آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

درخواست فایل فلش DVR هشت کانال مدلHVR9108c1

ashkantek

کاربر vip
کاربر
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان و همکاران عزیز .دوستان گلم فایل فلش دستگاهDVRمدلHVR9108هشت کانال رو میخواستم اگه کسی داره ممنون میشم برام بزاره از کل مشخصات برد و آی سیاش طبق قوانین درخواست فایل فلش دی وی آر عکس گرفتم میزارم .ضمنا آی سی ایپیرام نداره

پیوست‌ها

ashkantek

کاربر vip
کاربر
همکاران محترم اگه کسی از برد DVR مورد بحث عکس با کیفیت دارن ممنون میشم بفرستن چون دستگاه فوق رو قبل اینکه پیش من بیارن برده بودن یه تعمیرگاه دیگه جای چند تا قطعه خالیه احساس میکنم از روش چند تا قطعه رو حذف کردن .ممنون میشم اگه دوستان عکس برد رو برام ارسال کنن

ashkantek

کاربر vip
کاربر
دستگاه فوق رو وقتی آوردن کاملا خاموش بود خازن های ۴۷۰ میکرو ۲۵ ولتی رو تعویض کردم الان دستگاه روشن میشه یه پترن رنگی بالا میاره و مینویسه یو اس بی سرچینگ بعد تصویر کاملا میره و سیاه میشه دیگه هیچ عکس العملی نداره خودم حدس میزنم مشکل از برنامه فلش باشه اگه کسی نظری داره ممنون میشم

ashkantek

کاربر vip
کاربر
وقت بخیر
حتماً از فایل خودش کپی بگیرید
با این فایل لوگو و . . . عوض میشه
سلام مهندس جان فایل رو پروگرام کردم اما هیچ فرقی نکرده فقط یه پترن رنگی رو تصویر میاد و پیغام USB Disk scanning رو میاره بعد تصویر کامل میره

پیوست‌ها

ashkantek

کاربر vip
کاربر
شاید اشتباه میکنم اما چیزی که میبینم آیسی ایپرام هم روی برد نیست

مشاهده فایل‌پیوست 207225
درسته آی سی ایپیرام روش نداره نقشه این برد رو ندارم چون دستگاه رو پیش یه تعمیرکار دیگه قبل من بردن خودم رو آی سی ایپیرام شک دارم که آیا داشته یا نه واسه همینم از دوستان درخواست کردم اگه کسی عکس برد یا نقشه رو داره برام ارسال کنه

poya22

مدیر بخش های دوربین مداربسته و پروگرامرهای متفرقه
مدیر تالار
2011-07-25
1,216
2,976
درود این مدل برد به نام NI معروف است و ای سی ایپروم ندارد

پیوست‌ها

بالا