آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

درخواست راهنمایی در مورد تلفن سینوس 42 آلماني مدل Telekom Sinus 42

masgh58

کاربر
2011-08-21
3
11
با سلام و تشکر از پاسخ دوستان به مشکل قبلی. باتری تلفن سینوس 42 من با دستگاه اصلی شارژ می شود اما با خود گوشی سیار شارژ نمیشود. (چراغ شارژ خاموش است). آیا با ریست کردن دستگاه و گوشی مشکل حل می شود یا خیر؟

farah676

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2007-08-22
4,688
62,032
اصفهان
با سلام و تشکر از پاسخ دوستان به مشکل قبلی. باتری تلفن سینوس 42 من با دستگاه اصلی شارژ می شود اما با خود گوشی سیار شارژ نمیشود. (چراغ شارژ خاموش است). آیا با ریست کردن دستگاه و گوشی مشکل حل می شود یا خیر؟
با عرض سلام
خیر
ترانزیستور مثبت کنار پلاتین مثبت باطری را تعویض کنید

~H03in~

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-08-20
899
7,085
دوست عزیز مشکل شما سخت افزاری هستش قبل از کاری که جناب farah676 گفتند شما مدار گوشی رو شستشو و سرویس کن و کنتاکتهای قسمت شارژ رو از لحاظ سولفات شدن بررسی کن.
دست علی یارت.

farah676

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2007-08-22
4,688
62,032
اصفهان
با عرض سلام
فقط یک نکته نظر اینکه اصولا تلفن های آلمانی بسیار بندرت با شستشو درست میشوند و نیز اگر دقت نکنید در این مدل ( سینوس 42 ) ممکن است ال سی دی خراب شود .
و اگر اقدام به تمیز کردن شد فقط از تینر و با پنبه و نیز قسمت CPU به پایین را تمیز کنید و الکل استفاده نکنید

farah676

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2007-08-22
4,688
62,032
اصفهان
با عرض سلام
ترانزیستور شارژ گوشی

Sinus-42.jpg

masgh58

کاربر
2011-08-21
3
11
با سلام و تشکر از راهنمایی شما. آیا ترانزیستوری که در عکس مشخص شده بایستی تعویض بشه؟ یعنی برد دستگاه اصلی نمیتواند مشکل داشته باشد؟

farah676

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2007-08-22
4,688
62,032
اصفهان
با سلام و تشکر از راهنمایی شما. آیا ترانزیستوری که در عکس مشخص شده بایستی تعویض بشه؟ یعنی برد دستگاه اصلی نمیتواند مشکل داشته باشد؟
با عرض سلام
بله ترانزیستور تعویض نمایید
آن روی برد یک دیود کنار پد خاموش و روشن گوشی ببینید که وجود داشته باشد
جهت آزمایش گوش را بدون قاب پشت بر روی بیس قرار دهید و پایه های امیتر و کلکتور ترازیستور را با یک پنس اتصال دهید و خواهید دید که نمایشگر شارژ گوشی که روی بیس قرار دارد روشن میشود البته بدون باطری گوشی اینکار را انجام دهید

ehsanius

کاربر
2012-02-02
1
0
باسلام
می خواستم بدونم چطور میشه بوق هشدار تموم شدن باتری رو قطع کرد. خیلی اعصاب خوردکنه.
با تشکر

majid3326408

کاربر
2012-02-15
1
0
سلام
من یه گوشی سینوس42 آی دارم نمودنم چی کار کردم.که صدای زنگ وقتی که کسی تماس میگیره ،نمیاید.
لطفآًراهنماییم کنید.

farah676

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2007-08-22
4,688
62,032
اصفهان
سلام
من یه گوشی سینوس42 آی دارم نمودنم چی کار کردم.که صدای زنگ وقتی که کسی تماس میگیره ،نمیاید.
لطفآًراهنماییم کنید.
با عرض سلام
عزیزم احتمالا شما به تنظیمات بیس ( تلفن ثابت) دست زده اید .کافیست دکمه INT در گوشی سیار را زده و عددی که بر روی صفحه نمایش ظاهر میشود به خاطر سپرده و سپس مراحلی که عرض میکنم بر روی تلفن ثابت انجام دهید : 1- دکمه پروگرام (یک پیکان داخل لوزی) را زده و عدد یک و سپس رمز ورود و بعد دکمه تکرار و سپس ستاره و بعد عدد 52 و سپس عددی که در گوشی به خاطر سپرده بودید و در آخر دکمه پروگرام.
موفق باشید

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: ~H03in~
بالا