آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

درخواست فریمور{firmware} مودم tp-link td-w8961neu ver3.20

morady

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2006-10-16
165
131
خوزستان
بادرود
لطفا دوستانی عزیز که فایل این مدل مودم{firmware} tp-link td-w8961neu ver3.20را در اختیار دارند اگرممکن وزحمتی نیست برایم آپلود کنند ممنون میشم

morady

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2006-10-16
165
131
خوزستان
درود استاد عزیز لینکی که گذاشتید که الان چک کردم مربوطه به منطقه ی دیگریست درصورتی که این مدل بنده منطقه اروپایست یعنی پشت مودم این اطلاعات هک شد(model tp.link td-w8961n.EU ver3.20) آیا فایلهای که برای منطقه خاص آپلود میشن ازطرف کمپانی تمایزی ندارن منظور(region) است درضمن من فایل ورژن همین مدل را قبلا دانلود کردم فقط سوال این بود درلینک جهت دانلود مثال(v.3) دیگه پسوند 3.20 ندار آیا همین ورژن 3 مربوط به همین مدل هست
آخرین ویرایش:

electronium

VIP+ افتخاری
کاربر
2020-07-30
1,041
2,859
32
درود استاد عزیز لینکی که گذاشتید که الان چک کردم مربوطه به منطقه ی دیگریست درصورتی که این مدل بنده منطقه اروپایست یعنی پشت مودم این اطلاعات هک شد(model tp.link td-w8961n.EU ver3.20) آیا فایلهای که برای منطقه خاص آپلود میشن ازطرف کمپانی تمایزی ندارن منظور(region) است درضمن من فایل ورژن همین مدل را قبلا دانلود کردم فقط سوال این بود درلینک جهت دانلود مثال(v.3) دیگه پسوند 3.20 ندار آیا همین ورژن 3 مربوط به همین مدل هست
دروود بر شما ورژن رو از نوار کرکره ای انتخاب کنید v1 ...V4 موجود هست مشکلی نیست چون همه ورژن ها از یک پروتکل استفاده میکنند خیر تمایزی ندارن چون این مودم میتونه هم در ایران و هم در سایر نقاط هم استفاده بشه مشکلی نیست همین که مودم با پیکربندیش راه بیفته کافیه

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: morady
بالا