آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

درخواست فریمور HA5420

pjalil

کاربر
2024-03-17
6
2
البرز
مشکل قفل شدن سیم کارت مودم ha5420

سلام
من مودم سیم کارتی ha5420 دارم به اشتباه از داخل تنظیمات شبکه مودم قابلیت SIM lock این مودم فعال کردم دیگه اصلا به هیچ عنوان سیم کارت شناسایی نمی کنه و آنتن نداره ! حتی بعد از غیر فعال کردن اون قابلیت و ریست فکتوری !

فریمور این مودم کسی از دوستان داره بفرسته ؟ یا کسی می دونه این داستان چطوری باید حل کرد ؟!
یه بک آپ تنظیمات هم میده بهتون از داخل منوی مودم برای دانلود اونم اگر دارید بفرستید تست کنم بازم
با همه سیم کارت ها هم این ارور میده اگه کسی میتونه راهنمایی کنه ممنون میشم شیرینی انجام کار هم محوظه .

پیوست‌ها

• 5.2 کیلوبایت بازدیدها: 9
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: skiey

skiey

کاربر
2024-03-19
2
0
تهران
تنظیمات بک آپ من زدم براش برای منم قفل شده جواب نمیده اصلا ..‌. فقط فریمور باید باشه ...‌

چیزی پیدا شد به منم بگید مشکل مشترک هست .

pjalil

کاربر
2024-03-17
6
2
البرز
اوکی شما هم چیزی پیدا کردین بگین ممنون هیج جا هیچ چیزی نیست

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: skiey

pjalil

کاربر
2024-03-17
6
2
البرز
سلام من یک چیز جدید یافتم این مدل با مدل dwr-2000m دی لینک یکی هست یعنی خود اونه

pjalil

کاربر
2024-03-17
6
2
البرز
تاریخ 26-3-2024 هیچ فایلی نیست هیچ جای اینترنت و هیچ اموزش لطفا این گزینه نزنید مودم کلا خراب میشه

pjalil

کاربر
2024-03-17
6
2
البرز
تاریخ 03-4-2024 هیچ فایلی نیست هیچ جای اینترنت و هیچ اموزش لطفا این گزینه نزنید مودم کلا خراب میشه

pjalil

کاربر
2024-03-17
6
2
البرز
اموزش قفل سیم

1:دستگاه ریست کنید

2:یک سیم کارت را ور دارین بزارین داخل گوشی و پین بزارین من مثلا سیم کارت شرکت تی موبایل داشتم پین گذاشتم بعد گذاشتم داخل مودم

3:همین که مودم روشن میشه ارور فرق میکنه میگه پین سیم را وارد کنید که بزنید مستقیم میره تو تب پین سیم

4:شما مثلا گذاشتین 1234 و1234 میزنید بعید پین سیم انلاک میشه بعد سریع میرید تب سیم لاک اونجا ریست میزینید و دیزیبل میزنید

5:برق مودم میکشین بعد از مورد 4 قبل از امدن بالا سیم همراه اول میزارین بدون پین بعد برا دفعه اول سیم همراه اول میزارید چون مودم برا شرکت همراه اول تا کد هاش عوض شه کل سیم ها رو بخونه

6:5 دقیقه روشن بمونه بعد از اون هر سیمی بدن پین خواستین میتونید بزارین

ببخشید من درگیر بودم این اموزش باید هفته پیش میزاشتم به دوستم آقای رسا گفتم استوری گذاشت ولی توضیح کم دادن

به امید اینترنت خوب
king.gif

skiey

کاربر
2024-03-19
2
0
تهران
اموزش قفل سیم

1:دستگاه ریست کنید

2:یک سیم کارت را ور دارین بزارین داخل گوشی و پین بزارین من مثلا سیم کارت شرکت تی موبایل داشتم پین گذاشتم بعد گذاشتم داخل مودم

3:همین که مودم روشن میشه ارور فرق میکنه میگه پین سیم را وارد کنید که بزنید مستقیم میره تو تب پین سیم

4:شما مثلا گذاشتین 1234 و1234 میزنید بعید پین سیم انلاک میشه بعد سریع میرید تب سیم لاک اونجا ریست میزینید و دیزیبل میزنید

5:برق مودم میکشین بعد از مورد 4 قبل از امدن بالا سیم همراه اول میزارین بدون پین بعد برا دفعه اول سیم همراه اول میزارید چون مودم برا شرکت همراه اول تا کد هاش عوض شه کل سیم ها رو بخونه

6:5 دقیقه روشن بمونه بعد از اون هر سیمی بدن پین خواستین میتونید بزارین

ببخشید من درگیر بودم این اموزش باید هفته پیش میزاشتم به دوستم آقای رسا گفتم استوری گذاشت ولی توضیح کم دادن

به امید اینترنت خوب
king.gif
جواب نداد این روش ذکر شده

بالا