین و تست بزنین.نترسین.

Mahdi D.A.M

کاربر vip
vip
کاربر
2012-12-14
187
800
استان تهران
با سلام.
من چند وقته این پست رو دنبال میکنم ومی خوام یکی بسازم ولی هرکدوم از دوستان چیزی میگه یکی میگه بدرد نمبخوره یکی میگه خوبه .اگر از دوستان کسی ساخته وامتحان کرده خبر بدهجواب میده یا خیر .ممنون.

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا