آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

درخواست مدار برد و شماتیک و قعطات مورد نیاز ساخت فلزیاب تصویری سه بعدی با عمق کاوش ۷ متر به بالا و قابلیت تفکیک و تشخیص

حمید۵۹

کاربر
2023-07-12
3
3
مازندران ساری
درخواست مدار برد و شماتیک و قعطات مورد نیاز ساخت فلزیاب تصویری سه بعدی با عمق کاوش ۷ متر به بالا و قابلیت تفکیک و تشخیص

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Shamsy

jfrras

مدير انجمن تخصصی الکترونیک
مدیر تالار
2007-04-13
3,099
74,087
48
ایران
درخواست شما قابل انجام بصورت اماتوری وجود نداره . یک مدل کانادایی هست ۲ میلیارد تومن !!!
تا ۸ متر با دقت فوق العاده​

jamal yass

کاربر
2015-03-21
16
4
کرمانشاه
سلام یه مدار دست ساز پیدا کردم شکسته بود و سیم کشی اون ایراد داشت درستش کردم الان خیلی خوب کارمیکنه وبا لوپ سی سانتی دومتر ظرف سی سانتی را میزنه و اگر دقیق سنس بشه بیشتر هم میزنه.نمیدونم ساخت کی بوده وهست دوست دارم مدارش را تهیه کنم.وبه جای عقربه سون سگمنت بزارم که زود تر ازبوق نشون بده.

parsadadashi

کاربر
2022-03-15
8
1
سلام یه مدار دست ساز پیدا کردم شکسته بود و سیم کشی اون ایراد داشت درستش کردم الان خیلی خوب کارمیکنه وبا لوپ سی سانتی دومتر ظرف سی سانتی را میزنه و اگر دقیق سنس بشه بیشتر هم میزنه.نمیدونم ساخت کی بوده وهست دوست دارم مدارش را تهیه کنم.وبه جای عقربه سون سگمنت بزارم که زود تر ازبوق نشون بده.
بزرگواراون فلزیاب مال منه که چندوقت پیش توی محلتون داشتم ردمیشدم ازساکم افتاده بود😚
ازشوخی که بگذریم خواستم بپرسم چه جنسی رودراون فاصله میزنه استیل یا مس؟
حدسم اینه که یکی ازمدلهای TL12000هست،لااقل شماره ایسیها ویاعکس ازروی بردمیذاشتی تاببینیم چه فلزیابیه،اگه تک سمپل باشه به املاح حساس میشه واین یعنی کارایی پایین،یادمون باشه قدرت خوب صرفاشرط لازم برای یک فلزیاب میتونه باشه ولی شرط کافی نیست.
گزینه های مهم‌ دیگه: ثبات وپایداری درحین حرکت،حساس نبودن به سفال واملاح،داشتن بالانس اتوماتیک ویالااقل دستی ساده وقابلیت تفکیکه هرچنددرفلزیابهای نوع pi این مورداخرزیادمورداعتمادنیست.

jamal yass

کاربر
2015-03-21
16
4
کرمانشاه
س
بزرگواراون فلزیاب مال منه که چندوقت پیش توی محلتون داشتم ردمیشدم ازساکم افتاده بود😚
ازشوخی که بگذریم خواستم بپرسم چه جنسی رودراون فاصله میزنه استیل یا مس؟
حدسم اینه که یکی ازمدلهای TL12000هست،لااقل شماره ایسیها ویاعکس ازروی بردمیذاشتی تاببینیم چه فلزیابیه،اگه تک سمپل باشه به املاح حساس میشه واین یعنی کارایی پایین،یادمون باشه قدرت خوب صرفاشرط لازم برای یک فلزیاب میتونه باشه ولی شرط کافی نیست.
گزینه های مهم‌ دیگه: ثبات وپایداری درحین حرکت،حساس نبودن به سفال واملاح،داشتن بالانس اتوماتیک ویالااقل دستی ساده وقابلیت تفکیکه هرچنددرفلزیابهای نوع pi این مورداخرزیادمورداعتمادنیست.
لام ودرود ببخشید خیلی دیر جواب دادم ایام تفریح وبیرون رفتن بود،🤣قابل جنابتان نداره .هیچگونه مشخصاتی نداره T12000نیست ولی قطعاتش روسیه ثباتش هم بسیار عالی الکی هم صدا نمیده و عقربه زودتر از بوقش جواب میده وتغییر بودن صداش خیلی کمک میکنه و با لوپ ۱۷ سانتی متری سکه مسی را در ۵۰ تا ۶۰ سانتی میزنه و لوپ ۳۵ سانتی تا دونیم متر راحت قطعه۲۰ الی۲۵ سانتی میزنه.اولین باره که وسیله خوبی را تست کرده وجواب گرفتم.دوستام که دیدن همه گفتن می‌خریم باهر قیمتی که میخوای.ولی میخوام تعداد ۱۰۰تاش آزمایشی بزنم.ببینم چی میشه.

بالا