آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

درخواست: درخواست فایل پروگرام لباسشویی زیرووات مدل zerowatt oz-1071 dhc

siiina

کاربر
2015-05-01
1
1
سلام داداش
چیزی که میفرمایید مربوط به قطعی مشترک یک سری از میکروسوییچ هاست تا کنترلر یا حالا آی سی بین راهی.مسیر های میکروسوییچ ها رو دقیقا تا انتها دنبال کنید.یه جا یا قطعی هست یا اگر آی سی تو راهش هست خراب شده.
من این مشکل برام پش اومد وقتی مسیر مشترک میکروسوییچارو دنبال کردم دیدم دقیقا پایه میکرو یه کوچولو بالاتر بود و وصل نبود.لحیم کردم حل شد

karbakhsh

کاربر vip
کاربر
2016-04-30
28
19
سلام داداش
چیزی که میفرمایید مربوط به قطعی مشترک یک سری از میکروسوییچ هاست تا کنترلر یا حالا آی سی بین راهی.مسیر های میکروسوییچ ها رو دقیقا تا انتها دنبال کنید.یه جا یا قطعی هست یا اگر آی سی تو راهش هست خراب شده.
من این مشکل برام پش اومد وقتی مسیر مشترک میکروسوییچارو دنبال کردم دیدم دقیقا پایه میکرو یه کوچولو بالاتر بود و وصل نبود.لحیم کردم حل شد

این لباسشویی های زیووات روی پنل هم یک میکرو کنترلر دارن که اون به مشکل میخوره

sami222

کاربر
2011-05-19
53
123
سلام هرچند دیر ولی میخوام نتیجه رو بگم. روی مدار یک میکروکنترلر SMD وجود داره که روی فیبر متالیزه نصب شده که با پرکردن دوباره تمامی سوراخ های متالیزه فیبر دولایه و ریبال میکرو مشکل من که عمل نکردن مدار و نمایش ناقص سگمنت بود حل شد و مدار کاملا کار میکرد میتونید کد خطای بردهاروهم از اینترنت دربیارید

2020-09-01
2
0
سلام خدمت دوستان

یه لباسشویی زیرووات مدل
zerowatt oz-1071 dhc هستش که نیاز به فایل میکروی آن دارم. شماره میکرو
ATMEGA644PA هستش .

دوستان اگه کسی فایل رو داره لطفا اپلود کنه. یا اگه برد این لباسشویی رو دارید بیزحمت فایلشو با پروگرامر بگیرید و اپلود کنید. برای اتصال به پروگرامر اصلا نیاز نیست ایسی رو درارید و روی زیپ جا بزنید. از روی برد با روش ICSP میشه به پروگرامر اتصال داد که عکسش رو هم میذارم.

با تشکر .

مشاهده فایل‌پیوست 170604

مشاهده فایل‌پیوست 170605

مشاهده فایل‌پیوست 170606

مشاهده فایل‌پیوست 170607

مشاهده فایل‌پیوست 170603
سبل

بالا